|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poroko???
28.12.2005 10:40:10   
Anonimen
LP!

V kratkem greva z dragim na poroko in ker sva v hudi finančni stiski, z eno majhno plačo, podnajemnika, na poti je pa še otrok, me zanima vaše mnenje o možni varianti glede vrednosti zamišljenega darila...?

Tuhtava vse možnosti razen denarja, ker ga resnično nimava. Že obleka nama je dala strošek...morava pa it, ker sta bila ona na najini in se potem mora to nekak vrnit...

Podarila bi salamoreznico (novo, nerabljeno, staro 3 mesece- ki sva jo dobila). Vrednost je od 15.000 - 20.000 SIT. Pa komplet vrč + 6 kozarcev (vreden približno 5.000 SIT). To vse skupaj bi lepo zavila in napisala zraven še čestitko.
V bistvu je on njegov kolega, skupaj sta nekak odraščala, iz iste vasi....
Onadva sta nama letos, na najini poroki podarila mislim da manj kot 100 evrov. Prej 50, pa še nekaj drobiža...

Kaj naj narediva? Naj vtaknem v kuverto še kaj denarja??? Kako bi vi gledali na tako darilo? Onadva vem, da nista požrešna in vesta najino situacijo... 
( Ravno sestavljata nove elemente za kuhinjo, morda bi tako celo zadela)...

Prosim pomagajte mi z nasveti! 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
28.12.2005 10:43:52   
baguSka
Jst sm šla na poroko tud brez darila že. Če so pravi prjatli, potem že vejo. Sicer pa ti veš kaj in kako. Če veš da moraš pač neki nest, potem nesi. Ni važno kaj. Kar je pač v vajini moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
28.12.2005 10:44:41   
Katrin
Moje mnenje je, da sta si izbrala lepo darilo: salamoreznica in kozarci je čisto dovolj; ne rabiš dajati zraven nič denarja!!!

Po drugi strani pa ravno razmišljam (ne zameri mojemu mnenju), da se ob porokah ne kupuje ničesar, kar ima nož.

No, tako je pač moje mnenje...

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
28.12.2005 10:48:30   
baguSka
Ja Katrin, na zadnji k sm bla, je ženin ravno NOŽ dobil. In to takega precej velikega, ker je pač kuhar po poklicu.user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
28.12.2005 10:51:36   
Anonimen
Hvala za vajina mnenja!

Verjemita, raje bi dala lepo 100 eur pa konc. Samo kaj ko jih nimava od nikoder vzet.

Bosta pa imela drugo leto naraščaj, se bova pa takrat ( ko si malo finančno opomoreva) bolj izkazala.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
28.12.2005 10:51:57   
Sulfinija
Ojla!!!!!

Ja to je pa stvar okusa seveda in zmožnosti.Midva sma se poročila v ltu 2003.
In dobila različna darila največ denarne vrednosti okrog 1.000.000 in za kkaih 300.000 ostalih daril.
Ti dam primer dva člana ki sta bila na poroki sta prinesla 50.000 bon za mErkur,obojno kozmetiko in dve brisače iz Gorenjske sta bla.
Njegova teta bilo jih je na poroki 6 pa so dali uro za 200sit spakiranoi in zraven kuverto 100E in 20.000 sit torej halo dva člana 50.000 in pa 6članov isto vsoto je razlika.
Sicer pa se noben od nas ne poroči zaradai daril jaz sem ti dala samo primer kaj sva midva dobila.Tojkar bosta dala vidva je super darilo za dva skoraj preveč kajti ono za meso rezat je tudi fanj in jaz na vajinem mestu bi samo kar tisto dala in čestitko pa bi bilo tudi super,kajne?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
28.12.2005 11:26:10   
Marogica
Vrednost okrog 20 jurjev je čisto OK, razen če si priča ali pa če imaš dosti denarja. Vprašanje je, ali potrebujeta to, kar si napisala in ali jima bo všeč? Upajmo.

Majhen nasvet: mogoče si ne bi kupila novih oblek, pa bi tako tudi nekaj prišparala. To ne mislim zajedljivo, kajti sama sem pred nekaj leti enako naredila. V omari sem imela dovolj oblačil, prihrani pa se kaj hitro zelo dosti denarja, sploh, če se morata "obleči" oba.

