|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mirena - spet!
19.5.2006 10:04:35   
viv_
O Mireni so različna mnenja, ene so/ste zelo zadovoljne, ene pa ne... Pa me zanima, kakšno kontracepcijo ste imele prej? A so kakšne povezave, če ni bilo težav s tabletkami, da jih tudi z Mireno ni..

Hvala,

viv
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mirena - spet!
19.5.2006 10:14:57   
al1*
Pred nosečnostjo in vmes med 1. in 2. sem imela cilest - brez težav. Zdaj imam Mireno že tri leta in zaenkrat brez težav. Ampak vprašanje, če je kakšna povezava med enim in drugim. Pri Mireni ne gre samo za hormone, pač pa lahko telo zavrača vložek - tujek v maternici. 

_____________________________

lp


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mirena - spet!
19.5.2006 10:20:27   
Seven*
Viv. Ni nujno da obstaja povezava. V tem vlozku so cisto drugi hormoni, kot v tabletah. Zdaj ce si imela tezave z tabletami, bos mogoce taksen vlozek lepo prenasala.

Vecina jih je z mireno ful zadovoljna. Sama sem celo razmisljala, da bi si zdaj med dojenjem dala vstaviti, ker menda ni skodljivo. Pa sem prebrala da neka mala kolicina hormona vseeno prehaja v mleko. In ker vem da se z hormoni ni za igrat, sem se odlocila da si v kratkem vstavim kar klasicen maternicni vlozek.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mirena - spet!
19.5.2006 10:35:06   
Bubamaraa
Jaz imam Mireno že eno leto in sem zelo zadovoljna...prej sem pa jemala tabletke in sem po njih btuhala...ginekolog mi je predpisal vse tablete, ki obstajajo ampak sem po vseh bruhala od jutra do večera....Ker pa zaenkrat še nimam pogojev za drugega otroka sem se odločila za Mireno, ki jo ne zamenjam.....Je super zadeva........Prej sem imela grozne krče, močno M sedaj tega ni več.....Priporočam vsem.......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mirena - spet!
19.5.2006 12:32:53   
piščanc
jaz sem bila prej kar zadovljna s tabletami cilest, potem zeloooo nezadovoljna s femoden, zdaj pa imam klasičen maternični vložek in sem super zadovoljna.
nič ni treba jemati, nobenih hormonov, redna menstruacija (malo manjša kot prej, celo manjša kot pri tabletah), neomejen user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?