|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HTM dieta
16.4.2006 19:08:38   
bobek05
Ojla, vse hujšarice... meni tudi že rdeča luč gori in že predolgo se spravljam hujšat user posted image  Ko si misliš, da je še čas, pa da še imaš "pravico" po porodu imet kaj špehca na trebuhu ali bedrih user posted image , cajt pa leti in špeceh kar ostaja... drek ja..

No, pa me zanima če poznate to dieto - HTM (hrana, ki topi maščobe)?!
Kolikor sem jaz razumela v knjigi si je naprej treba zadat cilj, TOČNO do koliko KG želiš shujšat, potem pa vsak dan vaganje... Najprej je 14 dni hitro hujšanje (so zraven recepti, mislim pa, da je vsak dan na sporedu "juha, ki topi maščobe"), potem pa sledi 14 dni ohranjanja teže (zopet recepti - imaš pa 4 možne načine).. Ta ciklus 14 + 14 ponavljaš dokler ne dosežeš željene teže, potem pa zaključiš in ješ dalje normalno. Če se ti teža spet dvigne za 0,5-1,5 kg opet udraiš 1 tak ciklus dokler nisi na željeni teži...

Je katera že delala po tej dieti? Kako se je obneslo??? Je kakšen JO-JO efekt? Recepti zgledajo kar okusni, je pa res, da v času hitrega hujšanja ješ večinoma sadje in zelenjavo...

90D dieto sem že probala, a sem obupala nekje na polovici.. Naveličala sem se non stop eno in isto sranje jest (testenine s paradiž. ali gobovo omako, ali pa riž z zelenjavo ipd.)... Žal, po tej dieti gobove omake niti videt ne morem, ker se mi gor dvigne user posted image  Tu pa je cela knjiga receptov... Ne vem no, sicer receptov še nisem bolj podrobno preletela, a je vredno premisliti...

Torej, k mojemu vprašanju: Ima katera že izkušnje s to dieto in kako je bila (ne)zadovoljna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HTM dieta
16.4.2006 20:03:51   
Lumpi
A lohka napišeš kaj več o tej dieti???

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HTM dieta
17.4.2006 0:26:17   
lelaval
A j to tista dieta, ko skozi ješ enako juho? user posted image Vem samo, da juha ful smrdi, poskusila pa nisem nikoli.
Če si prišla z ločevalno nekje na polovico, bi lahko ločevala samo ne po dnevih, pač pa obroke. Saj ima učinek, a potrebuješ več časa, da shujšaš.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HTM dieta
17.4.2006 10:44:50   
bobek05
ne morem več.. že 2x sem vse napisala in mi je vse zbrisalo, pa shranila najmanj 3x in spet prilepila, pa spet zbrisalo in javlja nek error, tak da žal, treba bo počakat na več inf. ko bom RR "odpustila" za tole in spet zbrala voljo in se spavila pisat... user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HTM dieta
17.4.2006 10:45:17   
bobek05
a zdaj pa je šlo, ali kaj user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HTM dieta
17.4.2006 11:49:30   
soncece24
Joj,jaz se moram tudi spravit,ker mi ena poletna cotna ni prav user posted image user posted image user posted image pa tak lepih 8kg sem dobila dol pozimi, potem pa sem med selitvijo vse nazaj dobila, ko sva samo pice in burgerje jedla user posted image user posted image user posted image moj pa je seveda shujšal, user posted image user posted image dedji. Včeraj pa mi je 10 letna sestrična rekla, da mam rit ko njen zajček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fajn, ne, tak da je skrajni čas da nekaj ukrenem!

Kaj maš knjigo o tej dieti?


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HTM dieta
18.4.2006 22:47:11   
bobek05
JA mam knjigo... pa fajn recepte zraven pa tak.. Mislim, da bom probala 1x po tej.. Saj nimam kaj zgubit (razen KG user posted image )... Sunshine, te zanima? Bi ti tudi probala...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HTM dieta
19.4.2006 22:34:14   
Naty_ka
Daj, javi mi kera knjiga je to.
Da neboš samo ti letala po svetu suha...user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HTM dieta
20.4.2006 9:57:13   
bobek05
Za vse, ki bi želele hujšat po tej dieti - začnem/o v PON., 24.4. Dieta traja najmanj 1 mesec (odvisno koliko hoče katera dol vzet), izgovorov ni! Lahko sproti pišem recepte in jedilnike, lahko pa si vsaka zrihta knjigo in delamo skupaj po njej.. Kakor hočete.

Nekaj inf. sem dala že zgoraj, če pa še katero kaj zanima, naj se javi... Pred pon. bom probala dat gor še jedilnik (vsaj za prvih 14 dni, ko je hitro hujšanje).

skoraj manekenka user posted image

bobek

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HTM dieta
20.4.2006 10:13:22   
Anonimen
A je to mogoče to?
http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=2

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: HTM dieta
20.4.2006 10:36:28   
pi
bobek05 napiši naslov knjige.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: HTM dieta
20.4.2006 19:41:39   
bobek05
Ja, Splišni mislim, da je to nekaj podobnega... Mislim, da je v mojem receptu za juho malo več zelenjave, sicer pa je to to bolj ali manj. V knjigi so jedilniki malo bolj dodelani pa še receptov je zraven dosti...

