|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KRIČIM
2.3.2006 9:34:33   
Anonimen
A vi ostali na forumu nikdar ne pomislite ob kakšnem uporabniku, joj kakšen čuden/prisrčen avanter ima pa ta Ali pa, kakšen zanimiv nick ima pa tale? In tega dvoje nikdar ne povezujete v celostno sliko osebe, ki piše poste

No, jaz tako pogosto čutim in zato popolnoma razumem, kaj je Gina želela povedati z VIBRACIJAMI



Ja seveda, da se marsikdaj v naših glavah povezujejo in ustvarjajo slikice o določenih osebah....samo meni se zdi neprimerno pisat kako mene nekaj zbode v oči in kako meni nekaj vibrira...mislimuser posted image
Še posebaj pa neprimerno, ker toooooooooooootalno nima veze z temo. Zdaj pa pač tisti, ki so povedali, da jih nekaj v očkah zbode in da včasih ne morejo brati Radhinih postov, ker jim njena slika čedno vibrira-pa naj tisti tudi jasno povejo zakaj?
Nekdo jo je celo lepo prosil naj sliko zamenja....A je mogoče Radha prosila recimo Gino naj zamenja svojo slikouser posted image

Mogoče pa Radho tudi nervira Ginina slika...samo to bi normalno bil tudi izključno Radhin problem.


(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: KRIČIM
2.3.2006 9:56:47   
Anonimen
Evo če pa smo že tak daleč pa bom JAZ povedala, da pa meni slika od tehnofila čudno vibrira in me zbode v očke(ne vem zakajuser posted image )
Pa kaj zdaj?????????????
Nikdar tega ne bi napisala, če se ne bi odvijala takšna debata, ker se mi ne zdi vredno omembe!!!!!!

To je pač njegova slika in takšna mu je všeč in takšna bo ostala!!!!!!!!!!
Kaj je tako težko s tem živet?

Tako kot Gini marsikaj pove Radhina slika o njej sami, tako meni takšni komentarji dosti povejo o komentatorjih.
Smrkci pa svaka čast! Ona je povedala tisto, kar je hotela in konec. Druga pa spet mora pač globlje in globlje ronit v lastno sranje. Tudi prav.

Tak zdaj pa smo se vrnili na temo kričanje, ker bi res najraje malo zakričalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: KRIČIM
2.3.2006 10:48:05   
CIPRESA
Ja Barbs maš prav, opisovala sem moje mišljenje in kako jaz gledam na to in sem z "MI" mogoče mal preveč posplošila stvar.
Župnike ki delajo tako svinjarijo sploh ne smatram da verujejo v kaj, čeprav navzven zgledajo precej popolni, zato nanj niti nisem pomislila.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: KRIČIM
2.3.2006 11:54:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

....Jaz pa izjavaljam pri polni zavesti, da sem strpna do vseh ver. Vendar sem strpna tudi do ateistov (kar večina vernikov ni, so nasilni do neverujočih, kot doživljajo vsak dan), ......

 ...Glede na to, da smo mi vsi itak sestavljeni iz energije, lahko sklepaš, da smo vibracija.....
.
   
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

.... Torej če je masa energija in energija valovanje, si ti, sem jaz, smo mi vsi valovanje (na najmanjši ravni pač, ki je ne zaznavaš).

....Pa če bi tudi šla iz drugega konca in vzela samo dejstvo, da smo sestavljeni iz atomov...

....Torej si ti, sem jaz energija in nič drugega. Ker pa se elektrončki tako hitro vrtijo, dajejo vtis materije....

Pa če greš še iz tretjega konca, če mi vsebujemo drek, smo tudi drek med drugim, kakor smo tudi kosti, kri, vezi...., pa če se ti še tako zdi, da ti nisi.




user posted image Barbs na posplošeno se odgovarja posplošeno....če veškaj mislim!!! Pa brez zamere!!!!

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: KRIČIM
2.3.2006 13:03:34   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image Barbs na posplošeno se odgovarja posplošeno....če veškaj mislim!!! Pa brez zamere!!!!



