|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 9:14:14   
Anonimen
Pozdravljene mene pa zanima naprimer kako pride pri vas do sexa. na čigavo pobudo in kdaj?

Naprimer zjutraj, zvečer. ponoči in na kakšen način pride do tega?

Zanima me pa tudi kje najbol pogosto sexate?

No pri meni da pobudo tip ker sem noseča in mi ni glih.

Naredi pa tako da me začne božat in vpraša a midva danes nebi malo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 9:19:17   
MarijaPo
Midva nisva prevec komplicirana glede tega - ko je kateri potreben pride do drugega in ponavadi je ze v pogledu vse povedano.

Seksava pa ponavadi kadar imava cas, ob poljubnem delu dneva, ceprav ponavadi najveckrat podnevi, ponoci ze dolgo nisva - oba ful rada spiva. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 9:41:17   
HuAnita
Jaz nisem pogost pobudnik, priznam. Ponavadi je to zvečer, po tuširanju in pred spanjem. Zjutraj nikakor ne morem, ker ko je fant enkrat odprl usta, mu je grozno smrdelo (tisti jutranji zadah), sem se zavedla, da verjetno tudi pri meni ni rožnato in me je za vedno minilo.
Kje?
Ponavadi v dnevni, na zofi ali na tleh, če pa kam gremo, pa tudi kopalnica pride prav.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 11:14:13   
Nasy
če sva oba zjutraj doma, obvezno nizki štart ob 6.55-> ob 7.00 so poročila
če moj dela čez dan, ob 18.55-> ob 19.00 dnevnik

user posted image user posted image user posted image user posted image pa ja de
odvisno od dneva, večkrat sem pobudnik jaz, včasih pa on..ni pomemben toliko čas in prostor, važno je, da je higienauser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 11:18:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 11:24:04   
tanikaa
Hja Radha, za nekatere je to še vedno pač tabu tema. Žal. user posted image user posted image user posted image

Pri nama da pobudo enkrat eden potem zopet drugi. Ne polagam pozornosti na to. Saj je na koncu koncev vseeno, glavno je, da je.

Kdaj?
Ja, odvisno od potrebe in seveda tudi od možnosti, ki jih imava glede na to, da se po stanovanju potepa 12 letni mulc.

Kje?
Isto kot pri vprašanju kdaj.




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 11:25:25   
nosekica Leja
oprostite no jaz sem to

Men je pa najbolš ko gledam televizijo na fotelju pol pa pride tak od odzadaj potiho iz kuhne.

In mi zakrije oči poljubi in tak se pol začne in nadaljuje v dnevni vedno malo kdaj v spalnici.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 11:33:48   
tanikaa
No, nosečkica a te je kdo pojedel???

Seks pa je res nekaj vsakdanjega. In seveda lepega.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu nosekica Leja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 12:48:57   
Anonimen
Midva nič ne seksava. Bova pa v kratkem, okrog 5. maja, ker bi rada naredila še enega otroka. Pobudo bo dal on, jaz se bom samo ulegla. Upam, da ne bom zadobila rane na želodcu. Ali črevesju user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 12:57:25   
artista7
ja meta, to je pa res zdrava kmečka pamet in kontracepcijauser posted image
Eh, nama je vseeno, kdaj. Tudi zjutraj, če je želja, ni važno sploh. Najlažje nama je na postelji, luštno je pa tudi zunaj (samo ne v tem letnem času). Večkrat je pobuda njegova, pa ne da jaz ne bi hotela ali mi ne bi pasalo, ampak ker se enostavno on prej spomne. Ponvadi mi nagaja in mi je všeč. Sploh pa rata pravi user posted image če se mu malo branimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 15:50:51   
Anonimen
Ej, HuAnita, zjutraj je najboljši seks od zadaj...če pa tako moti zadah, pa prej hopneš v kopalnico in podrgneš zobke...jaz moram itak nujno lulat, pa opravim še to in potem hopla pod odejo h ljubemu...
Kako pride do seksa....hm...boljše bi bilo vprašanje, kaj se mora zgodit, da do seksa ne pride...
Pobuda je večinoma moja, so pa obdobja, ko je meni malo manj do seksa in takrat se pač on malo bolj potrudi, da me razhajcauser posted image

