|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečke, kaj bi ve storile?
3.1.2006 9:18:25   
Anonimen
LP!

Sem noseča, porodniško naj bi nastopila približno 1.teden v marcu.
Pogodbo imam do sredine februarja..., seveda me čaka po tem nogauser posted image  , mi je pa moj dragi šef rekel, češ če bi hotela še malo potegnit, dokler ne pride moja zamenjava?!
Ne, da bi me zaposlil, ampak naj bi jaz njemu naredila eno uslugico?!
Sedaj se pa vprašujem, ČEMU? user posted image Zakaj mi nebi lepo podaljšal pogodbe, pa bi delala potem tudi po nastopu porodniške (počutje O.K., delo imam pa tudi na izi user posted image )? Zakaj ne bi šel ON mei malo na roko?

Po eni strani bi mi denar prav prišel, ker bi me za ta čas dobro plačal, po drugi strani si pa mislim, da sem raje brez tega denarja, prav zato, ker me nosečo meče na cesto. ( V začetku moje zaposlitve je sveto govoril, kako mi bo seveda podaljšal, sedaj pa to!)

Kaj bi ve naredile? Bi ostale še malo delat?
Kaj bi pretehtalo? DENAR ali pač zaradi ''pricipa''?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
3.1.2006 9:23:46   
CUKRČEK
Iz principa ne bi šla delat. Če je on tak prasec, pa še ti bodi.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.1.2006 9:25:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
3.1.2006 9:26:58   
Mina1
seveda me čaka po tem noga , mi je pa moj dragi šef rekel, češ če bi hotela še malo potegnit, dokler ne pride moja zamenjava?!



Ja ta je pa dobrauser posted image , a se heca al kako???

Torej jaz ne bi šla na roko, če tudi on ne gre. Sicer vem, da bi ti tolarčki prav prišli, ampak vseeno. Odločitev je pa tvoja seveda... 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
3.1.2006 9:30:59   
Marogica
Moj odgovor bi bil, da mu z veseljem naredim uslugico, če jo bo tudi on meni. Torej, ti prideš delat, ona pa ti podaljša pogodbo. Pošteno, ali ne?
SE izplača poizkusiti, lahko samo pridobiš-izgubiti nimaš več kaj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
3.1.2006 10:16:32   
lelaval
Tako, kot ti je napisala marogica- izsiljuj ga, kot on tebe. Če si ni do sedaj našel zamenjave, pojdi delat pod pogojm, da ti podaljša pogodbo, to delo pa pošteno plača. - to posebej napišita in podbišita, sicer se boš kasneje lahko pod nosom obrisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
3.1.2006 10:21:39   
Anonimen
Ja, kot je rekla Marogica.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
3.1.2006 10:25:23   
*zvezdica*
Tud jaz se pridružujem mnenju Marogice!


_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
3.1.2006 10:37:25   
3peresna
Živjo,

obstaja še ena varianta: če greš ti na bolniško, še preden ti pogodba poteče, potem ti Zavod plačuje en mesec - z naslednjim dnem, ko ti pogodba poteče. Pokliči na Zavod in vprašaj (pa reci, da imaš neke probleme in da boš mogla na bolniško še pred iztekom pogodbe in te zanima, če si upravičena do kakšnih sredstev - le tako ti bodo kaj povedali). Za informacije je treba včasih tudi kaj lagati, da ti povejo, kako in kaj. Aja, pa zaposlena moraš biti vsaj eno leto, če se ne motim (ni nujno, da na enem delovnem mestu).
Toliko. Upam, da sem kaj pomagala. user posted image

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
12.1.2006 11:08:36   
karmy
tako kot je Radha povedala..če si lahko privoščiš da ne greš delat iz pricipa pol ne...če si ne moreš...no  z Radho se popolnoma strinjam

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu 3peresna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
12.1.2006 11:22:53   
Anonimen
ja se strinjam z marogico. ti prideš delat on nej ti pa podalša saj še za en let po porodniški npr.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
12.1.2006 21:34:18   
SanjaS
Strinjam se z Marogico. Povsem. In v celoti.
Ponudi mu svoje delo, prosi ga, če ti pogodbo podaljša samo za dva meseca po vrnitvi s porodniške. Na ta način boš lažje našla službo, pa še on bo začel študirat, da se mu v bistvu izide računica, ker najverjetneje ne boš takoj ponovno odšla v Rim.
Mamice so pa tako ali tako ( znanstveno dokazano) najbolj učinkovit kader v podjetju. No, to sem brala v eni ameriški reviji o najnovejših znanstvenih ugotovitvah o tem koga bi bilo pametno zaposliti, če imaš vse na voljo...

Sicer je tvoj šef najbrž turbo kapitalist in o kadrovanju nima pojma... sodim seveda na podlagi tistega, kar si o njem povedala...

Torej, tko kot sem že napisala: Jaz bi z veseljem delala še kakšen mesec in bi mu naredila uslugo, bi pa prosila, da mi seveda na vsak način ponudi pogodbo ZA DOLOČEN ČAS (da boš takrat ti lažje šla!!!), ki bi prenehala veljati 2 meseca po prihodu s porodniške. V vmesnem času itak nima nobenih stroškov s tabo- tko da nima kej jamrat... Verjetno se bo takrat tudi zakonodaja ustrezno spremenila v prid mamam in očetom ... Ti pa intenzivno išči službo v zadnjih mesecih porodniške in ga potem preseneti s predčasno odpovedjo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
13.1.2006 7:54:30   
Anonimen
Veš, ko ne bi imel z mano nobenih stroškov, potem me ne bi metal na cesto...
Plačat bi mi mogel regres in pa dopust, ker ga pač ne bi imela kdaj izkoristit. Vsega skupaj bi ga stalo morda 150 jurčkov, samo kak ko je škrt kot sam user posted image .

Tako sem se odločila; delam DO 17.2. dokler mi poteče pogodba! Seveda bom prej še koristila 10 dni dopusta, ki mi je ostal od lani. Na porodniško grem 42 dni pred PDP-jem, ki mi ga je G včeraj zamaknila za 1 dan nazaj (30.3.) Torej še ravno ujamem, da bom kao še zaposlena na dan nastopa porodniške!user posted image user posted image user posted image  Drugače bi prejemala samo tistih 40.000, če mi ne bi šla G na roko in mi zamaknila PDP za 1.dan.

Naj gre on lepo k user posted image  pa si išče kogarkoli. To konc koncev mene sploh ne briga. Tako kot ne njega kje bom dobila denar za plenice!

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečke, kaj bi ve storile?
25.1.2006 23:43:16   
stuhica
kakšen šiht punca pa usluge kr doma bod verjemi mi da navš nč bolj skozu pršla pa bolj bogata če boš imela še 100 tisoč tist mesec k boš delala!

kr nej si najde kašno bejbo da mu bo vse podelala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?