|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hotel Ivan Šibenik
3.6.2008 13:40:47   
zofa
Pozdravljene !
Vse tiste, ki ste že bile v hotelu Ivan v Šibeniku (naselje Solaris) bi prosila za eno informacijo.
Zanima me, če ima ta hotel v kompleksu zunanjih bazenov tudi kakšen otroški bazenček ??
Drugo vprašanje pa je če ima hotel v bližini urejeno parkirišče za avto ??Hvala za odgovore in lep dan vsem!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hotel Ivan Šibenik
3.6.2008 14:06:24   
nbiba
Parkirišče ima urejeno, bazen pa mislim, da je samo večji za odrasle. Sem bila lani tam, pa sem že malo pozabila.

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hotel Ivan Šibenik
3.6.2008 19:07:58   
Anja25
Ima tudi bazenček za majhne otroke, drugače pa so v tem kompleksu mislim, da štirje hoteli in vsi imajo bazene. Je lepo urejeno, plaža lepa peščena in veliko sence, le sobe so za moje pojme malo majhne in nekatere brez balkona, tako, da nimaš kot brisače posušti.

LP

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hotel Ivan Šibenik
15.6.2008 15:26:26   
makika
mi smo včeraj prišli,mislim da ni prav otroškega bazena,parkirišča so urejena.Mi smo bili takoj poleg,v Andriji,sobe so res malo premajhne in zdi se mi ,da se malo premao dogaja!

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hotel Ivan Šibenik
23.2.2010 7:59:06   
nbiba
Zbiram informacije glede hotela IVAN v Solarisu za bratovo družinico.
Tiste, ki ste bile v tem hotelu lansko leto, povejte kako je sedaj v tem hotelu z hrano, sobami, čistočo.... Se splača it v ta hotel ali priporočate mogoče hotel Jure, ker so ga nekateri tudi hvalili??

(odgovor članu makika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hotel Ivan Šibenik
23.2.2010 15:19:34   
Ekaz
Mi smo bili lani v Juretu. Hotel nikakor ne zasluži 4 zvezdice. Tudi ostali hoteli v tem naselju imajo 4 zvezdice, vendar so vsi enaki  - v dokaj slabem stanju. Mala dvigala, stara oprema v sobah, zagartrani balkoni, precej umazani tepihi. Odlična pa je plaža in celo naselje (veliko igral za otroke, dalmatinska vas, dobra picerija, slaščičarna). Glede na to, da v sobi samo spimo, gremo letos prav zaradi samega naselja ponovno tja.

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hotel Ivan Šibenik
23.2.2010 20:36:58   
*bubi*
Mi smo bili leta 2006 v h. Niko in smo šli pogledat v h. Ivan (ker je bil opcija in me je zanimalo, če smo mimo pihnili). Sem bila prav vesela, da ga nismo izbrali, ker hotel ni imel narejene niti ene klančine! Že pri glavnem vhodu je kar nekaj stopnic, se niti kufra ne da peljat, tudi v pritličju hotela je bilo precej stopnic in nobene klančine, tako da smo otroški voziček nosili.

Če se odpravljate tja z malim otrokom, naj kdo napiše novejše informacije glede teh stopnic oz. urejenih klančin.

BTW: v h. Niko s tem ni bilo težav, ostalo pa je enako - sobe zelo majhne, prav tako dvigalo. Nerodno je tista vrata opirat proti sebi in voziček not potiskat. Plaža pa nam je bila super.

Zaradi majhnih sob z dvema otrokoma ne upamo več it tja user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?