Ne. ne vem, kaj misliš in zamerim tudi nič ne.  Jaz sem pisala v svojem imenu in predvsem s podpisom. In ne kot odvetnica kogarkoli.user posted image

Če pa sprašuješ, če sem razumela, kaj si hotel/a napisati med vrsticami, pa vem, seveda vem, saj sem pametna punca.user posted image  Ampak se motiš. To sta dva popolnoma druga načina pisanja in razmišljanja. Daješ primerjavo med načinoma Mi - Kristjani in  Mi-Ljudje ; pri tem gre pri prvi zadevi že za kategorizacijo ljudi ( torej mi, kristjani in na drugi strani vsi ostali) , pri drugem primeru pa za ljudi - ljudi ( tudi za črnce, kristjane, aborigine, invalide ...itd itd.. skratka, za vse LJUDI na planetu Zemlja) .
user posted image

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: KRIČIM
2.3.2006 13:16:16   
Anonimen
Da ti razložim Barbs:

 - da smo vsi verniki nasilni do verujočih - jaz nisem
 - jaz nisem sestavljena iz energije
 - jaz niti pod slučajno nisem "valovanje"
 - jaz nisem drek.....

Mislim da gre kar za isto posploševanje kot tam. Ampak to mislim jaz - ti mogoče neuser posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: KRIČIM
2.3.2006 13:18:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Ne pa kar MI. Ker potem nismo več ljudje, smo OVCE.




Pa tudi ovce ne gre posploševati - niso vse iste.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: KRIČIM
2.3.2006 13:22:16   
Barbs
user posted image user posted image


Kmalu bo pomlad.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: KRIČIM
2.3.2006 13:22:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Daješ primerjavo med načinoma Mi - Kristjani in  Mi-Ljudje ; pri tem gre pri prvi zadevi že za kategorizacijo ljudi ( torej mi, kristjani in na drugi strani vsi ostali) , pri drugem primeru pa za ljudi - ljudi ( tudi za črnce, kristjane, aborigine, invalide ...itd itd.. skratka, za vse LJUDI na planetu Zemlja) .
 


Ljudje se kategoriziramo na vsak način. Nekdo je temne polti, spet drugi svetle. Eni smo kristjani drugi spet ne...., vsi skupaj pa smo ljudje in tudi za vse skupaj "ljudi vseh vrst" potem ne smemo posploševati stvari.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: KRIČIM
2.3.2006 14:31:29   
Gina
Neverjetno, koliko neresnic lahko nekateri napišejo in se spodaj še podpišejo.

Nives, ti si pa ekstra sposobna pri tem. Jaz nisem nikoli napisala, da mora zamenjat nick. Napisala sem, da bi ga jaz zemenjala na njenem mestu, ker mi slabo vibrira. V bistvu so take reči, kot jih ti lažnjivo pišeš o meni, kaznive, če jih razširjaš okrog in v končni fazi se tudi tule lahko vidi, s katerega računalnika prihaja taka tvoja verska nestrpnost in netenje verskih prepirov, tam kjer jih nihče noče in kjer smo vsi strpni celo do takih, kot si ti. A vidiš, da slika res slabo vibrira, poglej kaj je tule naredila na forumu.

Jaz sem bila tista, ki je napisala, da včasih ne morem prebrati tekstov, in da sem ugotovila, da zato, ker mi slika ni všeč. In kaj potem? To pove samo nekaj o mojem okusu za slike in ne o mojem okusu za tekst. Mene ne moti, če imaš ti drug okus. Tebe moti, če imam jaz drugačnega. Zakaj te to moti? Zakaj bi jaz morala mislit, da je slika fajn??? Zakaj te jezi, če si jaz drznem reči, da mi je slika čudna? In zakaj bi morala brati tekst, če me moti slika zraven? A je to nezakonito? Ne, to samo nekaj pove o mojem okusu in izključno to. Če bi se pogovarjala z nekom brez zob, ga tudi ne bi mogla gledat v zobe. Pač taka sem. Gravžajo se mi brezzoba usta. In kaj potem? Je to kaznivo? Ne, to samo pove nekaj o mojem okusu do brezzobih ust. Bi pa ga gledala v oči in se izognila ustom. Ravno tako bi stala bolj stran, če bi človek imel zadah. A je to kaznivo? Ne, to le nekaj pove o mojem okusu. Vse to je isto. Ne moreš me prisilit, da bi mislila, da mi je ta slika všeč. Niti nimaš tega pravice zahtevat od mene. Niti se nimaš pravice jezit zaradi zaradi tega ali bevskat name.

