|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Očesna klinika v LJ- katastrofa!
16.2.2006 10:54:42   
Nasy
S kolegico sva imeli prometno nesrečo, ona je dobila udarec v glavo in kasirala pretres mrežnice. Hodi na preglede na očesno a tam je iz dneva v dan huje, prav pregovarjat se more s tistimi sestrami, da se kaj premakne, da jo sploh naprej vzamejo..aroganca tu ne pozna meja, opazila pa je tudi, da se obnašajo tako do vseh, na primer, imajo malo okence, kjer te sprejmejo in tam poveš, zaklaj si prišel in daš papirje..sterjši ljudje pač ne slišijo dobro in kaj jim ta kura reče.. zaradi vas pa že ne bom vstajala in ven hodila...je ti kak odnos? Ali pa reče, da se nima časa ukvarjat z vami..user posted image
Zafrknili so tudi neko napotnico, zato je njena zdravnica poklicala tja..kaj mislite, skregale so se dohtarce po telefonuuser posted image Ko je šla k svoji zdravnici, so se potem še enkrat kregale po telefonu z zdravnico iz očesne..s sestro sta se potem pogovarjali, da bi jih morali kam prijavit, a to se pač moramo pacienti sami zbunit in naredit kaj v tej smeri..zdaj pa mene zanima, če katera ve, kaj narediti, kako jih prijaviti in kam..vsak zdravstveni ima tudi knjigo pritožb- to je itak brezveze, a to sploh kdo bere? Nekdo nama je svetoval na ministrsvo..tam so itak njihovi, ščitili jim bojo riti..ostaja možnost POP Tv, da ljudje izvedo, da bodo javno spljuvani, morda jih bo potem kaj sram in se bo kaj obrnilo na bolje!

Nočem nobenega žalit, da me ne boste zdej napadle, hočem le, da se izve, kaj se odgaja! Mislim, da določena mera kulture pa je vendarle lahko prisotna sploh med takimi, ki imajo delo z ljudmi, sploh v zdravsvenih ustanovah! Kam bomo pa prišli, če ti nekdo na okencu na mesto >Dober dan< pozdravi z besedami > Ja kaj bi pa vi radi!< 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Očesna klinika v LJ- katastrofa!
16.2.2006 11:00:46   
Skorpija
Če bi bili samo taki absurdi, kot si napisalauser posted image  Eni stari gospe, ki mi je blizu so operirali napačno oko in ji s tem odvzeli vsako možnost, da bi lahko vsaj malo videla... Človek ostane brez besed!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Očesna klinika v LJ- katastrofa!
16.2.2006 11:27:40   
tascha
Zanimivo! Jaz imam pa ravno obratno izkušnjo!
Dve leti nazaj smo bili tam neko soboto dopoldne, ker si je jan poškodoval oko. Ko smo prišli tja, so bile in sestre in zdravnica ful prijazne!user posted image Dobro so ga oskrbele, vse povedale, kaj bo ostalo, kako se bo zdravilo... In drugi dan v nedeljo smo mogli pridet še na kontrolo. Ker nam je dežurna zdravnica v nasem ZD dala napotnico samo za en pregled user posted image in ne še za kontrolo, smo bili seveda drug dan brez napotnice. Pa so ga vseeno pregledali, drugi dan pa smo prinesli napotnico. Tako da, mi imamo dobre izkušnje, vendar je ful odvisno na kakšne ljudi naletiš, tako kot tudi v drugih ZD, bolnicah, uradih...

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Očesna klinika v LJ- katastrofa!
16.2.2006 13:14:42   
tanaja*
Moja mami ima tud probleme z očmi (siva mrena), pa jo je njena osebna zdravnica poslala na privat kliniko za Bežigrad (kirurški center dr.Pfeifer  http://www.okc-pfeifer.si/000_uvod.html ). Prvi pregled je plačala 10.000 sit, na operacijo (brezplačno) je čakala 2 meseca. Mi je povedala, da je komaj čez vrata stopila, pa jo je sestra že klicala v ambulantouser posted image - točno ob uri. Dobiš tudi vsa navodila pred operacijo, natančen potek operacije... Skratka, klinika kot se šika. Imata pa to kliniko mož in žena, on je izumil en aparat za oči (ne vem točno kakšen), zanj prejel neko veliko priznanje, poznajo ga po vsem svetu, pa tudi predavatelj je. Tko, da naj prijateljica reče za napotnico svoji zdravnici al pa pokliče na to kliniko in se dogovori.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Očesna klinika v LJ- katastrofa!
16.2.2006 13:16:49   
tanaja*
Sorry...
tale link bo ta prav: http://www.okc-pfeifer.si/



_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Očesna klinika v LJ- katastrofa!
16.2.2006 14:39:04   
Pupica
Jah zdravstvo...kva češ!user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Očesna klinika v LJ- katastrofa!
16.2.2006 17:54:49   
Dadi
Na otroškem oddelku so zelo prijazni....vsj kar se tiče moje izkušnje No pa tudi ko sem se postavila v vrsto pred okenčkom mi je sestra že od daleč rekla da naj grem za otroško kar v naslednje nadstropje, tako da nisem brez veze čakala z malim.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?