|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 8:53:26   
kapesanta
Včeraj sem bila na CTG, pa mi je sestra povedala da je na porodnišnici živa groza - 9 porodnic, baje se se šli tekoči trak - boge punce - pa samo dve porodni sobi imamo - so se mogle matrat še po sobah, kjer o klimah ne duha ne sluha.
Sploh je v Trbovljah letos pravi baby-boom.....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 8:56:57   
Bubamaraa
Ja res je....Sam tale baby-boom traja že od 2004, ko sem jaz rodila..... se spomnm, ko sem bila v porodnišnici Trbovlje so nekatere mogle biti na Gin.oddelku, ker na porodnem ni bilo ene postelje frej..... Je pa res, da imajo samo tri porodne sobe,-v eni sobi, ke je pregrajena so dve porodni sobi, ta je na levi strani in na desni strani ena, ki je bila prenovljena in je "kao" nova porodna soba....user posted image user posted image user posted image ....

< Sporočilo je popravil Romana25 -- 26.6.2006 8:58:00 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 9:02:16   
kapesanta
sem se spomnila, ja, da imajo v eni sobi dve porodni postelji - tko da imamo res 3 porodne sobe user posted image  - kaj mora bit fino v duetu rojevat....
Baby boom se pa stopnjuje - letos aprila je bilo presežena polovica lanskoletnih rojstev, nosečk pa je baje dosti več....
Se bojo spet na občini po prisih tolkli, kolk so naredi za povečanje natalitete.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 9:06:44   
Bubamaraa
Pol ti pa še rečejo, da ni nobenih rojstevuser posted image ......er meni<se zdi ko grem v Zagorje v dolino ali pa v Trbovlje, da vidim samo vozičke in nosečnice.....   Ne vem res, al sedaj ko sem sama mami to bolj opazim al je res sedaj takšen baby-boom..... 

In Ti boš rodila v Trbovljah sklepam? Ker jaz sem zelo bila zadovoljna!

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 9:06:59   
mia-2
Sej po moje je povsod tako.Kolegica je rodila prejšnjo nedeljo v Celju in je sestra rekla da je bilo v soboto in nedeljo 32 porodov.Je zmanjkalo postelj tko da sem vidla da so ležale na onih vozih ki so za prevažat(zgledajo kot mrliškiuser posted image ).

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 9:20:16   
kapesanta
Ja seveda bom rodila v Trbovljah - slišim ogomno pohval glede osebja, pa tudi procent zapletov na št. porodov je baje kar nizko, tko da misim da se nimam kaj bat user posted image .
Men se tud zdi da na cestah ni drugega kot user posted image  in mamice z user posted image . Vsepovsod - kot taka množična okužba user posted image .



_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 9:23:08   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta


Men se tud zdi da na cestah ni drugega kot user posted image  in mamice z user posted image . Vsepovsod - kot taka množična okužba user posted image .


.......ja to je pa čisto res......sami vozički in buhiji...........user posted image user posted image user posted image


In a imaš s kakšno babico kej zmenjeno ali boš kar počakala, da boš videla katera bo takrat v službi?

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 10:01:17   
eva1
user posted image user posted image user posted image superuser posted image user posted image user posted image

Ja jaz tudi vidim ful user posted image pa mamic z vozički, al pa samo jaz sedaj to bolj opazim!