Hotela si vedeti, kaj točno si mislim o radhi. Zakaj bi pa jaz tebi to pripovedovala? Načeloma jaz o vsakem mislim dobro, dokler mi ne škoduje. Sicer pa četudi ne razmišljava enako, še naprej mislim o njem dobro, razen da se zavedam področij, kjer on razmišlja drugače. Pač seznanim se z njegovim okusom. Jaz zato ne mislim o ljudeh, da so  #$&%$#/$#$%#&%, kot od tebe slišim o sebi, ampak me to sploh ne briga več in se s tem ne ukvarjam. In mu pustim svojo voljo (dobro, natančno preberi moje poste in boš videla, da v nobenem nič ne zahtevam od nikogar, vedno in povsod govorim pa o tem, kako bi jaz reagirala na njegovem mestu, ampak svobodna volja vsakega je, da se odloči, kot mu paše, zato si nikar ne drzni še enkrat lagat o meni pod krinko verskega boja, ker si ga ustvarila, si ga domišljaš v svoji glavi sama, jaz ga ne bijem).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: KRIČIM
2.3.2006 14:38:15   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Da ti razložim Barbs:

- da smo vsi verniki nasilni do verujočih - jaz nisem
- jaz nisem sestavljena iz energije
- jaz niti pod slučajno nisem "valovanje"
- jaz nisem drek.....

Mislim da gre kar za isto posploševanje kot tam. Ampak to mislim jaz - ti mogoče neuser posted image



- ne, vsi niste nestrpni, preberi še enkrat, kaj sem napisala, napisala sem, da so nestrpni NEKATERI - pa zakaj spet lažete in obračate, a uživate v smiljenju sami sebi al kaj

- ja, si iz energije, pa četudi si nisi kot taka všeč, poglej enkrat pod mikroskopom atom

- ja, energija je valovanje, če ne verjameš znanstvenikom da je enerigja tako delec kot valovanje, potem samo pomisli enkrat na svoje misli, a so misli možgani a so misli to, kar leti čez možgane v vsakem trenutku? Ja, misli rabijo možgane, ampak ko umreš, pa četudi si kristjan, verjameš, da greš ti v nebesa k tvojemu kristusu - torej ne gre telo, ampak tvoje misli, tvoja energija, tvoje valovanje, ki gre čez možgane - saj to ostane od tebe, a ne, al kaj drugega, ko te sežgejo?

-tudi drek je del tebe, poglej enkrat v wc, preden potegneš vodouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: KRIČIM
2.3.2006 14:50:15   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem ista!! Znorim za vsako malenkost, pol so pa vsi drugi krivi!!! Kaj storiti???

No. A sedaj vidiš, kam pripelje tvoje kričanje.user posted image user posted image user posted image

Vsi ostali smo v teh petih straneh povedali isto oz. celo jasno pokazali, da se ne razlikujemo od tebe čisto nič. Da enako kričimo, pa čeprav morda na drugačen način. Na koncu se pa enako ne znamo obvladati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: KRIČIM
2.3.2006 14:51:51   
Anonimen
Zdaj nimam časa, mam opravke. Bom pa se poglobila kasneje,pa pa
Komaj čakam....joj kak me prsti srbijo.....ja nič moram it.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: KRIČIM
2.3.2006 14:54:30   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Vsi ostali smo v teh petih straneh povedali isto oz. celo jasno pokazali, da se ne razlikujemo od tebe čisto nič. Da enako kričimo, pa čeprav morda na drugačen način. Na koncu se pa enako ne znamo obvladati.



Hmmmm... res je!!!!user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: KRIČIM
2.3.2006 14:55:58   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Evo če pa smo že tak daleč pa bom JAZ povedala, da pa meni slika od tehnofila čudno vibrira in me zbode v očke(ne vem zakajuser posted image )

Meni pa zelo slabo vibrirajo slike od nivess, marogica, sizor, Giri, Anonimen, daddy,  KRISS. Jim bom kar svoje slikce poslal. Z boljšo vibracijo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: KRIČIM
2.3.2006 14:59:32   
tehnofil
Moram reči, da je to prvič, da sem se res nasmejal ob prebiranju zadnjih štiri strani.user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi je tako zanimivo, da bi lahko ta del moderator prestavil pod neko temo (Kričanje na R). Je tako zanimivo, da je škoda, da jo ostali zamudijo. Nivess komaj čaka nadaljevanje. No prav.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: KRIČIM
2.3.2006 15:19:56   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
joj kak me prsti srbijo.....


Od tega se lahko na dolgi rok baje tut raka faše.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: KRIČIM
2.3.2006 15:23:33   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Neverjetno, koliko neresnic lahko nekateri napišejo in se spodaj še podpišejo.

