|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 10:51:02   
Anonimen
Mi lahko katera svetuje kateri voziček naj kupim. Rabim čimbolj zložljiv voziček, ker imam majhen avto-cliota. Cenovno naj ne bi bil predrag (do 80.000) in naj bi bil čimbolj funkcionalen (vse v enem). Nagibam se k Peg Peregovem Pramette? Kakšne vozičke imate ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 10:56:42   
Anonimen
peg perego pliko 3. isto se da nanga pritrdit luipinco al pa košaro..men je zakon!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 10:57:46   
Lorena
Enako kot ti; funkcionalen, praktičen, lahek,... tudi za v Cliota!
Kupila sva Peg Perego Pramette. user posted image

Če te zanima rabljen (dobro očuvan) + lupinica mi hitro odgovori, ker sem videla en oglas...za 40.000 SIT!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 11:08:10   
Anonimen
Lorena, seveda me zanima! Povej, povej! user posted image

(odgovor članu Lorena)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 11:10:54   
tinkatonka
Tudi jaz imam Peg Pereggo Pramette. Res je lep voziček, pa čisto na majhno se zloži. Sem dala pa za novega 64.000 SIT! Sicer ga bom začela uporabljati šele v marcu, ampak sem slišala same pohvale okrog njega.

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 11:21:10   
Lorena
Ne znam ti naredit direktne povezave, ampak saj boš našla.

Med.Over.Net
Kupim,prodam,podarim.- za malčke in mamice
oglas je kakšne 3 strani nazaj.

Malo prebrskaj, če ti pa ne uspe, mi pa napiši, ti bom jaz poiskala.

Pa upam, da še ni prodan!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 11:23:37   
Anonimen
Lorena, hvala. Grem brž prechekirat! user posted image

(odgovor članu Lorena)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 11:32:21   
Katrin
Peg Perego Pramette in smo zelo zadovoljni....

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 12:21:51   
Anonimen
Pojdi z avtom do trgovine in probaj dat voziček v kuferam. Mi smo izbirali med Pramette in Venezio in na koncu kupili slednjega. Pramette je bil že skoraj predolg user posted image Pri Venezii mi je všeč to, da se obrača ročaj in lahko gledaš otroka tudi, ko je že v sedečem položaju; pa tudi prečka bi naj bila boljša kot 2 ročaja. Sicer pa sta oba vozička precej podobna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri voziček kupiti?
23.1.2006 12:32:19   
Mala Vita
Peg Perego Prametteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri voziček kupiti?
27.1.2006 11:48:17   
barni
TE ki imate PEG PEREGO PRAMETTE; ali imate tudi torbo za prenasanje otroka? Ne kosare ampak torbo.

Jaz sem gledala, ce obstaja tak Peg perego, pa ga ni. Kosare ne rabim, ker rodim junija, torbo bi pa vsekakor rada imela.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri voziček kupiti?
27.1.2006 21:15:05   
hanita
Jane Matrix,košara za novorojenčka in stolček v enem, ki ga lahko daš v ležeč položaj,kar je za prve mesece super. Je še lažji od peg perego in manjši, pa še kolesa ima malo večja. Super je, samo če bi še enkrat kupovala,bi vzela enakega na tri kolesa.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri voziček kupiti?
27.1.2006 22:47:17   
Anonimen
barni, jaz sem v Rutarju kupila torbo od Hocota in mi pride zelo prav. Paše tudi v PP Venezia, verjetno pa v čisto vsak voziček. Res je super zadeva, trenutno v akciji v MB po 3.000 SIT.

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri voziček kupiti?
29.1.2006 11:17:12   
barni
Jaz sem tudi nasla vozicek zase s4 velikimi kolesi in z vkljuceno torbo za prenasanje otroka, ki je nekoliko ojacana, tako da je po mojem res uporabna.

Tako da ga bom verjetno kar vezla ker je cena res ugodna. Se pa strinjam s tabo, kot vidim pri kolegici, je torba res fajn zadeva in poleti, ko bomo sli na morje (sem junijka) bo prisla se kako prav, ko bo otrocek lahko spal notri. Lepo jo oblozis iz vseh strani z dekami in je.

Jaz ne bi kupovala vozicka brez tega dela, ker se mi zdi nepogresljiv. To je samo moje mnenje, je pa res, da sem prvic noseca in da ne vem kako bo.

Glede firm mi je vseeno, ker nisem mahnjena naje, pa tudi cena po mojem mnenju ne pomeni vedno tudi kvalitete (zal danes ne vec). Teza 4kolesnikov z velikimi gumami je skoraj pri vseh enaka, tako da....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri voziček kupiti?
29.1.2006 11:35:14   
Anonimen
Me veseli, barni. Jaz mislim, da je bil nakup te torbe eden najboljših za našega user posted image . Do zdaj je skozi spal v njej (10 tednov!), zdaj ga pa začenjam dajat v posteljico. Torbo bo vsak čas prerastel.
Jaz sem dala na dno torbe peno (mišljeno kot pojštrček zraven jogija), zavito v dekico, tako da je to bil v bistvu pravi mini jogi.

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri voziček kupiti?
4.2.2006 8:20:03   
andreja 07
POZDRAVLJENA JAZ PRODAJAM 2 VOZIČKA OBA NOVA NIKOLI UPORABLJENA ŠE V POLIVINILU 1=VENEZIA
2=PRIMO NIDO+PRIMOGIRO OBA PEG PEREGO PRODAM NUJNO IN ZELO UGODNO SLIKCE PO MAILU

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri voziček kupiti?
4.2.2006 8:28:34   
Primoza
Izbira vozička ni odvisna le od avtomobila, ampak tudi od namena uporabe. V avtomobil npr. clio lahko navsezadnje daš voziček tudi na prednji sedež, tako da sem osebno izbiral voziček bolj glede na (naš) namen uporabe. Najbolje je kupiti rabljenega, ker so cene za praktično povsem ohranjene vozičke tudi manj kot polovica (lahko tudi tretjina) cene novega.

Po vodljivosti so trikolesniki boljši od štirikolesnikov, pa še lažje je voziti po neravnih predelih in čez korenine.

Tukaj bi rekel se nahaja najpestrejši nabor ponudbe:

http://www.bolha.com/index.php/ukaz/search/kat/-1/search/otro%B9ki+vozi%E8ek/sort/4/

< Sporočilo je popravil primoza -- 4.2.2006 8:30:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri voziček kupiti?
7.2.2006 7:09:58   
barni
No, jaz sem svoj vozicek ze kupila.

Drugace pa menim, da se da dobiti tudi nov vozicek, ki nima zvenecega imena, ce ga pa bolj podrobno pogledas, pa vidis, da je popolnoma podoben nekaterim drugim, ki so tudi do 40.000 sit drazji.

Jaz sem svojega dobila skoraj za polovico cene, ki bi jo placala za vozicek z znamko. Pa ima 4 velika kolesa, sportni del, ki se poleze do vodoravnega, torbo za prenasanje otroka in zimsko spalno vreco.

Tako da, se da. Samo vprasanje je kaj iscemo; nekaj uporabnega, kar nam je vsec ali nekaj, kar mora biti trend in drugim vsec (seceda je potem tudi nam).

To je samo moje mnenje. Kupite tisto, kar si zelite in kar financno zmorete. Otrocek tako ne ve v katere znamke vozicku se prevaza.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri voziček kupiti?
7.2.2006 8:02:33   
MarijaPo
peg perego pilko p3 user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri voziček kupiti?
9.2.2006 10:55:05   
soncicaT
Yap, jaz tudi imam Peg Perego, meni je krasen.user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?