|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VZDRŽEVANI DRUŽINSKI ČLANI????
20.3.2006 20:27:20   
Pilar
Ja, kar se tiče dohodnine sem malo zmedena in bi se rada nekaj prepričala( da ne bo pol kaj narobe):
user posted image   meni verjetno ni treba pisat dohodnine, ker sem bila na starševskem dodatku( cca 40.000 sit mesečno), dobivala pa sem tudi doklade za otroka( 22.000 sit)...
user posted image   a mene mož vpiše pod vzdrževane družinske člane
user posted image   in tisti denar, ki ti ga občina podari ob rojstvu otroka( kam se ga vpiše, nakazan je bil pa na možev račun)....
hvala za vsako pomoč
user posted image  aja, a tisti denar za očetovski plačani dopust se kam posebej piše????

Pa hvala za odgovore....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VZDRŽEVANI DRUŽINSKI ČLANI????
20.3.2006 20:31:15   
Naja31
Ne vem, če ti bom lahko kaj pomagala.
Po moje tebe ne more mož vpisati kot vzdrževenag člana, saj si imela svoje prihodke tj. starševski  dodatek. Otroški dodatki pa niso obdvačljivi, pa tudi so od tvojega otroka in ne od tebe, tako da jih ti nikamor ne vpišeš.

Denar ki si ga dobila od občine verjetno spada med darila user posted image . A si dobila kakšen izpisek od občine? Ker če nisi, ga jaz ne bi nikamor vpisala.

Saj je mož dobil izpsiek od CSD kolikor je dobil plačanega očetovksega dopusta in na tem izpisku je tudi šifra pod katero se ga vpiše.

To je moje laično mnenje.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 20.3.2006 20:34:23 >

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VZDRŽEVANI DRUŽINSKI ČLANI????
20.3.2006 22:51:19   
morskadeklica
Partner te lahko vpiše pod vzdrževane člane (sem se pozanimala na dursu, ker imam isti primer)
Ostalo ti je pa že Naja odgovorila.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?