Na veliko neresnic (čeprav ne vede) si se podpisala.

Da lahko nekaj razlagaš, moraš to poznati. Ne vem zakaj ne greste razlagati srčnemu kirurgu, kako naj dela opracije, ker ste v neki knjigi prebrali da je tako bolje operirat. To vam je jasno. Kristjane poučevati s svojim nepoznavanjem (zaradi pogleda skozi samo eno okno) je čisto enako.

Gina. Ne jemlji  tega osebno, čeprav bom večinoma pisal o stvareh, ki jih pišeš. Da se razumeva. Nimam nič proti tebi. Ne proti tvojem verovanju. Je pa namestu opozoriti na zavajanje (zmoto) , ne tvojo, ampak celotne nove dobe.

Jezus je živ. Vstal je od mrtvih. To ni samo verovanje.  To je dejstvo. Odkrito vsakemu, ki je pripravljen to spoznati. "Blagor tistemu, ki veruje pa ni videl"

Jezus ni neka energija, ni zdravilec, ni bioenergetik in ni ne guru in ne vibracija. Takšno označevanje Jezusa je žaljivo in ponižujoče.  Jezus je samo Jezus iz Nazareta. In se je utelesil po Svetem Duhu iz Marije Device in postal človek.

Ker prihaja nova doba z vzhoda in je njen cilj doseči neko monoreligijo, unitarnega boga nima vsebine. Ker govori o bogu, ki ni bog, ampak se od vsega začetka predstavlja kot bog. In zato je prazna. Nima vsebine. Na prvi pogled izgleda, da ni takšna. Daje polno občutkov miru in blaženosti v meditaciji. Ko pa prideš v realni svet si poln razdraženosti in se spet umikaš v ta stanje vibracij, energij, zavesti itd. In ker nima tiste vsebine, jo jemlje iz krščanstva, ki edino ima vsebino. In potegne ven Jezusa ter ga vklopi v vse svoje razlage. Zreduciranega na energijo. Če bi bilo drugače, potem ni bi bilo potrebno oditi Mati Terezi v Indijo po cesti pobirati in pomagati revežem. Tam kamor danes odhajajo zahodnjaki iskati duhovnost.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 2.3.2006 15:26:39 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: KRIČIM
2.3.2006 15:30:42   
tehnofil
Ni dolgo tega, ko je oče dveh otrok iz LJ prodal avto in odšel v Indijo iskat duhovnost in iskanje samega sebe. Ne vem ali je že našel svoj jaz, vem pa da mu ne bo všeč ko ga bo našel. Ker duhovnost ni v tem da zapustiš družino in greš meditirat. Iskat vibracije.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: KRIČIM
2.3.2006 16:02:23   
tehnofil
Pri govorjenju o dobrih in slabih energijah / o dobrih ali slabih vibracijah pavraprav govoriš o dveh duhovih, ki jih RKC razlaga že stoletja. Samo če se bolj znastven sliši se ljudi lažje prime. To je sv. Duh, ki prihaja od Boga in Hudi duh, ki je lažnik od začetka.
Ne moli za tiste, ki te ne prosijo, ker ni vsaka molitev dobra in ni vsaka molitev k Bogu.

Ker sta si nasprotna, se vedno pozna da nekaj ne štima, kadar prideta v bližino. Torej če izgleda da je vse OK, še ne pomeni, da je od Boga. Pomeni samo da je z istim duhom. In ko nekje začutmo nelagodje še ne pomeni da je tam slabo. Pomeni samo, da je tam duh nasproten. Kateri je kateri ne veš kar na pamet po občutku, ampak samo s pomočjo razločevanja.

To moram dodati: Najbolj učinkovito razločevanje je : "Po njihovih sadovih jih boste spoznali".

Govorim na splošno in ne na konkreten primer slikic. Gre za razumevanje načina delovanja. Pa ne energij ampak (Verujem v enega Boga, Očeta vsemogočnega, stvarnika nebes in zemlje, vseh vidnih in nevidnih stvari.) nevidnega sveta, ki je naredil vse fakultete predno so obstajale. Ker ima popolno spoznanje. Za razliko ima človek zaradi svoje omejenosti telesa in možganov samo omejeno spoznanje - in zato vedno možnost se premisliti (t.j. spovedati) in se ponovno obrniti k Stvarniku.



