|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja poradna zgodba
23.2.2006 13:15:00   
Micy
Hoj.
No kot sem rekla tamala spi, jest pa hitr da vam povem kako je blo.

No ob osmih zjutri sem pršla na sprejem, brez popadkov odprta 1,5cm skoraj nič.
Sedim v čakalnici in čakam, tam se pogovarjam še s tremi ki so isto čez rok in čakajo kaj bo. No vse tri so ble pred mano in vse tri pridejo vn v halji za v porodno sobo, mene pa skor kap. Grem jest not, me pregleduje, sama ne ve dohtarca kam bi me dala, nakar se jest mal sprostim tam na tistem stolu in ugotovi da sem odprta že skoraj 3cm, in reče naj se kr preoblečem da bom šla v porodno. Me skor kap rukne. Kličem lubija in mu povem da grem v porodno, čist šokiran reče a že al kaj. Ura je bla 10:00 k sm pršla na klistir, grozn. Osebje full prijazno. Med tem je že možek pršu in sedi tm v tisti sobici in me čaka. No jest sm se šla deset do enajstih stuširat in ob 11:00 prideva v porodno sobo številka 4. Čist rozasta sobica. Moj lubi je reku punčko bova dobila k sva tko lepo sobico dobila. No me posedejo na porodno mizo, mi študentke zmerjo prtisk prklopjo na Ctg in čakamo. No ob 11:30 mi predrejo mehur. Vode k bi iz škafa zlivu. No in čakamo. Ura dve men še zmeri nič, še vedno čakamo. mela sem kao neke svoje popadke k jih jest nism čutilauser posted image . No ob 2 mi dajo umetne, in me pustijo z mojim dragim tm, še radijo so nama pržgal in midva se smejeva in pojeva. No tm sem ležala 2 ure, in naj bi imela neke popadke kijih jaz nisem čutila prav kot bolečino ampak kot ene menstrualne krčke. Ob 4 se je pa začelo malo premikati. Dali so mi masko in jaz predihavam popadke. Če mi vrjamete al pa ne bilo je čudovito. Popadki so šli mim kot dajih ne bi bilo. Ob pol šestih začutim da me na taveliko potrebo. Babca mi je še rekla "aha zdele te pa kakat ane." Jest jo pogledam se ji nasmejem in ji rečem" ja neki me je stislno."No takrat so mi vzele masko , pršla je še ena babca full prjazna, se pogovarja z mojim dragim, in ugotavlajo kaj bom rodila. Takrat jest dobim popadek, babca reče" zdej pa kakat in se dere kakej, kakej, kakej, jest pa seveda kakam ne dobesedno ampak prtiskam. Ob glavi imam lubija ki mi govori še, še, še in ko je konec je rekel nehi, in jest sm nehala. No tko sm kakala še dvakrat in ko je bil drugi pritisk je v sobo stopila še ena babica in rekla Hana bo in zaprla vrata, babca ki mi je porodila Hano je rekla Jan bo ma čist črne laske jest pa pravim a res. Lubi mi reče da se že glavca vidi in takrat pride zadnji pritisk in Hana je prišla ven. Lubi seje nasmejal naglas in mi rekel Hano mava,  punčko sva dobila. Jest vesela k radijo najprej polupčkam lubija, v tistem dobim Hano na trebuh in ati ji ponosno prereže popkovinico. no Hano so obrisali in čez nekaj minut je bila že v atijevem naročju. No meni je babca nardila rez  zato so me mal zašil, sem se pa raztrgala globoko v nožnico ker sem imela na izhodu nožnice neko pregrado, ki se mi je pretrgala ob prihodu Hane. Zašili so me in potem so mi dali Hano da sem jo prvič podojila. Ob 9:45 sem prišla na D oddele in s Hano sva umiru zaspale.

Jest vam rečem moj porod je bil čudovit.
IN vsem vam želim take porode kot sem jih imela jaz.
Predvsem brez bolečin.

In tko k je Albina rekla , če bi mene umetni popadki bolel, potem svojih sploh čutila nebi.
Pa vsem ki se pripravlate na porod, priporočam bodite sproščene na porodni mizi. Jest sm si za vsako bolečino rekla da me nič ne boli.


Tako to je to. Lep pozdrav pa se oglasim ko bo še kaj časa.
Slikce od najine lepotičke pa dobite v bližnji prihodnosti.user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav.

_____________________________

Love is in di er.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 13:18:44   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image super, želim vam veliko cartanja..........user posted image user posted image user posted image
P.S.....pa trakec si lahko spremeniš, zdaj, ko več ne čakate..user posted image
Nati

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 13:24:41   
TORTICA
user posted image user posted image user posted image
Čestitke.
Pri meni je bilo prvič podobno kot pri tebi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 13:42:32   
Anonimen
Bravo, Micy, tako se dela user posted image

(odgovor članu TORTICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 14:40:56   
Barbs
Micy ojla,

sem čakala, da te zajuser posted image  šivi nehajo boleti in boš kaj napisala. Vidim, da si že v elementu. Polupčkaj Hano ( atija tudi, samo ne v mojem imenu, da ne boš hudauser posted image user posted image  ) in fajn se imejte. Carica si.user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 15:54:38   
StBarbara
Superca user posted image _čestitke za Hano. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 16:14:51   
marty5
Res lepa porodna zgodba user posted image user posted image user posted image

Čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 16:30:44   
Eviii
kaj bi dala, da bi pr meni tudi šlo vse tko kot pr tebi... bom povedala čez par dni.
sicer pa čestitke z naše strani user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 17:01:15   
Anonimen
Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Me veseli, da si vse prestala skoraj brez bolečin, žal pa ni pri vsako tako, vsaj pri meni ni bilo.user posted image  Tako da sta ti in Albina eni izmed redkih srečnic.

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 17:03:00   
katjandraž
Kakšna lepa porodna zgodbauser posted image . Srčno upam, da bom kmalu lahko podobno napisala.user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 18:43:55   
K_a_t_j_a
user posted image user posted image ČESTITKE!!!! Res lepa porodna zgodba!

Pozdravčki tebi, Hani in atiju!!user posted image user posted image

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moja poradna zgodba
23.2.2006 21:00:06   
lelaval
user posted image Čestitke mami , in čestitke za princesko. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moja poradna zgodba
24.2.2006 14:24:31   
Micy
Hvala še enkrat za čestitke.
Jest vsem ki greste rodit v kratkem,lahko samo svetujem, da bodite kar se da sproščene, ne jit s strahom na porodno mizo. Mejte v mislih da greste po enga lepega škratka, ki vam bo spančkal v naročju,kot meni zdele moja Hani.

Lepo se imejte,pa se še kej oglasim. 

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?