|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A vaše partnerje....
2.1.2006 21:11:41   
Cikica
tudi tako razganja ali kaj?Moj bi non-stopuser posted image .Je kaj v zraku ali je leto 2006 letouser posted image ?user posted image user posted image user posted image
 
Lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A vaše partnerje....
2.1.2006 21:14:24   
total
Mojega razganja odkar sva skupaj,bot srečnauser posted image .

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A vaše partnerje....
2.1.2006 21:15:49   
Anonimen
Cikica, že ni tako hudo, če imaš čas tukaj pisat user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A vaše partnerje....
2.1.2006 22:10:13   
smrka
ko bi vsaj mojega tako razganjalo... srečka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A vaše partnerje....
2.1.2006 23:35:52   
Anonimen
Kateri moški pa ne bi non-stop?

No, ja, in katera ženska (ki to priznava)?

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.1.2006 23:47:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A vaše partnerje....
3.1.2006 0:05:13   
artista7
ne, ni tako leto, mojega to razganja ne glede na dan, mesec, leto.. Ne moti ga prav nič.. on ves čas bi user posted image . Jaz sem za to hvaležna, dobro, da se mu da pa da sem potešena

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A vaše partnerje....
3.1.2006 13:13:22   
Cikica
Saj se ne pritožujem,samo včasih je pa malo nadležen,saj ne morem 24ur non-stop,imam tudi druga dela,ne mislim samo na sex.user posted image Saj je lepo ampak ko se kaj pogovarjava že spet tema sex.Sicer pa je lepo da ga še vedno privlačim in si me želi.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A vaše partnerje....
3.1.2006 22:23:45   
Joe
Kaj pa je to http://www.studiofaca.com/download/Animacije/.gif/smails/smail0011.gif ? Smrčanje? user posted image


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A vaše partnerje....
3.1.2006 22:24:22   
Joe
Sori, bedna fora! Saj grem dol!

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A vaše partnerje....
3.1.2006 23:37:16   
valči
Možki so vedno za seks,če je z njim taka,ki ga privlači.Splošno znano.Bodi srečna(kot jaz)user posted image ,vsaj veš,da si mu res tista prava,ki ga zapali.

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A vaše partnerje....
4.1.2006 6:33:12   
Moyca_
a kdaj niso za seks?user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A vaše partnerje....
4.1.2006 14:29:33   
Anonimen
Novo leto se je pričelo z sexom. Upam da bo trajalo.user posted image Sicer že kar vidim, da bom pol leta jaz dajala pobudo, pa kaj!?Sam da sva na koncu oba zadovoljena.user posted image

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A vaše partnerje....
4.1.2006 14:55:29   
Nasy
ja, bodi vesela...so moški, ki jim ni za seks, ja..moj bivši je bil takuser posted image sva se vidla večinoma samo za vikend, meni je bilo logično, da je tralalahopsasa v petek recimo..če pa sem kaj hotela še v soboto ali nedeljo, je izjavil, ja kaj ti ni  blo dost v petek?user posted image user posted image
zdej je na srečo drugače čeprav moj ni ravno tak, da bi začel, ponavadi dam jaz pobudouser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A vaše partnerje....
6.1.2006 12:27:32   
tanikaa
Nič se ne pritožuj. Nekatere bi ubijale za takega dedca. Pa izračunaj si porabo kalorij na en sex...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A vaše partnerje....
6.1.2006 15:05:49   
Jolly
user posted image user posted image  ste pa face... res je veliko zensk ki bi ubijale za dedce, kot so tile... da bi nonstop. No, res pa je da smo in zenske in moski taki, ce imamo nekaj na pladnju, nas ne zanima toliko kot tisto nedosegljivo. Jaz imam sreco, imam dedca, ki je najboljsi v sexu, vedno je nekaj posebnega- ampak imava kaksen dan-dva pavze tudi vmes, ce ne bi se oba navelicala in bi postalo rutina. Res pa je da pridejo dnevi ko oba ponoriva in bi oba nonstop.
Res pa je-Ne mores vsak dan, ne mores pa tudi zdrzati brez kak teden, ce ze imas fajnega moza user posted image haha

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A vaše partnerje....
6.1.2006 15:17:05   
nInAzWeRiNa
za enkrat je pr nas še zmer divjeuser posted image zanima me pa če jih tut pol razganja-ko je enkrat že otrok,al se vse fuull spremeni ....vaše iskušnje prosimuser posted image ?
lp,nina

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Jolly)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A vaše partnerje....
6.1.2006 16:32:00   
Jolly
ajajaj, mojga se bolj razganja po porodu kot kdajkoli prej. po porodu je dobesedno ponorel, saj pravi, da sem zdaj bolj zenstvena, bolj zapeljiva itd... no zdaj sem spet noseca in je se kar isto, trebuscek raste, kg stojijo, zelja in iz moje in iz njegove strani ostaja ista... otroci pa niso ovira, nikakor ne... vsaj pri nama ne!user posted image  sex pa je boljsi zdaj po porodu kot kdajkoli prej... kaksen bo sele po drugemuser posted image

_____________________________

Najbolj tvegaš kadar ne tvegaš... življenje je cesta po kateri so lepe in grde poti - najlepša pot pa je bila tista, na kateri sem spoznala tebe.

http://joker80.moj-album.com/

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?