< Sporočilo je popravil tehnofil -- 2.3.2006 16:08:18 >

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: KRIČIM
2.3.2006 16:02:50   
tehnofil
Govorim o tem, da je za zaveso Nove dobe, tisti, ki je lažnik od začetka. Angel luči. Eto. To je njegovo ime. Ker od vsega, ga najbolj boli to, da izgublja duše. Vse bo sprejel, samo to ne. In uvede neko verovanje v energije in meditacije. In Jezusa poskuša zreducirati na energijo. Samo, da ni odrešenik.

Sam sploh ne dvomim, da ne bi Mohamed bil v spremstvu angelov poslan pred prestol. Samo zaradi pomanjkanja razločevanja je vprašljivo kateri angeli so to bili in čigav prestol. In zopet je ustvaril verovanje, ki sprejema tudi pravega živega Boga. Samo da ni Jezusa. Ker Jezusa degradira v navadnega preroka. Vse samo, da ni odrešenik. Ker ljudje smo po njem odrešeni. Bistvo je samo v odrešenju.

Kdo bo odrešen? Ne samo verniki. Jezus je umrl za vse in Jezus ljubi vse. Posebno še tiste, ki so najbolj potrebni njegovega usmiljenja. Verjetno bo odrešen še prej marsikdo izmed tistih ki ne verujejo kakor bom sam. Ker sama vera in obisk cerkve ne pomeni nič. Pomeni samo to, kar nosiš v srcu. In prepričan sem, da marsikdo izmed vas nosi v srcu več, kot bom sam kdaj zmogel.

Na koncu poti te ne bo vprašal, kakšen avto si imel, ampak ali si z njim koga peljal. Ne bo te vprašal kakšno hišo si imel, ampak kdo je lahko pri tebi prespal. Ne bo te vprašal koliko denarja si imel, ampak koga si z njim nahranil. In ne bo te vprašal, kako si se počutil (ob meditiranju, ob molitvi), ampak komu si počutje izboljšal.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: KRIČIM
3.3.2006 0:12:33   
Anonimen
Ravno tako bi stala bolj stran, če bi človek imel zadah. A je to kaznivo?

Gina kaj tebe je kdo pošiljal na sodišče od nas?
Saj v tem je stvar.....Srčno upam, da boš samo stala bolj stran, samo kaj ko se pa jaz bojim, da ti bo pa vseeno ušlo ven: gospod vi pa imaste zadah, ki mi nekak čudno vibrira. Čeprav je to tvoja pravica, da poveš, tako kot je njegova, da mu smrdi iz ust. Zdaj pa je vprašanje ne....lahko, da ti bo ta človek fajn primazal eno za uho, drugi bo se pa jokal v kotu...nikoli ne veš kako bo človek reagiral na takšne pripombe in na kakšne budale naletiš-tako kot si naletela na meneuser posted image
Verjamem, da je lažje govorit preko računalnika, kjer ti nihče ne more pogledati v oči.

Gina:
>To pove samo nekaj o mojem okusu za slike in ne o mojem okusu za tekst. Mene ne moti, če imaš ti drug okus. Tebe moti, če imam jaz drugačnega. Zakaj te to moti? Zakaj bi jaz morala mislit, da je slika fajn??? Zakaj te jezi, če si jaz drznem reči, da mi je slika čudna? In zakaj bi morala brati tekst, če me moti slika zraven? A je to nezakonito?<

Pa to ti hočem cel čas povedat, da  nobenega ne briga ne moj ne tvoj okus zato nam ga ne rabiš niti predstavljat-sploh pa ne s takimi izjavami.Kaj mene briga tvoj okus...boli me patka za tvoj okus in za Radhino sliko.
Kdo je sploh rekel, da je meni všeč Radhina slika? Mogoče pa sma midve istega OKUSA kar se tiče te slike....samo tega pa NIHČE ne bo vedel nikoli, ker to nima veze niti s to temo niti to koga briga. Tu se pa midve razlikujema- kar pa je spet ok.

Gina
>Hotela si vedeti, kaj točno si mislim o radhi. Zakaj bi pa jaz tebi to pripovedovala?<


NAROBE-hotela sem videti koliko znaš povedati o tem kaj napišeš in želela sem, da nam poveš malo natančneje oz. da definiraš svoje besede.
Vprašala pa sem te, da poveš kaj tebi tale slika govori o Radhi? Ne pa kaj si ti misliš o njejuser posted image
Potem si napisala, da ta slika  govori o njenem okusu...jaz pa sem te pač vprašala, da poveš kakšen pa bi naj bil ta njen okus? Čisto preprosto.
Seveda, da nisi dolžna razlagat svojih besed saj jih ne upaš. Jaz jih tudi verjetno ne bi.

