|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   subvencije mladim družinam
28.2.2006 8:05:26   
Anonimen
a kera kej ve kaj je blo pol s tistim govoričenjem, da naj bi država dajala nekih 100 evrov na člana mladim družinam, ki si urejajo stanovanjski problem? kaj je pol s tem sploh blo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: subvencije mladim družinam
28.2.2006 18:03:42   
Olivija
Kolker se spomnim, ta zakon še spreminjajo in kot sem razumela naj bi bilo to kmalu. Mi tud mal računamo na to,

To sem pa našla:
Poslanci so napovedali podporo spremembam zakona o nacionalni
stanovanjski varčevalni shemi, ki uvaja subvencije za mlade družine.
Do subvencije bodo tako upravičene vse mlade družine, ki si prvič urejajo ali gradijo prebivališče, finančno pomoč pa bodo dobivale osem let. Prva štiri leta bo vsak član družine prejel 160 evrov, naslednja štiri pa 100 evrov. Mlada družina je vsaka družina, ki ima enega ali več otrok, vsaj eden pa ni šoloobvezen. Novela spreminja tudi obrestne mere na varčevalni in posojilni strani, po novem pa bo mogoče varčevati med pet in deset let, in ne zgolj pet ali deset let. V opoziciji menijo, da je predlog premalo ambiciozen in da
pomeni konec varčevalne sheme.
LP /ne sliši se slabo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: subvencije mladim družinam
1.3.2006 18:46:31   
Anonimen
a teh 100 evrov na mesec al na let?
k če na let je vseen če jih ne dajo!

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: subvencije mladim družinam
1.3.2006 18:54:58   
Olivija
Na leto. Zakaj pa ne, 4x160 je še vseeno 640 evrov (153.000 SIT, če ima družina 4 član), men se to še vseeno ne zdi tako mal user posted image , bomo lahko vsaj garderobo in obutev pokril za mulce. Ali pa trikrat plačal vrtec ali pa bo za na morje user posted image .

LP 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: subvencije mladim družinam
1.3.2006 19:07:29   
bobek05
Včeraj mi je prijateljca iz Zagreba rekla, da pri njih za tretjega, četrtega, petega... dobijo 8.000 evrov!!!! (za vsakega - le do št. 3 moraš prit) user posted image  Mi tudi!!!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: subvencije mladim družinam
3.3.2006 13:31:42   
skuštrana
Ej, Bobek to ti pa ne verjamem..Je moj mož Hrvat, smo živeli dol do septembar pa nisem nikoli zasledila kakšnega takšnega zakona..Je pa res, da imajo pravico koriščenja porodniške za tretjega otroka do otrokovega tretjega leta...Torej so doma tri leta. O takšnih ogromnih subvencijah pa lahko po moje samo sanjajo...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: subvencije mladim družinam
4.3.2006 20:01:28   
india
Nekako tudi jaz ne verjamem, da bib ile to take cifre na Hrvaškem, vem sicer, daimajo dosti boljše prejemke družine z več otroci kot pri nas, sploh,če mama ni v službi, pa tudi to sem zasledila, da dobijo nek denar ob rojstvu vsakega otroka kot "nagrado", a teh 8000€ je malo huda cifra.


Kolikor razumem, bi naj ta denar - subvencijo dobila vsaka mlada družina,ki si prviš ureja stanovanje. Kaj pa bi bilo treba za to narediti, da prideš do tega denarja? Pa kam se javiti? Je že kaj znano?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?