|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 6:28:55   
skuštrana
Mene pa zanima koliko ste odštele za svoje poročne albume, koliko slik je v njem in kdo vam ga je naredil...(Še ne) moja fotografkinja računa 50 000 za album s 60 slikami...Samo meni se zdi 60 slik preveč, ker bova imala samo civilno poroko brez velike svadbe - samo večerja.Ker pa nimam pojma, me zanima kaj mislite ve. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 7:20:17   
Sonrisa
Začetna cena je 50.000 SIT za 50 slik, vsaka nadaljna barvna slika je 1.000 SIT, črnobela pa 5.000 SIT. Je pa krasen spomin, imava sicer še ogromno ostalih slik, ki so jih prijatelji posneli, ampak profesionalne so pa res zakon, ker te tako postavijo, da zares dobro izgledaš. user posted image  

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 10:21:28   
bobek05
Naš fotograf je bil z nami od 12.30 do 00.30 - se pravi 12 ur, slikal pa je VSE (preden smo se zbrali, civilno poroko, cerkveno poroko, slavje, rezanje torte, igre itd.)... Koliko je slik v albumu ne vem - jih je pa OGROMNO. Zdaj sem jih šla štet: imava 207 slik, s tem, da je 13 slik ZELO velikih (čez celo stran). Slike so blazno kvalitetne, digitalno obdelane, nekatere črno-bele oz. rjavkaste (deluje starinsko)... Res fenomenalne. Še posebej te na katerihs va samo midva - izgledava kot profesionalna fotomodela iz kake sanjske revije...

Album je izredno kvaliteten, usnjen s čudovitim vzorcem, stal pa je 40. 000 sit. Za vse skupaj: album, slike, delo - sva odštela 100.000 sit kar se mi zdi poceni glede na izdelke in koliko dela je bilo vloženega v to (ter koliko časa je bil tam).
Res vsaka mu čast. Ta isti fotograf je bil potem tudi na krstu mojega sinka ter na očetovem abrahamu. Z vsem smo super zadovoljni.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 11:00:50   
Katrin
Mi smo imeli svojega fotografa cel dan z nami. Poslikal je cca 2000 slik, ki jih imava na CD. Slike sem po svojem izboru razvila sama, tudi albume sem si urejala sama. Kupila sem tri albume (cca 5ooo SIT za enega). Za ureditev enega albuma sem potrebovala nekaj ur (okrasitev, dekoracija...). Če imaš kaj ustvarjalne žilice, se tega dela lahko lotiš sama, drugače pa je to res drago.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 11:55:38   
KIRA
to je čist v redu. nama je fotograf ob poroki tud računal za slikanje+album ( 60 slik) tako ceno. če ima kdo od sorodnikov digitalni aparat (malo bolj profesionalen), te pa slikanje nič ne košta. sam slike ne bodo tako lepe..

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 12:17:20   
skuštrana
Saj ženska je profesionalka in verjetno ve kako se stvari streže. Imam naslednji petek sestanek z njo, pa mi bo pokazala svoje albume.
Glede prijateljev s profi opremo, pa jih iamm nekaj, ampak poroka je res samo enkrat in se splača mal gnarja riskirat pa da so slike res tip top..Vsaj po moje..


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 12:24:59   
Anonimen
Se poročiš?

Čestitam user posted image  user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 12:28:53   
skuštrana
Ja, po 8 letih koruzništva bo treba rečt DA...Predvsem, da končno urediva dokumente!!!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lenkaS -- 23.6.2006 12:29:14 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 12:31:07   
Anonimen
Super user posted image  user posted image .

Pa lepo se mejte user posted image  user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
23.6.2006 18:16:35   
Lunca1
Nama bo računala 700sit za sliko (večji format), za album sva pa dala 13500sit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
24.6.2006 22:08:43   
Barči78
Album sva urejala sama, ker sva tako hotela. Fotograf je bil pa z nama skoraj cel dan - počakal naju je v Bistri (civilna poroka), se peljal v Tunjice (cerkvena), potem pa smo šli na blejski grad, tam smo se pa več ali manj slikali. Skratka, slik imam tri polne albume, pa nama je računal malo čez 80.000.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
26.6.2006 10:58:45   
Goldy
Midva sva dala za fotografa 125.000,00 SIT. Za to ceno sva dobila album - 16.000,00, čez 600 fotografij ter še stiskane zahvale (70) s 2 slikama - najino in skupinsko. Vse so bile računalniško obdelane, velikosti od 9 x 13 do A4. V albumu je bilo čez 300 fotografij, ostale sva dobila tako zraven. Fotografa sta bila dva, en z "navadnim" fotoaparatom, eden z digitalcem. Album sta uredila fotografa.  Vse je krasno! Ko sva kasneje računala, nama  dela sploh ni računal, ampak so toliko prišle samo fotografije.  Bila sta pa z nama od 11 dopoldne do večerje, ko sta šla razvit slike za zahvale in sta prišla nazaj še pred polnočjo, da sta poslikala še torto, najin ples, šopek in podvezico. Mislim, da je porabil ene 24 filmov. Je pa tudi res, da imava tudi veliko najinih portretnih fotografij in moram reč, da so res super.

Imava pa tudi poročno knjigo (150 strani). V njej so slike in voščila najinih svatov. Midva in vsi katerim sva pokazala ali slike ali  poročno knjigo so bili navdušeni.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
26.6.2006 16:21:19   
Lunca1
http://www.klemenlajevec.si/ Meni ima pa tale fotograf noro dobre fotke. Če bi že prej izvedela zanj, bi ga sigurno izbrala.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cena poročnih fotografij - albumov...
26.6.2006 20:22:36   
LARIKA
Jao najina fotografinja pa je nama naredila grozne slike user posted image . Obup od obupa. Sva hotela malo privarčevat pri fotografijah, sedaj pa imava figo in grd album. Sam album- kot knjiga je čudovit, drag je bil, oblečen v kašmir, slike pa za zjokat user posted image . In mi je hudo. Vsi imajo po 1000 in več fotografij, nama jih je posnela samo 400 user posted image . Računala pa nama je 60.000. Nama je žal,da nisva dala več za fotografa user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?