|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je to nabodalo?
28.4.2006 12:08:40   
čaki
v nedeljo imamo praznovanje pa bi rada naredila hm mislim da se reče temu nabodala? meso in zelenjava ki sta napičena na palčko?! no če se reče ali pa ne mene zanima kaj daš še gor? meso-kakšno?, papriko. še kaj? user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je to nabodalo?
28.4.2006 12:44:22   
*pepelka*
Meso je lahko piščančje, puranje, ali pa svinjina. Vmes daš še papriko, nekateri pa dajo tudi na koščke narezano slanino. Seveda pa je to stvar okusa.  Pa veliko sreče pri pripravi. Meni tega ni potrebno delati doma; mam mesarje pri hiši, pa oni to naredijo namesto meneuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil hafi -- 28.4.2006 12:45:48 >

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je to nabodalo?
28.4.2006 13:52:09   
Gina
Ja, pa začinit moraš. V principu lahko daš pa še kakšno drugo zelenjavo zraven, če imate radi. Meni so bučke všeč, je pa res, da obstaja možnost, da ratajo mehke, če predolgo meso cmariš.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je to nabodalo?
28.4.2006 19:01:26   
SLAMlCA
jst dam še hrenovke pa čebulo ki jo obvezno posebej posolim meso pa namažem z zenfom poleg vegete.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je to nabodalo?
13.5.2006 7:05:57   
Mariposa
Jaz delam velikokrat tudi nabodala, ki jih ni teba pečiuser posted image REcimo nanizam gor izmenično mocarelo in paradižnik, gor par kapljic olivnega olja in bazilike, ali pa sadna nabodala, zraven pa lahko postrežeš topljeno čokolado in smetano za namakat. To sem dala samo kot predlog za kaj so še uporabne palčke od ražljičevuser posted image Pa še dobro izgleda vse skupajuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?