|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Repa
17.12.2005 19:14:26   
Sibil_
Čas je prišel, da bi moj sin poskusil repo.Ampak....jaz je ne znam pripravit.
Nasveti oziroma recepti so zelo dobrodošli-pa seveda da bo finoooooooo.user posted image
Lp in hvala,
Sibil
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Repa
17.12.2005 19:16:56   
kofetek2010
pri nas jo jemo mlečno, dodam le malo mleka in kisle smetane in to je to user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Repa
17.12.2005 20:08:21   
morskadeklica
Jaz jo naredim čisto enostavno in taka mi je tudi najboljša. Dodam samo sol in česen (prb. pol čebulice na pol kile repe-ravno danes smo jo jedliuser posted image ) in kuham, da postane mehko. Nekateri dodajajo tudi moko, meni taka ni všeč.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Repa
18.12.2005 9:12:23   
marty5
Jaz jo pripravim podobno:

repo v lonec, prekrijem z vodo, not pa sol, črn poper v zrnju, en lovorov list, malo česna in kumine. Potem pustim, da se pokuha do mehkega - cca 1 - 1,5 ure, vmes pa zabelim s prepraženo moko.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Repa
22.12.2005 15:53:30   
bamby
Pri nas kuhamo repo kot joto-kislo zelje. Skuham 5 srednje debelih olupljenih na kose narezanih krompirjev v ne preveč slani vodi. Ko je kuhan, vodo odlijem v posebno posodo, krompir pa fino zmečkam. Počasi prilivam vodo od krompirja, pa ne preveč, da se preveč ne razredči. Dodam samo zavreto kislo repo (cca. pol kg). Zmiksam polovico fižola iz pločevinke (400 g) in mu dodam strok česna in to prilijem krompirju in repi, ostali fižol pa dodam v zrnju. Vse skupaj premešam, če je še pregosto še dodajam krompirjevo vodo. Potem pa dam to zavret, posebej pa stopim ocvirke na zabeli in to repo zabelim. Lahko se tudi namesto ocvirkov prepraži čebulo na olju. Poiskusimo, če je dovolj slano in samo dosolimo po okusu, nekateri imajo radi tudi malo popra.
Tako repo sem jaz sinu malo pomiksala, da niso bili tako veliki kosi repe.
Pa dober tek!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Repa
22.12.2005 16:01:31   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Jaz jo pripravim podobno:

repo v lonec, prekrijem z vodo, not pa sol, črn poper v zrnju, en lovorov list, malo česna in kumine. Potem pustim, da se pokuha do mehkega - cca 1 - 1,5 ure, vmes pa zabelim s prepraženo moko.


Jaz delam enako, samo brez kumine


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Repa
5.1.2006 22:13:43   
Anonimen
Moja mati da cesen, pa paradiznikovo mezgo (uno iz tube), pa najbrz kako sol itd. .. vec pa ne vem. Sam vem, da je omaka oranzna in da je taka najboljsa in da je "bela repa" men osebno zanic.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Repa
8.1.2006 9:43:24   
tanaja*
V posodo nalij toliko vode, da prekriješ repo. Tako naj vre 1 uro. Potem daj v skodelico 2 žlice moke, malo vode in zmešaj. Stresi v repo, premešaj in naj tako vre še pol ure. Potem pretenstaj 1 žlico ocvirkov ali zaseke in stresi not ter ves čas mešaj (še ene 10 min).

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?