Pa lepo se imejta na poroki

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
28.12.2005 15:33:50   
Anonimen
Glede na celotno situacijo, je darilo čisto ok. Ne rečem, če bi se onadva na vajini poroki totalno izprsila...
Zato le lepo zavij darilo in priloži še kak globok verz, pa si zadela v polno.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
28.12.2005 19:19:04   
Dejča
Tudi jaz mislim, da je darilo za prijatelje res čisto zadostno, saj nista priči, pa tudi za ožjo žlahto ne gre. Meni je  moja teta dala manj, pa smo vsi preživeli user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
29.12.2005 11:27:32   
urbancek
Jaz sem za poročno darilo dobila salamoreznico od "šrangarjev", pa sem jo bila zelo vesela in jo še danes po 14 letih vsakodnevno uprabljam, zato mislim, da je to krasno in uporabno darilo.
Če daš samo to, popolnoma zadostuje. Lepo zavij pa bo. Lepo se zabavajte. Ni pomembno namreč, kaj neseš, pomembnejše je, da si prisotna, ker s tem pokažeš svoje prijateljstvo ne pa z denarjem, zato se ne obremenjuj toliko z darilom.


Lp

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
29.12.2005 11:49:41   
Anonimen
Salamoreznica je lepo darilo. Čisto nič premajhno. Jst sem jo tudi dobila za poroko in sem je bila ful vesela. Na splošno sem bila vesela vsake pozornosti. Nisem gledala na vrednost. Nekateri so dali večja, drugi manjša darila...vsak po svoji moči. Tako da...po moje niti ni treba kozarcev zraven dajat.

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
29.12.2005 14:09:55   
tinkatonka
Jaz bi bila vajinega darila zelo vesela. Nič ne dajaj denarja zraven. Salomoreznico in vrč s kozarci lepo zapakiraj, napiši čestitko in to je to. Nima te biti kaj sram. In uživajta na poroki.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
29.12.2005 14:26:29   
sarazan
Živjo!

Moj primer: Ker sva imela urejeno stanovanje in gospodinjstvo že pred poroko, si nisva želela materialnih daril, ampak sva svate prosila, da nama dajo denar, če želijo kaj podariti, sicer pa bova najbolj vesela, da sploh pridejo na najino poroko. IN RESNO SVA MISLILA.
Po poročnem dnevu sva z veseljem ugotovila, da je večina najinih gostov upoštevala najino željo in nama poleg čestitke podarila denar. Ko sva odpirala kuverte, nisva štela denarja, ampak sva ga dajala na kupček in šele na koncu vse preštela. Tako še do danes ne vem, koliko denarja nama je kdo dal in mi to tudi ni pomembno. Verjamem, da je vsak dal toliko, kot je mislil, da mora oziroma, da lahko.

Tvoje darilo je dovolj bogato, zato ga le zavij in v čestitko napiši kaj od srca, pa tudi, če se ne rima.
Midva sva imela na poroki eno tako prazno knjigico, v katero so svati lahko napisali svoje misli in želje za mladoporočenca. Včasih jo vzamem v roke in prebiram, kaj so napisali. Te besede so mi zlata vredne in velikokrat se mi orosijo solze prav zaradi njih.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
29.12.2005 14:29:19   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: mojca9000

Ti dam primer dva člana ki sta bila na poroki sta prinesla 50.000 bon za mErkur,obojno kozmetiko in dve brisače iz Gorenjske sta bla.
Njegova teta bilo jih je na poroki 6 pa so dali uro za 200sit spakiranoi in zraven kuverto 100E in 20.000 sit torej halo dva člana 50.000 in pa 6članov isto vsoto je razlika.




Poglej, poglej! Dva Gorenjca sta dala več kot teta in njenih pet članov. Ja, nč, bo treba spremenit te vice o Gorenjcih user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
29.12.2005 14:41:09   
Anonimen
salamoreznica je več kot dovolj. js tut kozarcev ne bi zravn dajala, ker se tematsko ne ujemajo! midva sva dobivala darila okol 10 jurjov in manj - sva pa spisek naredla. nisva niti pričakovala kej več, sploh od prijatejev ne. ena priča in tašča sta skupej recimo kuple peglezen za cca 70 al 80 jurjov pa je čist kul blo!

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
16.4.2006 16:54:42   
Ceca
Midva z možem na poroko vedno odneseva samo denar. Odvisno je od tega, čigava poroka je (v družini, med prijatelji, med znanci ali med sodelavci), podariva pa največ 500 eurov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
16.4.2006 17:12:26   
koala
Mislim, da je salamorznica lepo darilo, kozarcep pa tudi jaz ne bi dala zraven.
Zame ni važma vrednost darila, ampak to da se je nekdo potrudil in ga izbral zame. Najdi še kakšen lep verz za v čestitko in uživajta na poroki.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Ceca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nujno-KOLIKŠNA vrednost darila za na poro...
17.4.2006 11:27:37   
Anonimen
Midva za poroke svojih prijateljev nikoli ne dava denarja ali darila, vrednega več kot 10 jurjev.

Meni se zdi salamoreznica + kozarci še preveč v vajini situaciji.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?