|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Na pomoč
10.1.2006 17:49:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skorpija

Sperma ima veliko beljakovin in hranilnih snovi ter je lahko prebavljiva - ti jo kar pridno goltaj, da se bo rana pozdravila.


Jao, potem je me hujšarice ne smemo?!?! user posted image  user posted image  user posted image  Samo na B dan! user posted image

OK, zdej pa resno. Se ja spet nekdo norca dela, halo?!?!?! Me je pa presenetilo nekaj prvih odgovorov, ki "skoraj" niso verjele vašim... In to kr javno... user posted image    user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Na pomoč
10.1.2006 18:01:16   
Anonimen
Če povzamemo na kratko:
Dieta za bolnike z ulkusom na želodcu: Zmanjšaj količino dnevno zaužite sperme na minimum (še zlasti tiste, nastale iz prekajenih rebercuser posted image )
Kontracepcijska metoda:drži se diete za želodčne bolnike

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Na pomoč
10.1.2006 18:45:50   
Nasy
user posted image user posted image user posted image zdej pa vidim, kaj jst narobe delamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Na pomoč
10.1.2006 19:47:26   
kepa*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Na pomoč
10.1.2006 20:30:24   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NE SE HECAT

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Na pomoč
10.1.2006 23:15:32   
ona78
IZVIRNO SPOROČILO: Peter167

Tudi jaz se pridružujem mnenju, da "goltalka" tudi sama proizvaja spremo :)
Če je to res pa jo moram opozoriti, da se verjetnost zanositve enormno poveča. Posebej, če zjutraj ješ bel kruh. Ta namreč zelo dobro absorbira spermo in jo v ravno pravih količinah pošilja proti jajčecu. Res. Je skupina znanstvenikov dokazala...


user posted image bom probala še to , če je to recept da zanosim se bom kar potrudla!!!user posted image
Naslednji mesec vam sporočim če sem  srečka user posted image !!! V upanju, da brez rane na želodcu!! user posted image user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Peter167)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Na pomoč
10.1.2006 23:25:48   
natalia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Na pomoč
10.1.2006 23:38:42   
lelaval




To pa ne bi mogla nasrat niti moje 8 -letne hčere  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (ki še v Božička verjame).

Anonimni, koliko pa sta sploh stari?

Pa pazita, da ne bosta naslednjič zanosili, ko vaju partner samo poljubi. user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Na pomoč
11.1.2006 10:10:09   
tanikaa
Mislim, da bi dr. Rugelj kar zaprl ordinacijo. Tako težkih primerov verjetno ne sprejema nihče.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Na pomoč
11.1.2006 10:14:46   
karmy
@ona78

ampak morš opozort svojga tipa da ne sme jest prekajenega mesa...tako ne boš dobila rane na želodcu user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Na pomoč
11.1.2006 12:13:07   
dory
Kukr jest vem, je slo za brezmadezno spocetje le v mojem primeru user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Na pomoč
11.1.2006 12:26:54   
Anonimen
ne teja. to je izumla ena že 2000 let nazaj. Nič novega se zgodi tud v boljših familjah.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Na pomoč
11.1.2006 12:40:31   
Anonimen
Ob branju vaših odgovorov sem se zelo zabavala in sprostila, potem pa je prišla ...
Hvala za vaše poučne odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Na pomoč
11.1.2006 20:00:16   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Anonimna zdej pa jaz tebi čestitam zabava je bla pa le a????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Na pomoč
12.1.2006 12:32:54   
tehnofil
Ne se zafrkavat iz resnih stvari. Zdi se mi prav da Anonimni povemo, da se je to zgodilo samo zato ker je to delala na lihi dan v torek ali četrtek. Vse druge dni se kaj takega sploh ne prime.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Na pomoč
12.1.2006 19:17:43   
zlatolasska
user posted image user posted image user posted image Sej vprasanje se ni blo tko smesno, ampak odgovori... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Na pomoč
17.1.2006 1:09:58   
karmy
čestitam za obisk s krvavca... user posted image naslednjič ti ne priporočam goltanje njegove sperme med tistim časom, ko je prekajeno meso...user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Na pomoč
17.1.2006 9:40:27   
Anonimen
Neverjetno. user posted image user posted image user posted image user posted image  Dolgčas res ni na tem forumu.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?