Marca 2005 je bla tut kr gneča v porodnišnici, upam, da pa januarja 2007 ne bo-da bo vsaj za naju z user posted image kakšna postla frejuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 10:37:08   
kapesanta
Eva1 - mogoče bo pa ob poplavi nosečk občina dala dnarčka še za kakšno porodno sobo, tko da ne bo gužve user posted image .
Romana25 - nimam izbrane babice - itak nobene ne poznam, tko da bom kar srečo poskusla - baje so zdej vse 4 super - a ti kaj več veš?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 11:04:25   
Jančika_
O Kristus, 32 porodov v enem vikenduuser posted image ! Tudi meni je rekla znanka, ki je bila prejšnji vikend na CTG-ju, da je ta čas, ko je ona tam čakala, rojevalo 6 punc. Ojej, jaz sem pa hotela bit sama v sobiuser posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 11:06:42   
Bubamaraa
Ja imaš prov in so  vse super..... Pri meni je na začetku bila Brigita in je počakala do konca CR(sem imela nujno CR), potem je pa prišla jasmina, ki je hodila v šok sobo na 15minut k meni mi je dajala piti po slamci .....skratka ti dve so super...... Martina je ena najbolj sposobnih babic v Trboveljski porodnišnici, glede Eve lahk pa rečem, da je sposobna, sam meni ni bila všeč, ker je bila osebno do mene zelo nesramna(ker sem se zelo zredila :beri:zatekanje:   me je žalila, če sem jaz nočela s trojčki ali sam tortice tuk papam....Skratka, jaz  mislim, da bi se mogla takšnih komentarjev zadrževat.....Drgač je pa sposobna......  Aja pri porodu sem pa imela dr.Čuka, ki sem mu še danes zelo hvaležna, ker je porodničar kot je treba.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poplava bebik v Trbovljah
26.6.2006 22:19:43   
kapesanta
Romana25: No evo, kva naj pol zbiram, če ne morem slabo pokasirat user posted image . Tole z Evo me je pa ful presenetel - jaz glih od nje slišim največ pohval (upam da je imela samo slab dan...) - in kolk si se poredila, če smem vprašat?
Upa, ti si pa kar šefa mela za porodničarja - dobr si tole izvedla. Jaz upam da bom tudi kakega fajn porodničarja pokasirala (najraj bi kar mojga G).
Jančika - zgleda da boš kar morala potrpet - zakaj pa bi bla ti na boljšem kot me? user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poplava bebik v Trbovljah
27.6.2006 8:35:57   
Bubamaraa
Ja tole z Evo vzemi tko kot sem napisala....Pri meni je prišlo mal do osebne zamere al kako se naj temu izrazim.....In tud možno, da je takrat imela slab dan, ker sva v času ko sem bila v porodnišnici bolje razumele..... je pa res sposobna babica tle pa vem, da ji nimam kej oporekat....

Ja zredila sem se rekordnih 36kg, samo mi je 2 meseca po porodu šlo dol 20kg vode, ki je če tega ne doživiš ne moreš verjeti kako je šla voda iz mene.....Iz vseh lukenj in por....Ker sem tudi v 7.m. bila v bolnici 1teden aradi tega prekopičenja vode, ker sem imela obute natikače št.44, drgač imam pa št noge41....  

Zaradi tega se je meni upleno zdelo, da me je tako napadla, ker me je res voda tuk zmatrala (fizično in psihično)....

Ja dr.Čuk je pa za mene najboljši porodničar.....

kdo je pa tvoj ginekolog?



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poplava bebik v Trbovljah
27.6.2006 10:03:22   
kapesanta
ajej, tebe je pa pol res zadelo tole z vodo - no sam da je šlo stran. Se prav da si se dejansko sam 16 kg, kar pa je še čist OK.
Tale tvoja voda bo pa mogoče malo razveselila Vesnico24, ki je boga reva tudi vsa zalita....
Jaz hodim k Pogačniku, prej sem bila pa pri Fakinovi, pa me je razočarala na vsej črti - po strokovni in človeški plati. Pri njemu se pa vid da ma ogromno elana, pa prijaznost, pa sploh vse.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poplava bebik v Trbovljah
27.6.2006 12:43:59   
Bubamaraa
Jaz sem tud imela prej Fakinovo in sem tuk hitr spokala stran od nje k Mlinariču, da se je kr kadilo za mano.....user posted image

ja z Vesnico24 smo tudi že govorile o tej vodi, ki sem ji tudi povedala, da bo bolj, ker gre hitr ven iz telesa po porodu....In glede zgage smo si tudi bile iste, ker je tudi mene žgala od 5. meseca naprej, da sem mislila, da bom popizdila....Sem spila na dan 1l donata, pa tudi spati nisem mogla......

Saj bo kmalu za vama......

Ja Pogačnik je meni tudi super ginekolog in porodničar, ker ko sem bila v bolnici zaradi zatekanja mi je naredil ultrazvok, pa sem ga s strahom vprašala, če je še kar videti da je punčka, pa mi je rekel "če vam dajo fantka ga ne vzeti""""



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poplava bebik v Trbovljah
28.6.2006 8:10:18   
KBM
Tudi meni je Pogačnik všeč,meni je tudi rekel da bo punčka, no potem me je pa malo zafrkaval in rekel - razen če bo še kaj zraslouser posted image !!

Tudi moja prijateljica je sedaj noseča in hodi k njemu in je zelo zadovoljna z njim!!!