Kdaj in kje...pred otroci je bilo zelo, zelo pestro in pisanouser posted image , sedaj pa takrat, ko razmere to dopuščajo-običajno zvečer in ponoči, ko deca spijo in na žalost večinoma v najini sobi, ker se večja dva že sama sprehajata naokoli. No, pobuda se jasno začne odvijat kjer koli, akcijo pa potem prestaviva v najino sobo...

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 19:11:14   
Anonimen
Pobudo bo dal on, jaz se bom samo ulegla.


user posted image user posted image user posted image pa pozabila si napisat, da boš še noge narazen držala...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sex kako se spravite do njega
11.1.2006 19:28:00   
Nasy
haha meta..sej res, to zna bit pa že nevarnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 20:12:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nosekica Leja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 20:13:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sex kako se spravite do njega
12.1.2006 13:45:02   
*Neja*
JAO, JAO...
 
A ne vidite, da je zdaj naš drko zanosil????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sex kako se spravite do njega
12.1.2006 19:03:10   
Anonimen
Kakor kdaj. včash on, včasih ja. Sedaj ko sem noseča, dajem jaz pobudo, da ne bi on imel občutka da me sili v kajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sex kako se spravite do njega
12.1.2006 19:12:21   
zlatolasska
Pri naju je podobno kot pri ostalih. Pobudo da vecinoma on, kdaj pa tudi jaz. Zgodi se pac kjerkoli, vecinoma sexava v spalnici, on pa ima v glavi seveda tudi kaksne druge fantazije... zadnje case omenja, da ze dolgo nisva v avtu.. user posted image Aja, pa zadnje case se vecinoma spomneva to pocet podnevi. Pobuda je pa cist razlicna. Al je cist direktna al pa bolj romanticna...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sex kako se spravite do njega
12.1.2006 20:54:21   
urbancek
Praviloma on, a če se le morem, se po pravici povedano izmuznem, ker zvečer preprosto nimam energije še za to, pa še s ta malim grem ponavadi spat, dekleti sta dolgo budni,zjutraj pa sta tudi ta mala že pokonci. Čez dan pa se tudi ta mala križata in zopet ni nič. Počasi se bo potrebno skulirati in posvetiti možeku, drugače bo še drugam pobegnil.

Lp

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sex kako se spravite do njega
12.1.2006 21:36:06   
andrej77
uf, to je hud natrpan urnikuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sex kako se spravite do njega
13.1.2006 15:22:26   
Nasy
user posted image user posted image user posted image
ja, ti rečem


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sex kako se spravite do njega
16.1.2006 19:49:03   
Anonimen
user posted image mogoče se vam bo zdelo čudno vendar je res in ni me sram priznati.midva sexava dvakrat na mesec.ne čutiva potrebe po sexu.tako sva se navadila odkar imava otroka,ki spi pri naju na sredini postelje bog nedaj,da bi kaj zaškripalo se že zbudi.če bi pa odšla iz sobe,ko zaspi me že kliče kot bi vohal,da me ni.na žalost tako je in s tem živiva.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sex kako se spravite do njega
17.1.2006 13:02:24   
Dadi
Alika otročka kar v otroško posteljo dat če maš možnost....parkrat se bo drl ampak če bosta vztrajala bosta mela pol mir...pa vidva bosta tudi bolj zadovoljna..in predvsem naspana.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sex kako se spravite do njega
17.1.2006 16:37:49   
Anonimen
user posted image nimam postle za njega pa tudi spati ne sme sam zaradi epi.napadov,če dobi ponoči.

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?