|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je kakšna ločenka tukaj?
7.1.2006 16:12:29   
Anonimen
Upam, da nisem edina...
Zdaj, januarja, imam na sodišču glavno obravnavo. Glede na to, da bosta glavna obravnava in zaslišanje istočasno, predvidevam, da nimajo namena komplicirati. CSD je sodišču posredoval pozitivno mnenje o meni kot o skrbnici za Jana, pa tudi bivši je podpisal skrbništvo in preživnino (to, da je ne plačuje, je pa že druga zgodba).
Zdaj me pa zanima, če katera konkretno ve, kaj sprašujejo na zaslišanju in kako izgleda glavna obravnava? Bati se tako ali tako nimam ničesar (3x hura za čisto vest), me pa vseeno zanima, da se lahko čimbolje pripravim. Rada bi namreč tudi zvišala predlagano preživnino, saj sem v tožbi določila minimalni znesek (toliko, kot izplačuje Jamstveni sklad - sploh nisem računala dejanskih stroškov), glede na to, da pa bivši ne da nič, bi jaz to zvišala na dejanske stroške, ki so z Janom. A se to da? Pozabila sem tudi omeniti, da hočem, da ima Jan po razvezi oba priimka, mojega in od bivšega. Se da to nadoknaditi?
In glede na to, da se je bivši ugreznilv zemljo in da ga 99%-no ne bo - a mi je to kaj v plus? In koliko je lahko njemu v minus (da vem, ali pošljem Interpol in FBI za njim ali ne)?
Za konec pa - kaj moram sploh prinesti s sabo tja, razen specifikacije svojih dohodkov za zadnje pol leta, kakor mi piše na vabilu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je kakšna ločenka tukaj?
7.1.2006 19:44:28   
matahari
Nisi edina - od moje ločitve je sicer že skoraj štirinajst let..Nič takega se ne bo dogajalo...razlike med vama in zakaj ne želita biti skupaj...Ne ponovi pa mojih napak.V 13 letih mi za dva otroka ni plačal nikoli..Kako je to možno? Enostavno, na sodišču je rekel, da bo plačeval in se mu niso vsedli na OD, kasneje je celo pustil zaposlitev, da nebi mene preživljal (njegove besede).Tudi sama sem pristala na najnižjo preživnino, ker sem imela takrat višji dohodek od njega.V vseh teh letih sem poskušala še dvakrat kaj narediti - med tem je ustanovil podjetje preko katerega posluje.Rezime vsega je NIČ.No to je naša ljuba država, zato ti predlagam, da ne popustiš niti malo.Če ga pa nebo bodi samo vesela, ker se je oče mojih otrok pojavil čez par let in mi naredil totalni kaos.Ko sen se ločila sta bila sinova stara 5 in 2,5 leti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je kakšna ločenka tukaj?
10.1.2006 13:36:20   
Anonimen
Kva a sva edine ločenke tukaj na RR al' kaj? user posted image

(odgovor članu matahari)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je kakšna ločenka tukaj?
12.1.2006 11:07:19   
beba76
Ne, jaz sem tudi user posted image user posted image . A se spomniš posta na privat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
12.1.2006 11:19:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je kakšna ločenka tukaj?
12.1.2006 12:15:19   
gaya
Sicer nisem ločenka, ima pa moj mož 2 hčeri s prejšnjega zakona in lahko ti povem, kaj so spraševali njega in bivšo na sodišču,...
Najbolj se pripravi v zvezi s tem, kakšne stroške imaš z Janom, ker ko so bivšo od mojega moža vprašali, ni znala povedat koliko ima cca stroška z otrokom na mesec user posted image  In imam prijateljico, ki je na tako zaslišanje privlekla vse izračune, koliko jo stane 10 letna hčerka na mesec in strošek je delila na pol in zahtevala tako visoko preživnino kot je prišel polovični strošek. In je uspela, ne sicer v celoti, delno pa, ....
Če pa njega ne bo, pa si ti na velikem +, ker karkoli se boste domenili, bo držalo, in ne bo imel možnosti pritožbe, če bi mu slučajno to prišlo na misel,...
Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je kakšna ločenka tukaj?
12.1.2006 18:25:15   
Anonimen
Se pravi (če sem jaz prav razumela) - čim bolj točna specifikacija vseh stroškov, ki jih imam z Janom preko meseca. OK, to je najmanjši problem. A pa da je meni v plus, če ga ni? Ja, no, potem se bom pa še potrudila zrihtat, da ga ne bo... user posted image  Ja, hudiča... ampak ga moram res najdt, no...

(odgovor članu gaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je kakšna ločenka tukaj?
13.1.2006 9:20:56   
gaya
Oj,

joj, da ne bom jst sedaj kriva, če boš poiskala bivšega in mu polomila vse kosti user posted image , ja tebi je v plus, vsaj tko je bilo nama to povedano in tudi na vabilu ti more pisat, da v kolikor se ne udeleži določena stranka, se zadeva izpelje pač enostransko,...
Itak pa če sem prav razumela, si danes že na obravnavi in držim pesti, da se izteče čim bolj v prid Janu user posted image .....

Lep dan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?