|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za večerjo nekaj posebnega
16.4.2006 22:57:42   
vesna fž
Rada bi skuhala večerjo mojemu svaku ki se to soboto odpravlja s kolesom okli sveta user posted image in seveda bi rada da je to nekaj posebnega,kajti to bo naša "zadnja"večerja v naslednjih 5 letih.po možnosti da tudi ni preveč dela oz.pacanja.Je vse tako da kaj kuhat ni problema zato lepo prosim za kakršen koli nasvetuser posted image

Hvala lp Vesna


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za večerjo nekaj posebnega
16.4.2006 23:10:06   
Bubamaraa
Svinjsko ribico nadevano s suhimi slivami v omaki!

Recept;

svinjsko ribico prerežež po dolgem, da dobiš velik zrezek.Potolčeš in posoliš ter nadevaš s suhumi slivami. V ponvi razputi maslo in svinjsko ribco popečeš z vseh strani in jo vzameš ven. na preostalem putru prepraži moko in zalij z vodo ter mešaj, da se razpusti. dodaj kocko(knor), kislo smetano, 1dcl vina, timijan, sol ter poper..V omako daj ribco in duši cca. 30 minut(ribco obračaj). Če je potrebno na koncu malo zgosti ali pa zalij...(odvisno kako gosta je omaka)


Zraven lahk ponudiš kuhane oz. pečene svaljke, kuhano zelenjavo in solato...

dober tek


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za večerjo nekaj posebnega
16.4.2006 23:12:59   
Gina
Kaj ima pa rad?
- mogoče ribe, ni dosti dela, pa meni je ful dobro + blitva
- mrežna pečenka (ni packanja - kupiš jo v trgovini, pri nas naredijo božanske)
- kitajska pojedina v voku (njami) zelenjava z ananasom, po želji še meso
- klasika - puran v smetanovi omaki
- fondie varianta
- lazanja

Ampak zdaj sem ti natrosila klasične ideje, ti bi pa nekaj posebnega...user posted image

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za večerjo nekaj posebnega
16.4.2006 23:16:26   
vesna fž
Gina rad ima vse to ni panikeuser posted image in ni treba da je slavnostna večerja ampak da je kej takega ko ne ješ vsak dan-lahko mi napišeš  za kitajsko še nisem nikoli delala,mogoče tudi za ribe če imaš kakšen fajn recept-jih vsi obožujemouser posted image

hvala


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za večerjo nekaj posebnega
17.4.2006 20:47:42   
Barbs
user posted image user posted image

http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=6134

Pa skombiniraj še s kakšno predjedjo , solatko,  pa sladico.
Pa kruh mu lahko sama spečeš, imaš ful receptov tukaj - po moje bo zelo vesel, ko bo videl, da si se za kruh sama potrudila - je nekaj simbolike v tem, če odhaja za toliko časa od doma.user posted image  

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za večerjo nekaj posebnega
20.4.2006 20:07:51   
beli
hi!

Jaz pa predlagam lososa ali pa žabje krake. Ali pa ščuko-to moj dragi tak fino naredi. Prerežeš in nadevaš s slanino,špehom,pa s peteršiljem in zašiješ. Pol pa nadevaš špeh oz. slanino na pekač in daš gor ščuko,lahko tudi katero drugo ribo in pečeš v pečici. Nič ne daš olja,ker se riba peče na slanini. Ti povem,da smo si za božič prste lizali. Vso drugo meso je ostalo. Zraven narediš kako solato s kitajskim zeljem,sojinimi kalčki in sojo, pa riž. Pa še kakšno noro sladico.
Žabji kraki so tud specialiteta,pa taka luštna in hitra priprava-mal začimbic,sojina omaka in 5 minut so pečene,pol pa zraven kak tajski riž.

Ne vem no,kaj ima on rad oz. sama veš česa ne mara.

karkoli boš naredila,naj ti fajn uspe in dober tek


(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?