Bravo Dr.Pogačnik

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poplava bebik v Trbovljah
28.6.2006 15:50:27   
kapesanta
Ja Boris, kje si pa ti iz Bleda našega Pogačnika našla???
Men je tud hotel povedat, pa sem ga še pravi čas ustavila, ker nočem vedet - baje ma zelo dober procent zadetkov spola....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poplava bebik v Trbovljah
28.6.2006 18:53:28   
LARIKA
Jaz pa močno upam, da nisem med temi bušiji user posted image  ker sem ravnokar podpisala pogodbo user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poplava bebik v Trbovljah
28.6.2006 20:04:56   
kapesanta
kakšno pogodbo?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poplava bebik v Trbovljah
30.6.2006 21:46:57   
LARIKA
O zaposlitvi in ne bi bilo ravno na mestu imeti dojenčka, kljub želji user posted image

Poznam pa precej nosečnic, ki so bile pri Fakinovi pa so potem pobrale šila in kopita in šle h komu drugemu. med njimi je bila tudi moja svakinja. Ker če ji Čuk al kaj je že, ne bi poslal v Ljubljano, dvomim da bi njen drug otrok preživel, ker je imela že črno vodo user posted image .
hvala mu za intervencijo, ker imamo zdej doma takega malega nadebudneža user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poplava bebik v Trbovljah
1.7.2006 19:29:05   
kapesanta
Mogoče po pa šlo brez problema, če si user posted image . Držim pesti.
Čuk je pa res zakon za tole našo porodnišnico - upam da bo še dolg vztrajal...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poplava bebik v Trbovljah
3.7.2006 13:06:08   
jagoda80
Letos je kitajsko leto psa. So napovedovali, da se bo rodilo veliko otrok. Očitno to kar drži. Drugače pa tudi jaz upam, da januarja v Trbovljah ne bo prevelike gužve. eva1, se mogoče kaj vidiva :)

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: poplava bebik v Trbovljah
6.7.2006 16:23:37   
Polly
Se moram še jaz vmešat user posted image , ker tako hvalte Čuka. Jaz sem bila njegova pacientka, Ok, mi ni nič hudga naredil. Vodenje nosečnosti - ajd. Tretji dan po porodu pa šok: hčerkica je imela zelo hudo srčno okvaro. So mi v Lj rekli, da bi MORAL G to opazit (imela je 5 napak, vsaj eno izmed njih) vsaj med morfologijo!!!! user posted image user posted image
Ne rečem, da bi splavla, ali kaj podobnega, le bili bi vsi malce bolj pripravljeni, porod bi se vodil drugačno ( v Lj ali vsaj pod večjim nadzorom) in hčerkico bi takoj dali v strokovne roke!!!!!!!
Da ne bom govorila o strokovnosti in človeški plati mojega novega G... in o razliki med opravljenima morfologijama (1. 5-10 min., druga 1 uro)...

Upam, da ne bo nobena več nikoli na mojem mestu!

P.S. Se opravičujem če sem izpadla preveč user posted image , ampak mu tega ne bom nikoli odpustila.


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: poplava bebik v Trbovljah
6.7.2006 16:36:53   
Anonimen
Malo bolje poznam situacijo v trboveljski porodnišnici, velik nimam namena razlagat, sam upam, za voljo pacientk, da gre Čuk čimprej v pokoj, ker tistih nekaj stvari, ki sem jih slišala (iz prve roke by the way), me zmrazi, kako je lahko on sploh G? user posted image
Drugač pa on veliko pacientk "kao" reši, tako da jih za brezveze dodobra prestraši potem pa junaško reši situacijo.
Jaz srčno upam, da pri porodu ne naletim na njega, pa je on mene spravil na svet. user posted image

(odgovor članu Polly)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: poplava bebik v Trbovljah
9.7.2006 14:49:17   
F*S*M
Se bom še jaz vmešala v to diskusijo glede dr. Čuka, sej vse lepo in prav sam nej se že spoka v penzijo, nimam nobenga občutka. Sem na njega naletela da je bil tisti vikend v maju dežurn ko se je moj Filip odločil priti na svet. Vse lepo in prav je bilo dokler me ni prišel pogledat, sredi popadka mi je zarinil roko noter bolelo me je ko user posted image , potem so ugotovili da se Filip ne spušča so me peljali na UZ in ugotovili da je vkleščen med rebra in kolk in da po vsej verjetnosti se ne bo spustil so rekli gremo na CR. OK gremeo je reku vizito še naredim potem pa pridem, ja je prišel po dnevniku me je pustil 4 ure čakat za CR jaz pa take popadke da sem mislila da se mi bo vse strgal noter, vsak popadek daljši od 1 min in res zelo zelo boleč.

Drugače pa hvala babici JAsmini, ki me je masirala in mi pomagala lajšati bolečine in tudi ko je me je pregledovala je počakala da je bil popadek mimo. PA tudi sama je rekle da vsaka mi čast da sem zdržala ke so bili popadki res močni, da sem se dobro držala ko sem čakala da se me je dr. Čuk usmjilil. Vsemu osebju ki je bil tisto soboto v službi sem se smila, sam dr. Čuk je moral prej dnevnik pogledat.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Koliko boste letos zapravili za darila?
Spark



manj kot 50€ (38%)

50€- 80€ (19%)

80€-100€ (14%)

100€-130€ (9%)

več kot 130€ (21%)


Število vseh glasov: 357

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!