|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najin sex...
22.2.2006 10:44:49   
daddy
a bi tisti, ki bi rabil tvojo pipiko samo zato da se sprazni, sploh lahko postal tvoj partner?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
22.2.2006 11:12:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Najin sex...
22.2.2006 11:14:51   
tanikaa
Seveda ne bi mogel postati moj partner. Ampak anonimna  je napisala, da je v začetku njun seks bil oh in sploh, da je videla skorajda boga med seksom. In postavila sem se v to sitaciju...


Daddy, a bo zdaj šlo? user posted image




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Najin sex...
22.2.2006 11:17:03   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Pipiko?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Ja, anonimna je pač tako poimenovala naše velecenjeno bogastvo, pa sem pač tudi jaz "prevzela" ta izraz user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Najin sex...
22.2.2006 11:28:09   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa




Daddy, a bo zdaj šlo? user posted image



   kaj pa vem ... anonimna se najprej pritožuje nad slabo spolno aktivnostjo partnerja. potem se ti navdušuješ nad nasvetom, naj se samozadovoljuje z vibratorjem pred njim .... ampak če se partner pri tem slučajno zagreje za kaj več ( blizu rešitve težave torej ), bi pa ti stopila korak nazaj in težavo raje še poglobila?
   no whatever.


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Najin sex...
22.2.2006 11:50:11   
Anonimen
Poročilo včerajšnjega sexa. Poskusna rešitev problema: POSILSTVO!
Po tuširanju sem prišla v spalnico in ga že na stolu za računalnikom začela obdelavati. Nato sva se preselila na posteljo in akcija. Bila sem zgoraj, tako da bi lahko sama kaj naredila! Ko sem videla, da mu bo kmalu prišlo sem hitro skočila dol, on pa me je odrinil in si ga zdrkal do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image
Potem pa se je preselil nazaj za računalnik in rekel: "TOLE JE BILO PA SUPER!!!!"
Jaz pa celauser posted image user posted image user posted image  A TI TO RESNO MISLIŠuser posted image  ?user posted image user posted image user posted image
In sva se "pogovorila" (beri jaz sem se drla, on je moral poslušati). Bomo videli kako bo danes, bom poročala!

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Najin sex...
22.2.2006 11:51:58   
tanikaa
Ja, v bistvu bi res težavo še poglobila. Priznam.

Jaz sem pa mislila to na ta način, da bi to storila zato, ker bi potem tudi on videl, kako je to, ko je partner zadovljen in potešen, sam pa ostaneš na čisti nuli ali pa na pol poti.

Sploh pa nisem mislila, da bi morala to postati stalnica. Mislim, da bi enkrat bilo čisto dovolj. Seveda če ima toliko pameti v glavi, da bi skapiral, kaj mu hočem z dejanji in potem še s pogovorom povedati.

To je pač moje mnenje, seveda pa ni nujno, da je pravilno in učinkovito.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Najin sex...
22.2.2006 12:10:57   
daddy
anonimna, torej si ( tehnično gledano ) za kakih par sekund ( ali sunkov ) prepozno skočila dol, ampak ni to problem. kar je šokantno, je ravnanje tvojega partnerja. TO pa morata razrešit, takoj in brez pardona. brez jeze, brez očitkov, predvsem pa PRED naslednjo "imitacijo seksa". res mu moraš povedati točno to kar si povedala nam. ne samo povedati, tudi dopovedati. v tvoje dobro, pa tudi v dobro vajinega nadaljnega odnosa.



  tanikaa, ne me prehudo vzet, no. mal sem te podražil, v resnici te full rad preberem. come on, smile user posted image  .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Najin sex...
22.2.2006 12:20:55   
tipka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj me hočete bek spravit, user posted image , naše velecenjeno bogastvo, pipika, imitacija seksa user posted image user posted image user posted image

Ne vem, no, meni bi moral mastno plačat, če bi se že na koncu počutila kot cipica.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Najin sex...
22.2.2006 12:30:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj me hočete bek spravit, user posted image , naše velecenjeno bogastvo, pipika, imitacija seksa user posted image user posted image user posted image


SEVEDA JE TO NAŠE VELECENJENO BOGASTVO. KAKŠE UŽITKE PRINAŠA ....... UUUUUUUUUAAAAAAAAAHHHH. user posted image

Ne vem, no, meni bi moral mastno plačat, če bi se že na koncu počutila kot cipica.user posted image user posted image user posted image


