|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lep začetek leta
1.1.2006 11:32:41   
Anonimen
Tako čudovito se je začelo novo leto!!! Po jutranji kavi, ko bi se lahko še malo umirjeno crkljali, moj partner vstane, se uredi in odide v mesto...meni nič, tebi nič enostavno odide. Na vprašanje,kdaj pride se samo zadere na mene, naj ga pustim in konec, vrata zapre za seboj.
Tako sem slabe volje in žalostna, da sem morala to nekje izliti iz sebe. A res mu vsaj otrok ne pomeni toliko, da bi bil z njim na nedeljsko,pa še praznično jutro povrh vsega?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 11:34:44   
Anonimen
???? in povod za to dejanje je bil...
* jutranji maček?
* včerajšnji prepir?
* umska prizadetost?
* druga ženska, ki jo je treba it v novem letu pozdravit?

kr neki!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 11:36:13   
Magi*
predpostavljam, da je tvoj partner tak tudi na petek in svetek. morda je pa čas za spremembe? vsekakor sem premalo izvedela iz tvojega opisa, mi pa ni všeč to kar si napisala.

vseeno poskusi biti dobre volje vsaj zaradi otročka. drži se, Magi.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 12:00:44   
Anonimen
Ne, včeraj ni bilo prepira, umska prizadetost...možno, alkohola ni bilo, druga ženska...ne verjamem, bolj prijatelji.
Magi, je pa res to,kar si napisala. Dostikrat se enostavno pobere in gre po svojih opravkih. Ljubosumn je pa na vse,kar jaz nardim, ali ko me kdo pokliče in ali ogovori.

Mislim, da se bo to leto končalo brez njega.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 12:00:53   
dory
Dedci user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 12:10:55   
Anonimen
Res, če le imaš toliko volje, v rit ga suni.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 12:31:58   
Minka Pobalinka



Žal tudi jaz mislim, da je čas za spremembe.. tako obnašanje je vse prej kot normalno. Bolje je biti sam kot pa v slabi družbi!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 12:44:02   
Anonimen
Saj si si že sama lepo odgovorila. Lahko so prijatelji, lahko so prijateljice, ampak to ni način!!!!user posted image
Končaj leto, kot si si zastavila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 12:47:55   
Gina
Ne vem, včasih se mi je zdelo, da so moški tako kot ženske. POtem sem ugotovila, da jih je dosti, ki enostavno rabijo svojo svobodo, da morajo malo okrog šetat, da se nafilajo. Enostavno so nervozni, če so ves čas doma. Ko si mlad, ti je ogromno do tega, da si ful veliko skupaj, sploh ženske smo take. Z leti pa rabimo tudi ženske svoj mir, se mi zdi, ali pa sem samo jaz take sorte.
Potem obstaja še druga možnost, mogoče se ti ne nafilaš takrat, ko sta skupaj. Jaz sem včasih mislila, da mi ful veliko pomeni to, da sva z mojim ogromno skupaj. Ampak navsezadnje sem ugotovila, da kolikor sva bila skupaj, da je bilo premalo. Zakaj? Ker očitno tistega glavnega pa nisem dobivala od njega, kar bi rabila, pa sem to zamešala s tem, da sem si želela biti količinsko ful skupaj, da bi nadoknadila ostalo, kar mi je falilo (pogovori, crkljanje..).

A si se že kdaj pogovorila z njim, zakaj to dela? Saj bi ti najbrž povedal.
Čas, ki si ga je izbral, enostavno ni primeren, prav gotovo. Ampak po moje ga mora nekaj konkretnega matrat. Zakaj bi bil sicer slabe volje in tečen? Vprašaj ga, kaj je. Lahko je kaj od zgoraj napisanega, lahko pa je kaj tretjega. POtem je pa spet vprašanje, lahko ti bo povedal, lahko po ne. Ampak probat ni greh. Če ga boš napadla, ti zihr niti povedal ne bo, če pa boš prijazna, pa mu rekla, da ti je hudo, ker se slabo počuti, če mu lahko pomagaš, pa obstaja možnost, da kaj izveš. Odvisno, kaj bi rada dosegla. Lahko pa se kujaš, ignoriraš, si jezna....samo ne vem, kaj se s tem doseže....

Lahko pa je seveda tudi kaj od možnosti, ki so jih povedali predhodniki. V tem primeru je pa bolj sranje. Ampak ni rečeno, da je to.... kaj pa vem.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 13:00:23   
Anonimen
Gina, prav vesela sem tvojega odgovora, ker mi je dal mislit.
Ja,. mislim, da vem,kje tiči zajec.  Zelo hitro je sicer prišel domov, po cca. 30 minutah, pa imamo do mesta kar daleč.
Včeraj,oziroma takoj opolnoči sem ga vprašala, kako da ne pokliče mame,ki jo je vedno poklical za novo leto. Pa je samo reku, da se slabo počuti. Vem pa,da ponavadi to ne bi bil problem, zdaj se pa kar nekaj tednov že nista čula.Je namreč v tujini in zelo redko pride k nam, ker mene ne mara.
Mogoče ji je celo povedal, da se je odločil za mene in en za njo,kot bi ona rada.
Ko je pa danes prišel domov, sem bila dokaj mirna, on pa je lepo začel pripovedovati,kako je v mestu polno ljudi, dosti tudi pijanih.
Mogoče bo res treba malo stisnit zobe!

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lep začetek leta
1.1.2006 13:09:08   
Jančika_
Morda se morata oba naučiti, kako se soočati s problemi. Mogoče je on take sorte, da na zna z besedami povedati kaj ga muči in se zato umakne? Ne vem, samo ugibam.

Na tole sem že skoraj pozabila, ampak pri naju je bilo na začetku tako, da je mož (takrat še fant) nekajkrat enostavno izginil in se mi ni sanjalo, kje je in zakaj ga ni. Samo ugibala sem lahko, kaj se dogaja. To seveda ni primeren način reševanja problemov, ker ustvarja dodatno napetost in ne razreši ničesar (kasneje sva skupaj ugotovila, da od doma enostavno ni bil vajen soočenja). Sčasoma sva razvila nama ustrezen  komunikacije, ne brez truda seveda. In prav fajn nama gre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?