|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: srce se mi trga :(((
8.6.2006 18:11:28   
rozi81
A že kdo mogoče ve kaj je bilo s fantkom?
ne ge in ne gre mi iz glave.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: srce se mi trga :(((
8.6.2006 22:15:58   
Anonimen
Ni še javila, včeraj zvečer je imela posvet pri zdravnici, ker so prejeli obdukcijske izvide. Jaz sem skoraj prepričana, da je šlo za meningokokno sepso, ker so vsi simptomi enaki, kot so jih mamice že opisovale.

Še zdaj mi kar solze tečejo, ko se spomnim na ubogo bitjece. user posted image  Naj mu bo lepo med angelčki.user posted image

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: srce se mi trga :(((
9.6.2006 10:04:18   
rozi81
Joj punce a ste vidle. Spet neka tretja bolezen.user posted image
Kaj si naj človek misli. Najbolj da se kar pred vsem cepimo (naše malčke po možnosti dvojno) da nas slučajno jutri kaj ne ulovi.

Sej ne morm verjet.

Boga družinica. Joj kok mi ne grejo iz glave. Prov žalostna sm.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: srce se mi trga :(((
9.6.2006 17:10:22   
Maleal
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   

Kako kruta je usoda,ko se poigra z nedolžnimi.Iskreno sožalje. user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: srce se mi trga :(((
9.6.2006 23:12:32   
natalia
iskreno sožalje

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: srce se mi trga :(((
11.6.2006 13:03:41   
janjja
GROZA, KAR STRESLO ME JE!!!
In tudi strah me je, kako se lahko zgodi kaj takega ob takšni medicini, ki jo imamo????
Se pravi da se lahko to zgodi tudi mojemu in vsakemu otroku?!
Pa zdravniki rečejo naj ne delamo panike, če ima malo vročine, da je to včasih normalno?!user posted image user posted image

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: srce se mi trga :(((
11.6.2006 21:16:48   
bobek05
O moj Bog.... user posted image user posted image user posted image  Jaz si tega ne znam predstavljat. Da izgubiš otroka, pa kar čez noč... Kako je to mogoče? Če ima pa toliko otrok vročino user posted image  

Blacky, kaj je meningokokna sepsa in kako otrok to stakne??? user posted image  user posted image  

Prekleto no, kar na jok mi gre in sploh ni moj otrok user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: srce se mi trga :(((
11.6.2006 21:23:16   
bobek05
Pismo, kdaj ko sem tole prebrala, mi je še huje user posted image :

http://vestnik.szd.si/st2-1/st2-1-15-18.htm 



_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: srce se mi trga :(((
11.6.2006 21:25:00   
bobek05
In kaj ti pomagajo ti "mini" procenti okužbe, če ravno TVOJ otrok umre? user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: srce se mi trga :(((
11.6.2006 21:40:54   
Marogica
O obdukciji in in vzroku smrti je mamica to napisala:

"Spoštovani

Vsem še enkrat hvala za besede. Končno so prišli obdukcijski izvidi. Našega malega fantička sta ugonobili dve smrtonosni in agresivni bakteriji pljučnice. Najbolj žalostno je to, da smo našega malčka preventivno cepili proti pneumokokni pljučnici- zgodilo pa se je, da sta bili bakteriji redki in zelo agresivni ter cepivo ni bilo za te bakteriji. Slaba tolažba nama je, da zaradi hitrega poteka bolezni (tako nama pravijo zdravniki) verjetno našega sončka ne bi mogli rešiti tudi najsodobnejši medicinski aparati, kajti ti dve bakteriji sta povzročili atipične znake in tudi običajni antibiotiki, ki jih dajejo pri pljučnicah ne bi pomagali. Najprej bi bilo potrebno ustrezni bakteriji izolirati in šele nato bi lahko ustrezno ukrepali.

Moram reči, da so naju obdukcijski izvidi "totalno"zlomili."



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: srce se mi trga :(((
15.6.2006 16:58:22   
Barči78
Iskreno sožalje staršem in sorodnikom, sem čist brez besed, samo jokam,.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Mateja pa naj čuvajo user posted image .

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: srce se mi trga :(((
16.6.2006 22:20:43   
frutka_
Grozno...ne morem verjeti kaj vse preži na nas in da je življenje igra na srečo....mamica, če boš to brala vedi, da nas boš zmeraj našla tukaj in da ti lahko nudimo tolažbo, podporo, besedo poguma...tukaj smo... 

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: srce se mi trga :(((
21.6.2006 17:56:30   
LARIKA
Nimam besed samo solze user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: srce se mi trga :(((
21.8.2006 15:20:01   
lu155
user posted image user posted image user posted image user posted image kako se usoda poigra kdaj z nami
to ni res nouser posted image user posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?