|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kovanci v banko
10.5.2006 16:56:38   
Anonimen
a vaši otroci kaj zbirajo kovance v šparovčke in jih potem nesete v banko??!! zanima me namreč al je treba kovance razvrstiit po vrednostih al lahko kr zmešane pritrogaš tja pa oni vse zrihtajo? sploh če kera ve posebi za hypo banko bi bla pa extra vesela za info :)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kovanci v banko
10.5.2006 17:04:38   
Maxica
Za Hypo ne vem, na dveh drugih moraš pa kr lepo sam razvrstiti kovance po vrednostih. Če je blagajničarka dobre volje pa če nima vrste, se zna zgoditi, da ti pa tudi pomaga.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kovanci v banko
10.5.2006 17:44:44   
ticika
naša tamala redno meče kovance v pikapoko in potem jo vsak mesec neseva na banko, uslužbenka vzame denar in če ima gužvo ga prešteje kasneje in mi po pošti pošlje listek koliko je bilo kovančkov.
Men se zdi prav, da se počasi uči, da je treba dnar šparat oz. si ga tud zaslužit!

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kovanci v banko
10.5.2006 18:51:47   
Pajaca
Na nlb majo aparat kamor streseš drobiž in pol moraš to pač položit na račun, sam če ga majo v kr nimam pojma.

V Banki Slovenije na Slovenski imajo pa mašino kamor mečeš drobiž in ko ga prešteje ti da ven spisek kolko denarja je bilo s tem greš na šalter in dobiš bankovce.... sam to moraš pa v lj šibat.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kovanci v banko
10.5.2006 18:55:56   
Anonimen
Pred časom sem sama spraševala isto.user posted image
No, mi smo jih nazadnje sami razvrstili, billo je prav zabavno. Dali smo jih v posamezne vrečke in nesli na pošto. Tam nam je gospa kovance zamenjala za bankovce in smo šli v trgovino, kjer si je Tibor kupil  seveda motor.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kovanci v banko
10.5.2006 21:36:39   
lelaval
Mi hodimo metat v Tolimat (od A banke). Jih mečeš kar pomešane in jih sešteva, katerih pa ne 'požere', pa jih damo pri pultu - jih brez problema sama razvrsti.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kovanci v banko
11.5.2006 10:10:33   
naniplus4
Kje pa ma abanka te tolimate? A je tudi na Gorenjskem kakšen?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kovanci v banko
18.5.2006 21:36:35   
babylove
Meni je na NKBM dala pladenj za razvrščanje in me poslala sortirat.
Kovance pa vzamejo samo pod pogojem, da imaš pri njih odprt račun, in znesek nakažejo direktno na račun, ne menjajo v bankovce. Tako je vsaj bilo pred 2 letoma na naši izpostavi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?