|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blokada računa
6.2.2006 11:35:13   
trima
Imam blokado na računu (simobil 150.000 sit)
 
In sicer naredili so mi blokado na računu, v izvržbi pa naj bo bilo v letu 2000 in so mi komaj letos blokirali račun na banki (januarja 2006)
 
Ali je to možno po tolikem času ali ne.
 
Prosim za odgovor če mogoče kdo ve.
 
In koliko računajo blokado računa ker meni so ga računali 8.000 sit.
 
Drugače pa sem se zmenila da bom plačovala po obrokih.
 
Lepo prosim za pomoč.
 
KER NIMAM VELIKO DOHOTKOV IMAM SAMO SKROBNO POKOJNINO 36.200 SIT IN OTROŠKI DODATEK 18.000 SIT.
IMAM PA DVA OTROKA PRVI JE STAR 15.LET DRUGA PA SMO 11. MESENCOV.
 
Lep pozdrav:Trima

< Sporočilo je popravil wahoo -- 26.11.2006 22:42:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BLOKADA RAČUNA ZA LETO 2000
6.2.2006 11:54:16   
mala maja
ja lahko ti za nazaj blokirajo. Po zakonu mora pretečt 5let da ti sploh lahko dajo blokado za take reči. Nič ti ne ostane drugega kot da plačaš.

Glede blokade pa ne vem ostati bi ti moralao 80 tisoč. OD ti ne smojo vzet. Glede na to da maš skormno pokojnino ti je verjetno ne bodo vzel, sam lahko se ti pa usedejo na premoženje- če ga nimaš ti grejo pa na tvoje najbližje( mož, starši lahko celo brat ali sestra).

Drugače pa meni blokade nispo računal sam zdej so novi zakoni-m ače se lahko tko izrazm.

(odgovor članu trima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 11:56:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trima)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BLOKADA RAČUNA ZA LETO 2000
6.2.2006 17:56:48   
SLAMlCA
mogoče takole.
Če bi imela DSP ti ne morejo vzet. Ne vem za otr. dodatke, pozanimaj se.
Eni npr pri prometnih prekrških ko imajo samo DSP pustijo da zastara. zablokirajo jim račun, v tem času po domače povedano ne morejo dvigovat na bankomatu ampak samo na banki to se vleče, dokler ne zastara zastara pa ziher sam pozanimaj se kolk je zastaralnega roka. Pa jim ne bo treba nič vrnit.
to je samo namig bo ktera druga verjetno bolj vedela za pozanimat se pa je

(odgovor članu trima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BLOKADA RAČUNA ZA LETO 2000
11.2.2006 23:02:45   
Anonimen
Tudi jaz sem v podobni situaciji, čeprav je dolg z drugega konca. In sem ravno v tem tednu urejala to sranje na svoji banki (NKBM).
Če imaš TRR blokiran s strani DURS-a ali pravne osebe, ki je to zahtevala preko sodišča, potem lahko denar dviguješ samo na matični enoti svoje banke. Iz izvršbe (da ti morajo izplačati, ne glede na blokado) so izvzeti DSP, enkratne pomoči občine, štipendije (od RZZ) in otroški dodatki, pa še dodatek za nego in vsi ostali prejemki s CSD-ja in MDDSZ, ki so posledica nezaposlenosti ali materialne pomoči. Te prejemke ti morajo v celoti izplačati v gotovini.
Vsa ostala nakazila pa lahko zarubijo, vendar tako, da ti kljub temu ostane na TRR minimalna plača. To naj bi bilo sedaj okrog 87.000 SIT, če sem jaz prav razumela.
Če si pa dolžan banki direktno, mi je pa ženska rekla, da lahko do poplačila dolga njim vzamejo vse (če je zadeva že na pravni službi), vendar ti morajo pustiti zajamčeno plačo, ki je približno 50.000 SIT, če ne celo nekaj manj. Če pa zadeva še ni na pravni službi (npr. pravkar prekoračen limit ali podobno), pa lahko vzamejo vse. Do zadnjega tolarja.

(odgovor članu SLAMlCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BLOKADA RAČUNA ZA LETO 2000
27.2.2006 11:37:07   
trima
Zdravo user posted image

Zopet sem prišla malo pogledati na ta forum ki sem ga odprla.
Res dobim ves denar ven,user posted image ki je notri v banki ki nimam dovolj da bi mi zaplenili.
Sicer pa sem klicala Banko Sovenije in so mi rekli, da ti račun lahko blokirajo samo za eno leto.
Nato ti pa ga morajo odblokirati.user posted image
Super user posted image

In hvala vsem, ki ste mi pomagali  user posted image

Lp:Trimauser posted image

(odgovor članu trima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?