|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ejakulacija...?
31.12.2005 17:11:15   
hal9k
Pozdravljene spoštovane dame.

Ali mi lahko zaupate če vašim partnerjem in ali ljubimcem traja dolgo do ejakulacije, ali so bolj hitre sorte? :))

ps: men gre včasih kar na živce kolko časa rabim....ampak enemu pa ne toliko...hehe :))




_____________________________

Zbirkomat (menjava sličic, stripov,...Nodi, Životinjsko carstvo, FIFA, Princeske...) -> http://zbirkomat.somee.com/default.asp

Moj radio
http://www.mediamaster.com/myradio/hal9kMM.pls
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ejakulacija...?
31.12.2005 17:29:57   
KIRA
hm, kar precej hitro bi rekla. vsaj običajno. je pa res, da gre ponavadi vse skup namerno malo bolj na brzino, ker pri 2 malih otrokih ni dosti časa za kakšne izdatne ljubezenske urice.
upam, da bo kmalu bolje...

(odgovor članu hal9k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ejakulacija...?
1.1.2006 12:21:13   
Joe
Vse je relativno! S kom pa naj primerjam? Sicer pa si dobro naslovil sporočilo - na dame, ne gospode.

Vem pa, da gre tudi meni kdaj na živce, koliko časa je potrebno do neposrednega stimuliranja ejakulacije. user posted image

Mimogrede, kaj pomeni hal9k? Halloween 9000?


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ejakulacija...?
1.1.2006 12:39:34   
hal9k
Itak, da so dame prve :)

hal9k-> http://en.wikipedia.org/wiki/HAL9000

user posted image


_____________________________

Zbirkomat (menjava sličic, stripov,...Nodi, Životinjsko carstvo, FIFA, Princeske...) -> http://zbirkomat.somee.com/default.asp

Moj radio
http://www.mediamaster.com/myradio/hal9kMM.pls

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ejakulacija...?
1.1.2006 18:07:12   
Anonimen
Joj to je tako relativno vprašaje. Jaz pravim, da ravno pravuser posted image
Je pa res, da bi včasih malo dlje rada, drugič pa mi je že malo predolgo...ampak to smo ženske, he he nikoli zadovoljneuser posted image

(odgovor članu hal9k)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ejakulacija...?
2.1.2006 0:13:26   
artista7
ko berem tvoje poste, se počutim kot bi brala misli svojemu dragemu in ja, je bolj počasne sorte in ga ne moti, še ponosen je na to.

(odgovor članu hal9k)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ejakulacija...?
2.1.2006 13:40:46   
Anonimen
Mojmu skor vedno prehitr pride in mi gre to ful na živce. Vedno ko men začne dogajat, je on že na koncu...pravi da zadržat se pa ne more...
Se velik o tem pogovarjava ampak ne najdeva rešitve...upam da bo bolš...

(odgovor članu hal9k)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ejakulacija...?
2.1.2006 13:53:54   
Anonimen
Če je slučajno pri nama tako, ga takrat "potegne ven", in se me loti z jezikom in prsti, ko se tik pred orgazmom, pa spet juuuuheeeejuser posted image . Včasih pali, da da najprej užgeva enega brzinčka, potem pa ga lepo počasi spet zrajcam in pripravim za novo akcijo...takrat je potem sigurno bolj vzdržljivuser posted image user posted image user posted image . Drugače pa vaja dela mojstra-drži kot pribito. Moj ljubi že zelo obvlada "zadrževanje", jaz pa tudi in če sva ravno prav razpoložena, lahko tak seks traja...in traja...in traja...dokler zdržijo nogeuser posted image user posted image user posted image

Hal9k, kaj pa vem...mogoče imaš pač visok prag vzdražljivosti. Mogoče pa ne izklopiš povsem glave-meni se to dogaja, če imam prepolno glavo vtisov, skrbi, načrtov in potem kar nalepem, sredi seksa pricurljajo najbolj bedne možne misli. Potem pa se trudim, da bi jih odgnala in takrat je gotovo težje dosečt orgazem.

Pozdravčke vsem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?