|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana - kdaj dodajati
13.12.2005 11:44:34   
ninocka
Mene pa zanima, kdaj ste svojim sonckom zacelo dodajati gosto hrano? Pri napolnjenih 4 mesecih po datumu rojstva ali po PDPju?
Mi bomo kmal stari 4 mesece (po rojstvu), pa sem nekje prebrala, da je treba zacet dodajat, ko je otrok star 4 mesece po PDPju, zdej pa ne vem kaj naj?
Mu ze zacnem dodajat al pocakam?
Kako je blo pri vam s tem?

Je pa rojen v 36 tednu.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana - kdaj dodajati
13.12.2005 12:43:16   
Petrolinka
Pozdravljena

Vid je rojen v 35 tednu. Gosto hrano sem mu začela dodajati pri 4 mesecih in pol (po rojstvu). Po nasvetu pediatrinje, ker sem  mu že morala dodajati adaptirano mleko. Če bi ga pa samo dojila bi pa še malo počakala.

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrana - kdaj dodajati
13.12.2005 13:32:01   
Anonimen
Mi smo čakali do PDP-ja!  Tako, da sem prvo gosto hrano začela dodajati pri dobrega pol  leta! Adaptirano mleko sem pa začela dodajati pri štirih  mesecih,  na samo adaptiranem sve pa  pristali pri cca. petih mesecih.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 13.12.2005 13:35:02 >

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana - kdaj dodajati
13.12.2005 13:32:28   
lelaval
Moja je včeraj napolnila 6 mesecev in se še polno dojiva. Noči včasih prespi, včasih pa se zbuja. Danes greva v posvetovalnico, pa se bova pogovorili o dodajanju. Se mi zdi vseeno bolje dlje dojit, ker je manj možnosti alergij.

(odgovor članu Petrolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana - kdaj dodajati
13.12.2005 13:34:18   
dory
Moj je pri 3,5m po rojstvu ( rojen je bil v 35.tednu) ze jedel z zlicko...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrana - kdaj dodajati
13.12.2005 13:35:47   
KODA
Okoli 6 meseca po rojstvu.(rojena sta bila,: starejši v 34 tednu,tamlajši pa v 35 tednu).

< Sporočilo je popravil KODA -- 13.12.2005 13:37:14 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrana - kdaj dodajati
13.12.2005 17:36:17   
mimica
Ravno včeraj sem brala v reviji, da je potrebno upoštevati PDP + 4.mesece.No, mj je rojen v 36.tednu in sem mu začela dajati, ko je bil star 5 mesecev ( čisto slučajno, ker je pokazal zanimanje za hrano ). 

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrana - kdaj dodajati
13.12.2005 18:40:12   
k1
jaz sem upoštevala vedno pdp.

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrana - kdaj dodajati
14.12.2005 12:59:14   
* Mateja *
JAZ SEM MU ZAČELA DODAJAT ŽE KAR ZGODAJ, KER MI JE MLEKO ZAVRAČAL. POMOJE TAM OKROG 4 MESECA PO PDP-JU, TOREJ OKOL 7 MESECA STAROSTI.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrana - kdaj dodajati
16.12.2005 18:31:21   
Janeja
Mi smo začeli dodajati pri 4 mesecih po PDP v upanju, da ji bo žlička kaj bolj "dišala" kot flaška pa smo kmalu ugotovili, da je še slabše.

Že dva meseca se trudim vsak dan, pa še vedno ne zna jesti. Sploh ne ve kaj naj s hrano, ki jo dobi na jeziček. user posted image   Katastrofa, jaz sem že čist obupana.
Prejšnji teden sva bile na kontroli v razvojni in je dr. dala navodila fizioterapevtki, da morava zdaj na vsaki FT tudi jesti. Bom vidla, če jo bo naučila.


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hrana - kdaj dodajati
19.12.2005 23:11:52   
ninocka
Hvala za odgovore, mi bomo tut pocakali se en mesec, ce bo ze pripravljen. Cmoka pa ze user posted image , tko da mogoce bomo probali tut kaksen teden  prej.
Jah, pa ne bo jedu bozicnega purana in potic in piskotov...user posted image user posted image ...bo pa mami se zanga user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?