|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tem forumu: nihče
  Označi forum kot prebran

Prikaži teme zadnjih:   Vrsta prikaza:
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
  Tema Odgovori Avtor Ogledi Zadnje
kaj bi to bilo?   8 2.2. 1806 12.2., 20.59
2.2.
kaj bi to bilo?   2 idika 1597 23.2., 19.43
ona
Kaj bi to bilo?   3 nanč 2260 27.9., 21.15
nogica
Kaj bi to bilo?   8 Ula3 1823 2.2., 13.45
lotty4
Kaj bi to bilo - Kri iz nosu   7 pika_b 6236 1.10., 19.09
Putka
Kaj bi storile-vročina?   7 nina166 2283 26.12., 12.37
nia5
Kaj bi nakazovali tile simptomi?  
[Stran: 2 ]
39 Anonimen 25795 23.1., 13.02
aspirinčica
kaj bi lahko bilo???   11 draganav 2004 2.2., 23.39
draganav
Kaj bi lahko bilo?!   11 bambam 2063 30.1., 13.57
mika
Kaj bi bilo to?   14 drejčy 2558 12.7., 12.41
dreamhorse
kaj berete 3letnikom?  
[Stran: 2 ]
27 2ursae 5862 6.11., 11.29
Branka Teržan
Kaj 4-letnici za RD?   7 shakira 2639 29.5., 10.31
Zoja Lara
kaj "ustvarjajo" vaši 1,5 stari malčki?   8 kralj matjaž 2471 11.7., 14.18
maja80
kahljica   7 dojenček 2053 15.11., 18.53
dojenček
Kahljica   12 p&b 1899 10.1., 10.52
asso
kahlica-problem   13 patricijap 2567 28.9., 17.41
mamamajča
Kahlica-me ne zanima   14 VIVANA 2163 7.9., 09.39
Limona
kahlica:že n-tič...odvajanje in na pot   9 Čebel@ 3438 7.7., 08.06
mateyka
kahlica....govorjenje  
[Stran: 2 ]
35 jasaur3 5884 21.5., 21.10
3T
KAHLICA težave   7 Kalisa 2228 25.5., 20.37
Splišni
kahlica nam je španska vas   14 mala maja 2131 22.11., 18.11
mala maja
kahlica na terenu :)   12 nusi 2579 7.4., 14.37
Anonim
kahlica in odvajanje od plenic   17 Lunca1 2166 17.4., 19.41
žiža
Kahlica ali nastavek za WC školjko?   13 Ekaz 2461 26.2., 17.48
urška76
kahlica   11 alja2004 2318 8.10., 14.03
teja.
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >> 
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:







Spričevalo je tu. Ali otrok res potrebuje ...
Ob koncu šolskega leta se mnogi starši znajdejo pred vprašanjem: podariti nekaj posebnega ali ne? Psihologi opozarjajo, ...
Ko rastejo prvi mlečni zobki ...
photo
Izraščanje zob je normalen fiziološki proces, vendar veliko staršev pove, da so otroci med izraščanjem zob nemirni, se b...




Odvajanje od plenick
maca83 RR

Kaj vam najbolj pride prav?

kahlica (61%)

nastavek za wc (18%)

uporabljamo oboje (15%)

od rojstva brez plenick (5%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!