|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prošnja moža
1.6.2006 18:00:31   
Anonimen
Draga moja žena!
Kot si najbrž seznanjena, je od 9.6. do9.7. svetovno prvenstvo v nogometu. Prosim te, da si v tem obdobju zapomniš nekaj stvari (predlagam, da si ta papir prilepiš na hladilnik)

1. Svetujem ti, da redno bereš Ekipo. Tako bova imela, v primeru, da boš želela z menoj izkoristiti nekaj časa, o čem govoriti!

2. V tem terminu, če se slučajno zgodi, da prideš do daljinskega upravljalca, ti svetujem, da niti ne pomišljaš, da bi ga uporabila! Televizija je moja in samo MOJA, v vsakem trenutku, dneva in noči!

3. Če moraš slučajno mimo televizorja (v času tekme – katerekoli), prosim, da to narediš tako da se splaziš! Če ti pade na pamet, da se sprehodiš v tangicah ali gola pred isto (zgoraj navedeno) TV, z namenom, da me izzoveš na sex, pozabi, ker bi se lahko celo prehladila, jaz nimam namena skrbeti še za tvoje zdravje!

4. Med prenosom vseh tekem bom slep in gluh! Ne misli, da se bom oglasil na telefon, odprl vrata ali bognedaj čuval otroka!

5. Svetujem ti, da bo v hladilniku vedno hladno pivo in razni čipsi!

6. Prosim te, lepo te prosim, če moje moštvo slučajno kdaj izgubi tekmo, ohrani zase komentarje kot so: «Dragi, ne jezi se, saj je samo tekma!« ali »Naslednjič bomo zmagali!« Če izjaviš kaj takega, se bom še bolj razjezil!

7. Ponovni posnetek golov je zelo pomemben! Ni važno, da sem jih že videl!

8. Obvesti svoje prijateljice, da naj ne organizirajo kakšnih »pomembnih« srečanj, kjer bi bila potrebna moja prisotnost, ker bo odgovor vedno NE!

    Za zdaj menim, da je dovolj in hočem da veš, da te zelo, zelo ljubim!


    Moj komentar? Ja seveda! user posted image  user posted image  user posted image

    < Sporočilo je popravil hothien -- 1.6.2006 18:03:31 >
      Neposredna povezava do sporočila: 1
       RE: Prošnja moža
    1.6.2006 18:04:41   
    tinica
    Ta je pa dobra, upam da ne bo tako tudi pri nasuser posted image user posted image user posted image .

    Saj je samo en mesec, bomo že preživele.


    _____________________________

    Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 2
       RE: Prošnja moža
    1.6.2006 18:56:45   
    anitaz
    Uf.....mene je moj že seznanil s tem user posted image user posted image  Še dobr da mamo dve televiziji user posted image user posted image

    (odgovor članu tinica)
    Neposredna povezava do sporočila: 3
       RE: Prošnja moža
    1.6.2006 20:28:17   
    tiktak
    No, moj gre pa menda kar v Nemčijo za 4 dni.user posted image  Naj mu bo.user posted image

    (odgovor članu anitaz)
    Neposredna povezava do sporočila: 4
       [Brisano sporočilo]
    1.6.2006 20:32:31   
    Brisani uporabnik
    [Vsebina sporočila je bila izbrisana]

    (odgovor članu tiktak)
      Neposredna povezava do sporočila: 5
       RE: Prošnja moža
    1.6.2006 21:42:57   
    lelaval
    Moj tudi že komaj čaka ta fuzbal, a ne z takšno vnemo. user posted image user posted image

    _____________________________

    V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna povezava do sporočila: 6
       RE: Prošnja moža
    1.6.2006 22:23:04   
    BLAŽIKA
    Hvala bogu da imamo več televizij pri hišiuser posted image user posted image

    _____________________________

    Moja punčka je moja največja sreča.

    (odgovor članu lelaval)
    Neposredna povezava do sporočila: 7
       [Brisano sporočilo]
    1.6.2006 22:56:41   
    Brisani uporabnik
    [Vsebina sporočila je bila izbrisana]

    (odgovor članu BLAŽIKA)
      Neposredna povezava do sporočila: 8
       RE: Prošnja moža
    2.6.2006 1:21:26   
    KODA
    user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna povezava do sporočila: 9
       RE: Prošnja moža
    2.6.2006 22:47:22   
    tanaja*
    user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


    (odgovor članu KODA)
    Neposredna povezava do sporočila: 10
       RE: Prošnja moža
    5.6.2006 19:20:59   
    zlatolasska
    Uf... Sm mu prebrala pravila, pa je reku, da cist drzi hehe... Sam pol je mal podvomu v to, da bi se js prehladila... user posted image  Po moje bi ga uspela premamit... heheuser posted image

    Js pa recem, da se dobr, da ne gledam nc kej dost televizije... user posted image

    (odgovor članu tanaja*)
    Neposredna povezava do sporočila: 11
       RE: Prošnja moža
    5.6.2006 19:24:15   
    Anonimen
    Sam še magnetek za hladilnik mi fali user posted image  user posted image  user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 12
    Stran:   [1]
    Stran: [1]
    Pojdi na:





    Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
    Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
    Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
    Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
    Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
    Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
    Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?