|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
10.12.2005 20:30:35   
Sulfinija
Pozdravljene!

Mene pa zanima koliko dni po abraziji niste imele odnosov?Jaz sem jo imela prejšnji petek bolečin nimam,niti več izcedka niti ne M in naju zanima koliko bi še morala biti vzdržna?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
10.12.2005 20:36:12   
Anonimen
mi2 jih nisva imela več kot 2 meseca, razlog za to so bile težave. kar nakaj jih je bilo.   kmalu za tistem, ko sva šla prvič v akcijo sem zanosila...kljub ktuser posted image

po opravljeni abraziji g priporočajo 3-4 tednsko pavzo. seveda to velja le, če ni težav.

lep pozdravčekuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
10.12.2005 20:42:21   
Sulfinija
Suska!!!

Ja pauzo za zanosit ali pa pauza za odnose?Meni ni noben nič rekel,ker nimam težav smo pač vprašali?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
10.12.2005 21:30:13   
Anonimen
če vse poteka normalno je priporočljiva pavza za odnose 3 tedne po abraziji. ...vsaj meni so tako priporočali pred odhodom domov( takrat ni bilo videti, da je kaj narobe oz. da bodo težave)


(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
11.12.2005 8:17:56   
Anonimen
Sej se ne spomnim, ali sem imela 3 ali 4 tedne po abraziji pregled pri G. V glavnem, rekli so, da do tega pregleda ne smeva seksat, ampak sva dva dni pred pregledom obupala, nisva več zdržala. No, ni bilo nič narobe. Probajta pa vsaj kake tri tedne potrpet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
11.12.2005 8:43:33   
Anonimen
Pa menda ne boš rekla, da ti niso dali nič napotkov?! Jaz sem dobila list A4 in tam vse piše. Spolnih odnosov ne smeš imet vsaj 14 dni po posegu ali dokler traja krvavitev. Pa še potem čau je zelo pomembno, da ne zanosiš pred prvo M!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
11.12.2005 8:51:15   
Sulfinija
Ojla!!!!

Noben čisto nič.Le začasno odpustnico sem dobila in tam piše bolniško in mirovanje.No tako imam 23.12. svojo G in bom takrat pač vprašala,če bo vse ok.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
11.12.2005 9:35:41   
nuala
Z odnosi počakaj do pregleda pri ginekologu.
Z zanositvijo pa toliko časa, da bodo sigurni, da je s tabo vse OK ( kar malo nateraj jih na kakšen dodaten pregled ). Razočaranje, ko ( če ) se ti to zgodi še enkrat je namreč hudo.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
11.12.2005 9:45:55   
pipica
Ola, tudi midva nisva imela približno tri tedne spolne odnose po abraziji, že zaradi preventive. Drugače se vredu počutiš ?

lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
11.12.2005 10:55:26   
Sulfinija
Ojla!!!!!

Ja počutim se zeklo dobro in je že teden in dva dni po abraziji.No pregled prid voji G imam namreč 23.12. in pri svoji naravni prvi M začnem z KT zaradi priprav na IVF.29.03 me čaka punkcija in v začetku aprila transfer najinih zarodkov.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
11.12.2005 18:14:08   
pipica
Vso srečo ti želim v naprej Mojca.

lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko dni po splavu niste imele odnosov?
15.12.2005 20:18:01   
Anonimen
Nekje 3 tedne. Isto po porodu po 3 tednih je bila želja prevelika.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?