|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dormeo
30.1.2006 11:06:10   
*maja
No punce na dan z besedo (seveda tiste, ki ga uporabljate) user posted image .
Je res tako dober in uporaben in oh in sploh, tako kot to obljubljajo v reklami? Midva z mojim kupujeva nov jogi, ker je star že čist na koncu s svojimi močmi, pa me zanima če se ga splača kupiti, ali naj raje kupiva kakšnega drugega.
Torej + in - za Dormejo user posted image ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dormeo
30.1.2006 11:11:45   
MarijaPo
glih pred kaksnim mesecem al pa mal vec, so o tem pisale - mislim, da so bile vse istega mnenja - po enem letu ratajo cist fuc - se unicijo in potem ti ga zamenjajo, ampak po enem letu je spet isto...

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dormeo
30.1.2006 11:24:10   
tina100
user posted image to pa nebo drzalo,miga ze uporabljamo 2 leti pa nimam niti ene pritozbe nad njim meni se zdi super se mali ga ima v svoji sobi pa je cistO.K.user posted image user posted image user posted image user posted image NIMAM DOBENE KRITIKE NAD NJIM KAR IZBERI SI GA NEBO TI ZAL 
PA LEP OBLACNI POZDRAV.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dormeo
30.1.2006 11:31:29   
hanita
Meni je ok, mojemu ne, ni pa spet tak oh in sploh kot opevajo. verjetno so tudi drugi jogiji iz lateksa OK.

(odgovor članu tina100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dormeo
30.1.2006 12:10:17   
mila1
Tudi midva ga  že uporabljama skoro 2 leti pa nimam kaj rečt čez njega.user posted image res je mojega nena nič več križ boli od kar ga imama.Neka je že na tem.user posted image

(odgovor članu tina100)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dormeo
30.1.2006 12:10:21   
darjatimci
Res smo kakšen mesec nazaj o tem govorile,pri nas ga ima samo tamavček v svoji posteljici in smo z njim zadovoljni,se pa držimo navodil ki smo jih dobili zraven.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dormeo
30.1.2006 12:53:23   
pika_b
Mi ga imamo kakšno leto in smo tui ful zadovoljni, vendar nimamo klasičnega Dorema, ampak Dormeo Talalay s prevleko iz čiste ovčje volne in smo zelo zadovoljni.

lp

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dormeo
30.1.2006 12:54:07   
dulcinea
Jst ga imam več kot eno leto pa je čisto OK.
Na njem spim kot angelček. Ko pride k meni fant ki ima težave s hrbtenico, si ga izbori in jaz nastradam.

Res, pče bi še enkrat kupovala vzmetnico, bi še enkrat vzela dormeo.


LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dormeo
30.1.2006 13:05:29   
Andra
Tudi pri nas vsi uporabljamo Dormeo jogije in smo z njimi ful zadovoljni. Ni primerjave s klasičnimi jogiji od Mebla ali kaj podobnega.
Tako kot je že ena rekla, spimo kot angelčki.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dormeo
30.1.2006 14:20:04   
Anonimen
Hanita, en popravek:
Dormeo ni iz lateksa, vsaj iz naravnega lateksa ne, recimo, da propagirajo, da je iz lateksa, ja, amak umetnega. Drugače se mu reče še spužva!

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dormeo
30.1.2006 15:17:30   
.ču
Super stvarcauser posted image tko smse ga navadla,da mam ponavad probleme s spanjem,če menjam ležiščeuser posted image to pomeni,če kam gremo(dopust)....
Pa moj je bl težka kategorija..prej sm čutla vsakič k je une svoje kile zavihtel,da se je obrnu okol ponoč....zdej,ko mava Dormeo pa ne...

Škoda je edin k še prot smrčanju ne pomagauser posted image user posted image ...

Tko,da jes dam en velik + in ga ne menjam sploh!!!

Lp

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dormeo
30.1.2006 15:24:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Drugače se mu reče še spužva!


Hidro latex pa res... torej je na vodni osnovi..  In med spuzvo in hidro latexom je pa vsaj majhna razlika..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dormeo
30.1.2006 20:19:44   
Anonimen
Vprasaj alesa ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dormeo
30.1.2006 20:48:19   
Anonimen
Jaz temu še vedno rečem spužva.
Dejstvo je, da je imenovanje tega materiala lateks, zavajanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dormeo
30.1.2006 20:57:07   
Anonimen
Po ogledu njihove strani se popravljam - na svoji strani materiala niti enkrat ne opišejo kot lateks torej iz njihove strani ne gre za zavajanje.
Še vedno pa vztrajam, da ta material, karkoli že je, ni naraven lateks. Samo kot dobronamerna opomba tistim, ki tega niso vedeli, in bi glede na to ležišče radi primerjali s tistimi iz pravega lateksa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dormeo
30.1.2006 22:13:26   
Badeja
Midva sva z njim zadovoljna. Je pa res, da sem potrebovala nekaj časa, da sem se nanj navadila.
Priporočam  user posted image

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dormeo
30.1.2006 22:47:52   
Šoni
Za Dormeo ti ne znam svetovati, ti pa lahko le priporočim jogi od Slovenske postelje. Midva z možem spiva na njem kot angelčka. V salonu, kjer sva jogi naročila, so nama tudi svetovali, glede na starost, probleme s hrbtenico,... In tudi preiskusiš lahko različne vrste jogijev. So nama pa v salonu Slovenske postelje in v Rutarju razložili, da se latex umika (umetni lateks) in da je vedno več povpraševanja po naravnih materialih, tako da, razmisli..

Link za Slovensko posteljo..

http://www.postelja.com/slovenska-postelja.htm

LP

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dormeo
31.1.2006 10:22:36   
Anonimen
Zelo zadovoljna user posted image

(odgovor članu Šoni)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dormeo
31.1.2006 11:02:25   
LARIKA
Moja mami ga uporablja že kar nekaj časa, in je zelo zelo zadovoljna z njim. Tudi meni je super ko preidem domov, in grem spat v mamino posteljo user posted image . Tako da tudi midva razmišljava da bi ga kupila,ker je najin jogi tudi že prav bošček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?