TU SE PA ABSOLUTNO STRINJAM. POTEM BI IMELA VSAJ NOVO CUNJO ČE ŽE NE SPOLNE NASLADE user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Najin sex...
22.2.2006 13:42:19   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
 Nič posebnega! Lepo se premika gor in dol in še preden meni sploh zapaše je konecuser posted image !
potem se pa obrne stran in sladko zaspi!!!!!!!user posted image  

Predno konča, vstani in pojdi v kopalnico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Najin sex...
22.2.2006 14:25:57   
Anonimen
Anonimna že vem! Čeprav če spregovorim z svojim resnim tonom menim, da bi mu mogla jasno in glasno povedat kar te muči. Moj tut men pove, če mu kaj ne paše. Npr.: Zdej mam pa tega dost, sam rit mi nastaviš, pa šteješ minute da se spokam dol! Pol jaz malo smrkam, ampak vseeno vem, da ne delam prav in da moram nekaj naredit na tem. Če bi bil še kar naprej tiho, pol bi mislila, saj je zadovoljen tut s tem, v resnici bi pa on o moji leni riti razgljabljal po forumu! Pišuka! Pogovort se je treba!!!! Saj nasveti tko vsem nam prav pridejo in nič ni slabega če se o tem pogovarjamo, pa vendar to naredi tudi s svojim partnerčkom. Ok?

No ampak vseeno lahko nekaj ušpičiš, preden nastopiš z pogovorom-sam tok da bo res vedel, kako se počutiš ti. No posluši...
Vidva se spravita...ti zlezeš nanj...ga poljubljaš...veselo zajahaš...se strastno predajaš ritmu, v mes pa si dražiš svojo pohotnico ( z roko ali vibratorjem-wathever, sam da bo VIDEL DA TI PAŠE). Tebi je vedno lepše, tvoji glasovi so vse glasnejši...in....in....innnnn.... pride ti!!!! (tut če ne, tokrat je važna igra-pa hitro moraš to izvest,da mu slučajno ne bi prišlo!!!) No...in pol se ti veselo pobereš dol z njega in rečeš: "Stari tole je blo pa res noro! Boš sendvič?" in oddideš v kuhinjo user posted image .
On se bo počutil še slabše kot se počutiš ti in ni vrag, da ne bo zaštekal tvoje neverbalno poročilo user posted image
Ampak pol se pa res pogovorta...


(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Najin sex...
22.2.2006 14:58:58   
Ženkica
Vidva se spravita...ti zlezeš nanj...ga poljubljaš...veselo zajahaš...se strastno predajaš ritmu, v mes pa si dražiš svojo pohotnico ( z roko ali vibratorjem-wathever, sam da bo VIDEL DA TI PAŠE). Tebi je vedno lepše, tvoji glasovi so vse glasnejši...in....in....innnnn.... pride ti!!!! (tut če ne, tokrat je važna igra-pa hitro moraš to izvest,da mu slučajno ne bi prišlo!!!) No...in pol se ti veselo pobereš dol z njega in rečeš: "Stari tole je blo pa res noro! Boš sendvič?" in oddideš v kuhinjo .


Kaj tazga Sramežljivkauser posted image user posted image user posted image ; počla bom od smeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Najin sex...
22.2.2006 15:26:04   
Nasy
svašta..boš sendvičuser posted image user posted image user posted image pol bi mu mogla it še sendvič delatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Najin sex...
22.2.2006 19:44:10   
Anonimen
ok, mene bo danes pobralo!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Sramežljivka- swašta!!!!user posted image user posted image  Kje ti take pobiraš?????  Če ni vžgal včerajšnji pogovor (beri dretje) bom direkt probala tole tvojo idejico!!!!user posted image  Zelo zanimivo, hkrati pa zelo, zelo žleht. Zato se mi še bolj dopade!!!!!user posted image user posted image  Naj še on malo občuti, svoj idiotizem!!!"!

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Najin sex...
28.2.2006 7:41:36   
Anonimen
No kako se je razpletlo Anonimna user posted image , nič se ne javiš user posted image .

Se je tvoj fič firič kaj poboljšal?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Najin sex...
28.2.2006 8:54:58   
lory05
Ja, tudi mene zanima, če je kateri od nasvetov kaj pomagal, anonimna?!
Sporoči, kaj se dogaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Najin sex...
28.2.2006 9:36:39   
daddy
Mogoče pa nima časa, ker zdej seksata 24/7 ....

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?