Podatki o knjigi:

Hrana, ki topi maščobo (dr. Caroline Shreeve), Tehniška založba Slovenije


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: HTM dieta
20.4.2006 21:54:06   
dulcinea
Enkrat sm skuhala to juho pa je šla direkt v školjko. Itak bi šla v vsakem primeru. Če je ne bi stresla direkt bi šla pa nazaj po mojem požiralniku. Bljak. Smrdela mi je. Pa še nagravžno je zgledala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: HTM dieta
21.4.2006 8:05:42   
pi
bobek05 boš napisala recept ?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: HTM dieta
21.4.2006 17:28:48   
bobek05
14-dnevni jedilnik hitrega hujšanja:

1. in 8. DAN: Z mangov napitek ali solata iz melon in grozdja
                   K juha, ki topi maščobo; sveže sadje (3-4 slive, marelice, pest češenj ali ribeza ali breskev ali nektarina)
                   V juha, ki topi maščobo z rezinami jabolka (za pomakanje); krožnik svežega sadja - rezine jabolka, hruška, grozdje, sliva, rezine ananasa in breskve (obdržite čim več soka)

Opombe: *prigrizki: vse sveže sadj razen banan in tropskega sadja z veliko sladkorja
              * popijte vsaj 8 kozarcev velikih kozarcev vode

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: HTM dieta
21.4.2006 17:38:10   
bobek05
Zgoraj je primer jedilnika za 1 dan oz. 2 dni (1. in 8. dan), recept je tudi za mangov napitek in juho, ki topi maščobo... Ta je sledeči:

Skupno količino sveže zelenjave lahko spreminjate - naenkrat porabite 250-500g in si pripravite sveo juho vsaj vsaka 2 dni, hranite jo v hladilniku. Eno ali več vrst zelenjave lahko po želji nadomestite z enako količino kake druge zelenjave s seznama živil z negativnimi kalorijami (seznam je priložen!). Vso zelenjavo operite, vendar je ne lupite. Bolj na drobno kot jo boste narezali in sesekljali, hitreje in bolj enakomerno se bo skuhala.

Za 900 ml - 1,2 l juhe:

- 2 šopka mlade čebule ali 1 velika čebula, na drobno sesekljana
- 1 srednja ali 1/2 velike cvetače, ki jo razdelimo na cvetove (porabimo tudi liste) ali 2 srednja ali 1 velik brokoli
- 125 g špinače ali 1/2 majhne zeljne glave. narezane na rezance
- 1 velika zelena, rdeča ali rumena paprika, ki ji odstranimo semenje in j zrežemo na koščke
- 6-8 stebel zelene, narezanih na koščke
- 2-3 veliki korenčki, narezani na tanka kolesca
- 1-2 čajni žlički mlete kumine in koriandrovih semen (po želji)
- 600 ml doma pripravljene piščančje ali zelenjavne jušne osnove (priložen recept!)
- 4-5 velikih zrelih paradižnikov, narezanih na četrtine, ali 400 g paradižnika iz pločevinke
- sok 1/2 velike limone ali 1 limete
- majhna pest koriandra ali peteršilja, grobo sesekljanega
- 2 stroka česna, na drobno sesekljana ali strta (po želji)
- 1/4-1/2 čajne žličke kajenskega popra (po želji)

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: HTM dieta
21.4.2006 17:40:51   
bobek05
1. Vso zelenjavo razen paradižnika damo v lonec, skupaj z zmletimi začimbami (po želji). Dodamo jušno osnovo in po potrebi še vodo, tako da je zelenjava pokrita. Počasi segrevamo in, malo preden zavre, dodamo paradižnike in limonov ali limetin sok.

2. Dodamo zelišča in česen (po želji). Po okusu začinimo s kajenskim poprom.

3. Kuhamo na šibkem ognju 20-30 min oz. dokler se zelenjava ne zmehča.





_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: HTM dieta
21.4.2006 18:43:10   
Anonimen
Bobek, naj te opozorim, da sme jaz enkrat hujšala po tej dieti, nič nisem goljufala, pa sem se zredila. Par dek sicer, ampak vseeno.user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: HTM dieta
22.4.2006 20:14:17   
bobek05
uh... Splišni ne me strašit user posted image user posted image user posted image  ja, ok no, saj se vsak dan vagamo.. če bo 2 dni šlo gor, bom pa prekinila z dieto... ni druge...



_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: HTM dieta
22.4.2006 20:20:23   
bobek05
Glede pon., ko je DAN 1 - v knjigi sta recepta za zajtrk (beri zgoraj) - se pravi za Z je na izbiro mangov napitek ali solata iz melon in grozdja

Mangov napitek (za 1 osebo):

- 1 velik zrel mango
- 300 ml sveže stisnjenega pomarančnega soka
- lističi mete za okras

Mango razpolovimo, meso izdolbemo in ga skupaj s sokom pretlačimo s paličnim mešalnikom ali v multipraktiku. Dodamo pomarančni sok in mešamo z mešalnikom 1 min.
Natočimo v kozarec. Dodamo nekaj metinih lističev za okras in  postrežemo s slamico.

Solata iz melone in grozdja (za 1 osebo): uporabite lahko katerkoli vrsto melone razen lubenice!

- 1 velika rezina melone
- pest rdečih ali belih groznih jadog brez koščic, razpolovljenih
- sok 1/2 limete
- 1 čajna žlička tekočega medu user posted image
- nekaj lističev mete, na drobno narezanih

Melono razrežemo na koščke in jo damo v skledo skupaj s sokom. Dodamo grozdje, limetin sok, med in meto. Dobro premešamo in postrežemo ohlajeno.



_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?