Gina:
>dobro, natančno preberi moje poste in boš videla, da v nobenem nič ne zahtevam od nikogar, vedno in povsod govorim pa o tem, kako bi jaz reagirala na njegovem mestu, ampak svobodna volja vsakega je, da se odloči, kot mu paše, zato si nikar ne drzni še enkrat lagat o meni pod krinko verskega boja, ker si ga ustvarila, si ga domišljaš v svoji glavi sama, jaz ga ne bijem). <


Zdaj ti bom pa priznala, da sem tvoje poste vedno z veseljem brala in si zelo lepo pomagala drugim-zato sem mogoče zdaj toliko bolj presenečena.
Ne razumem o kakšnih lažeh govoriš???? Res ne razumem. Kdaj sem jaz kakšne laži govorila o tebi? in to pod krinko verskega boja? Kak to misliš VERSKEGA? Kaj zdaj pa se ne gre več o okusu za slike?
Upam trdit, da v svojih postih nisem napisala besedo vera,jezus, ipd...če se motim pa se opravičujem že zdaj.

Gina:
> V bistvu so take reči, kot jih ti lažnjivo pišeš o meni, kaznive, če jih razširjaš okrog in v končni fazi se tudi tule lahko vidi, s katerega računalnika prihaja taka tvoja verska nestrpnost in netenje verskih prepirov, tam kjer jih nihče noče in kjer smo vsi strpni celo do takih, kot si ti. A vidiš, da slika res slabo vibrira, poglej kaj je tule naredila na forumu. <


Ko sem pa to prebrala pa nisem vedela al se naj user posted image ali user posted image ...

Kakšne laži?????? daj bodi bolj natančna prosim, ker hočem vedet točno kakšne laži jaz to OKROG širim o tebiuser posted image
To glede iz katerega računalnika jaz prihajam in take podobne gluposti pa naj vzamem mogoče kot grožnjouser posted image  Ne vem samo vprašam...ker tudi grožnje so kazniveuser posted image

Verska nestrpnost, verski prepiri bla, bla, bla,....kaj te je že čisto obsedla ta beseda verskauser posted image  Jaz nimam pojma o kaki veri ti govoriš-saj tu se gre za okus za sliko-a neuser posted image  


Saj veste kaj pravijo....ćutanje je zlato.



(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: KRIČIM
3.3.2006 8:51:12   
Barbs
Meni bi pa odleglo,  da tisti, ki pritiskate "copy paste" v svojih postih spodaj navedete avtorje, vire. "Duhovnih" strani je na netu ogromno in nič lažjega, kot v brskalnik vtipkati  "stvarnik" , "nova doba" ,  "jezus je živ" ipd.... in voila.... na pladnju je ceeeelaaaa vrsta modrosti, ki jih lahko poljubno priredimo ali pa sploh ne, v ročen in pripraven "pamet solilski" post , namenjen "nevednim, nepoučenim, ....itd" uporabnicam RR.

Spodobi se in pravično je.user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: KRIČIM
3.3.2006 10:00:19   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO:

Meni pa zelo slabo vibrirajo slike od nivess, marogica, sizor, Giri, Anonimen, daddy,  KRISS. Jim bom kar svoje slikce poslal. Z boljšo vibracijo.







   moja slikca ti pa res ne more vibrirat niti dobro niti slabo, sej je še videl nisi. mi je pa jasno, da ti kakšno moje mnenje ne more biti všeč. pač nisem religiozen. se moram za to opravičit?

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: KRIČIM
3.3.2006 10:35:23   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
IZVIRNO SPOROČILO:
Meni pa zelo slabo vibrirajo slike od nivess, marogica, sizor, Giri, Anonimen, daddy,  KRISS. Jim bom kar svoje slikce poslal. Z boljšo vibracijo.

moja slikca ti pa res ne more vibrirat niti dobro niti slabo, sej je še videl nisi. mi je pa jasno, da ti kakšno moje mnenje ne more biti všeč. pač nisem religiozen. se moram za to opravičit?

user posted image user posted image user posted image . Ja daddy! Še od ostalih naštetih poglej slikce.user posted image

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 3.3.2006 10:36:00 >

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?