|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa rabite
13.12.2005 13:31:38   
Anonimen
Mogoče malo smešno vprašanje, ampak zanima me koliko časa približno traja, da doživite orgazem? Jaz sem imela namreč od začetka ful probleme, nikakor ga nisem mogla doživet, potem pa sva se s partnerjem dogovorila, da se probam malo sama raziskat in takrat mi je prvič (po velikem trudu user posted image ) uspelo. No, od takrat več ali manj vedno doživim orgazem. Moti me le to, da ga še nikoli nisem doživela med samim sexom brez stimuliranja ščegetavčka, ampak zgolj samo pri predigri. Pa še to, moram ležati na hrbtu, da se lahko napnejo določene mišice, drugače ni šans. Veliko sva delala na tem, a nisva daleč prišla. Hvala bogu, sedaj doživim orgazem, ampak res me moti, da moram vedno ležati. Pa ponavadi se moram sama po ščegetavčki, ker drugače je veliko težje, čeprav se partner zelo trudi.
Kako je pri vas? Doživite orgazem le pri predigri ali pri sexu? In koliko časa traja, da ga doživite? Glede na to, da so moški zmožni končati tudi v minuti user posted image .

Upam, da nisem preveč direktna. Pa hvala za odgovore.

Pozdravček!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 14:13:36   
tins
Ja, moškim res ni težko...user posted image user posted image
Sama imam podoben problem: med predigro ni problema, med samim odnosom pa samo, če je bila predigra prej res "kvalitetna" (mogoče kakšna masaža...) uglavnem, da sem res optimalno sproščena. Ugotavljam pa še, da je s časom vedno bolje (beri: vedno lažje, vedno hitreje), tko, da bom pri 50-ih najbrž v 2 minutah že fertikuser posted image -lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 14:17:40   
Anonimen
Tudi jaz imam problem s tem orgazmom, med samim odnosom sem ga doživela v 30 letih mogoče 2× vedno mi je treba pomagat al si sama al pa mi partner, sicer ga lahko doživim v več pozah ampak vseeno jaz bi ga rada brez pomoči, pa ne greuser posted image Ja no mogoče bo pa po 30 kej ratal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 14:21:38   
Anonimen
jaz ga v bistvu večkrat doživim pri samem odnosu. načeloma vedno. mogoče na 20 sexov 1x ne. ta orgazem je veliko boljši od tistega, ki ga imam ko se sama ali pa me mož z jezikom ali s prsti. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 14:21:56   
tins
aja, pa svečke, muzika, oljček, vse to pri meni fuul vpliva na sproščenost in "sexy razpoloženje"user posted image , da pol 100% rata.lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 14:25:55   
*barbapapa*
orgazem...... kaj je že to user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







Jaz nimam problemov pri doživljanju orgazma,...... včasih ga doživim takoj,.. občasno po daljši predigri,..... (ga pa doživim vedno user posted image user posted image user posted image user posted image )......






_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 14:47:16   
Anonimen
orgazem...... kaj je že to




to tudi mene zanima. user posted image

(odgovor članu *barbapapa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 15:19:38   
mojcadamijan
Skoraj med vsakim odnosom in je

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 15:20:22   
mojcadamijan
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 19:49:52   
Nasy
moj dragi se pa toliko časa trudi, da ga doživim..včasih takoj, včasih traja malo dlje..odvisno od dneva, razpoloženja..ga pa doživim skoraj vedno..če ne v predigri, pa potem user posted image user posted image



_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa rabite
13.12.2005 20:30:57   
dory
ne rabm velik...in se nardi,k ni sam edenuser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa rabite
23.2.2006 21:27:46   
Tamauchica
Pri meni je tudi tako.. če je prvi, mu vedno sledi še drugi user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa rabite
23.2.2006 21:51:49   
mušica
zadnje čase bolj malo, ker sexava bolj na redko user posted image

(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko časa rabite
23.2.2006 21:58:44   
tipka
Ja pa kaj migate z boki????? Ni f***, če baba zravn ne ruka. user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko časa rabite
23.2.2006 23:43:48   
Anonimen
Meni večkrat prej, kot njemu. Edino, ko sem jaz spodaj. Ne rabiva nobene dodatne stimulacije z rokami, oziroma zelo zelo redko. Se pa trudiva, da bi obema prišlo hkrati. Pa predigra ne sme bit peting (da pride do orgazma), ker potem mene vse mine. Včasih je vsega skupaj konec v 15-ih minutah, včasih pa traja malo dlje. user posted image  Drugače pa je moje mnenje - če ženska samo "leži tam kot krava" in pusti, da mora le moški narediti vse, ne bo kar tako doživela orgazma. Usklajenost mora biti! user posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa rabite
24.2.2006 14:03:31   
Anonimen
Joooj Tipka, a si ti kaj pojedla takega, da te tko pozitivno razmetava?

Maš pa prav, se strinjam, čeprav jaz ne rukam, jaz šejkam user posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko časa rabite
16.4.2006 17:28:57   
Ceca
Jaz doživim orgazem pri vsakem spolnem odnosu, po kolikem času ga, je pa odvisno od stopnje vzburjenja. Velikokrat se tudi zadržujem, da užitek traja dlje. Če se ne bi, bi ga doživela prej kakor v 15-ih minutah, tako pa "podaljšam" na cca. 45 minut. S predigro vred.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa rabite
16.4.2006 23:15:34   
Anonimen
Jaz imam že 10 let partnerja,pa tu pomoje sem ene 2 krat doživala orgazem pri spolnem odnosu.Uspe mi le pri predigri.Ponavadi kar hitro.Včasih pa še to bolj težko ampak me to ne moti tako zelo.Drugače bi pa zase lahko rekla da sem nora na seks,ampakuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kje boste preživeli dopust, če boste šli na morje?




V Sloveniji. (23%)

Na Hrvaškem. (53%)

V Grčiji/Turčiji. (8%)

V Egiptu/Tuniziji. (5%)

Drugje. (11%)


Število vseh glasov: 11121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!