|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končanje dojenja
8.12.2005 21:06:24   
pinkiponki
Situacija je taka....zdej se s Tajčko pri 14m ne dojiva več, ker ne smem dojit zaradi tablet. Dons je že 5. dan, ampak se mi zdi, da se mi je šele dons joška (predvsem ena) precej napolnila in zdej ne vem kako naprej. A nej vse skupi pustim in bo samo pošlo, če si črpam (česar ne znam, ker nikol tega nism delala), bo tega verjetno še več , a naj se samo s toplim tušem masiram?????
Prosim za nasvet, ker ne vem kaj naredim...sm klicala v porodnišnico, da bi vprašala kako in kaj, pa je bla tm ene sestra zlo neprijazna in mi ni znala (bolje hotela) pomagat - sm bla ful jezna, Kranj spet!!!!


_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: končanje dojenja
8.12.2005 21:53:36   
andrejaz
Na dojko daj mrzle obkladke.
Če pa te bo kljub temu tiščalo, bolelo v dojki ali boš začutila kakšno zatrdlino pa si dojko na tistem mestu masiraj. Malo ti bo priteklo mleko. Nato pa spet daš gor mrzle obkladke.
Pri meni je pomagalo

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: končanje dojenja
9.12.2005 11:40:39   
Anonimen
Pri moji hčeri je trajalo okoli dva tedna,da se je stanje normaliziralo in da so mlečne žleze prenehale funkcijo opravljat.Vsakič,ko so jo tiščale,ker so se napolnile,si je šla iztisnit mleko in sicer toliko,da je tiščanje prenehalo.Če bi
več,bi bilo isto,kot da doji in bi se ponovno naredila ista količina mlak.
Ko so jo bolele si je dala mrzle obkladke.Počasi z potrpljenjem se je ustavilo.

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?