|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jesenice-epiduralna
21.7.2006 13:35:06   
Anonimen
plis nj mi ena pove kako je na jesenicah v porodnišnici  z epiduralno???

ali se moraš takoj odločit ali lahko tik pred porodom??

če ima katera take izkušnje tam?

ali je lažje z EA ali kako??

hvala za odgovore!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jesenice-epiduralna
21.7.2006 15:22:44   
tascha
Prej moraš na nek posvet, da ti povejo vse o tem, pa takrat se prijaveš. Ni pa potem nujno, da  tudi rodiš potem z EA.
Je ful lažje kot naravno, vsaj jaz zagovarjam to. Sem pa prveč probala naravno, pa ti povem, da sploh ni primerjave. Čas okrevanja je pri EA ful hitrejši.

Če te pa še kaj zanima, mi piši na ZS, pa ti povem. Se mi zdejle ne da ful pisat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jesenice-epiduralna
21.7.2006 22:24:38   
soncek&luna
ja res, najprej moras na posvet, kjer ti povejo vse o EA... na dan poroda pa je tvoja odlocitev ali z ali brez

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jesenice-epiduralna
21.7.2006 23:20:51   
andrejaz
posveti glede EA so na Jesenicah vsak torek ob 13 uri.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jesenice-epiduralna
31.7.2006 10:34:09   
arielca
Ja, posvet je obvezen. Meni je bilo luštno, ker so nas peljali tudi v porodno sobo (je bila ravno prazna) in nam razložili celoten potek.
Na dan poroda te vprašajo, če želiš EA. Ko ti vstavijo kateter, si lahko še vseeno premisliš in ti analgetika ne dovajajo, ampak verjemi, da če boš imela kateter, si boš želela EA. Jaz sem bila na začetku na umetnih popadkih in me je resnično bolelo kot user posted image , potem pa sem dobila svoje in še EA in je bilo super. Sicer sem vse čutila in tudi vedela sem, kdaj moram pritisnit, ampak kakšnih hudih bolečin pa res ni bilo. Priporočam user posted image !

Če rabiš še kakšno informacijo, se mi javi privat.

SREČNOuser posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jesenice-epiduralna
1.8.2006 18:24:14   
Pupica
najprej posvet ob torkih.Fajn je, ker če je prazna porodna ti vse razkažejo.
Ko prideš pa seveda taprvo povej da jo želiš. Pri men je šel 2.porod hitro in sem mela že kar enkaj svojih popadkov, ker moraš čakat da  pride anasteziolog gor in vse prprav pa kr neky časa traja....

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?