|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otrok zaradi stanovanja?
21.4.2006 11:19:42   
lucika
mi smo daleeeec od prestolnice, pa ne na morsko stran, ampak na stajersko...pa imava za 54 kvadratov 48 tisoc neprofitne najemnine. in mi ni bilo jasno, v cem je finta tega v lj...aaaaaa, zdaj pa razumem.

ne razumem pa visine neprofitnih najemnin, da so lahko v enem malem mestu na sred stajerske enake kot v lj. to pa ni fer in nikoli ne bo. ko bi imeli toliko sluzb in take place kot tam, ok, tak smo pa dalec na repu. razen tam ko je treba placat. tam gremo vštric!

kar se pa tice otrok je pa tako: tole, da bi samo zato naredili se enga, je totalna bedarija. po drugi strani pa imajo tisti, ki nimajo veliko denarja, prav tako pravico o svobodnem odlocanju, koliko otrok si zelijo in koliko jih lahko imajo. tudi tisti, ki zdaj veste, da boste cez 20 let otrokom omogocili ne vem koliko vsega, se vam lahko zivljenje spremeni v trenutku. na slabse. in drugim na boljse. mislim, da ni neke garancije. in da lahko ljudje sledimo svojemu srcu, in da ni to pravica le onih z velikim plusom na racunu. v glavnem, tuje mnenje o tem, kaj kdo sme in kaj ne sme, mi je cisto mimo. kdo pa ste drugi da boste sodili? danes lahko kupis 5 mp3 playerjev, cez 10 let te pa kaj slabega doleti, pa bodo ljudje kazali za tabo, lej jo, 3 otroke ma, pa nima denarja, kako si jih je drznila sploh imeti??? zivljenje ni nekaj fiksnega, in nekaj kar nekomu pripada, drugemu pa ne. no, pa tole ni ta tema, ampak sem morala napisat!
vem pa tudi da ni vse crno belo...tu pa potem pride ona tema o naivnosti. jaz sem pac taka, da ljudi sodim po sebi. eni pac niso taki, in potem otroke delajo in izkoriscajo za svojo lastno korist. to pa ni vec lepo. in ne sodi v one zgoraj opisane.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Otrok zaradi stanovanja?
21.4.2006 12:14:37   
tinatona
Kdaj bo pa letos razpis za najem neprofitnih stanovanj? Nikjer ne najdem... Jaz bi se tudi prijavila...

A katera ve?

LP Tina

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Otrok zaradi stanovanja?
21.4.2006 13:49:49   
dory
Mislim,da se grejo eni tkole otroke delat in reveze na svet spravljat,samo zato, da bodo mel svoje stiri stene? Halo, kaj bodo pa tem otrokom nudili, cez recimo 15--20let??? Halo??? A bodo spet na racunu drzave vsi visel al kako?

Mene to tolk pozdrazi....ker tud nisem mela roznato vse, ampak mam pa dve desni roki in eno glavo,k sem jo mogla znat uporabljat in ze dones razmisljam za naprej in na to, kaj bom otroku lahko ponudila tudi cez leta...

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Otrok zaradi stanovanja?
21.4.2006 16:44:35   
Anonimen
Po mojih informacijah bo razpis v roku meseca ali dveh, Tinatona. Vsaj tako so meni rekli prejšnji teden na Stanovanjskem skladu, kamor sem se šla "zmenit", da se bomo tožili. user posted image  Pa se je referentki malo zareklo. user posted image

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Otrok zaradi stanovanja?
21.4.2006 21:08:10   
soncek&luna
kolikor sem razbrala iz kerensinih postov, v bistvu njim ne njihovim otrokom ne bo nic manjkal, ce bodo trije ali pa potem celo stirje.... od socialne bodo dobival valda vec, ce imajo vec otrok, pa se regresirano najemnino, ce dobijo stanovanje na razpisu... v bistvu bodo bolje zivel kot pa kaksen od nas, ki pridno dela in hoce kaj narest!!!!!!!! placeval jim bomo pa itak mi, za njihovo razkosje... user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Otrok zaradi stanovanja?
22.4.2006 10:16:56   
k1
nisem brala vsega, ampak meni se to zdi noro, da bi na račun otrok, prišel do  stanovanja. kaj pa potem vzdrževanje otrok, šolanje itd.... če jim je že zdaj težko dat za to najemnino, kako bo potem z denarjem za otroke? ali pa mislita celo življenje živet na račun države (otroški dodatki, brezplačni vrtci????) - enkrat se to konča.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?