|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   huda mravljica
11.10.2004 10:12:37   
KIRA
sem gledala nekaj aktivne uporabnike in sem pri Kamejki in Nejcu videla pesmico o hudi mravljici. se mi je zelo lusno zdelo, da je to notr napisala, poleg tega sem se pa pesmice spet spomnila.

ko sem bila majhna, sem jo znala na pamet to hudo mravljico, pa moram priznati, da sem jo vmes popolnoma pozabila. sem si tekst kar hitro skopirala v word, da spet ne pozabim - hvala kamejki..:torta:

podobno je pa s tisto: rdece cesnje rada jem, crne pa se rajsi...
tudi tole sem znala na pamet, ko sem bila majhna, zdaj pa je vec ne znam. zanima me, ce katera pozna to pesmico in jo lahko napise...:rozica::rozica:
pa zelo fajn bi bilo, ce bi se podobne pesmice lahko napisale, rada bi jih naucila mojo pupiko, ko bo dovolj velika...

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   huda mravljica
11.10.2004 10:42:06   
KatjaP
Nekako tako gre:

Rdeče češnje rada jem, črne pa še rajši,
V šolo tudi rada grem vsako leto rajši,

naprej pa ne vem več, mogoče se bo še katera naprej spomnila.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   huda mravljica
11.10.2004 20:55:40   
Dadi
in nadaljevanje....zato nam prostor dajte
za nase mlade dame, da bo sijalo soncece na nase malo srcece. Ti si lepa, ti si lepa, ti si pa najlepsa.:)-

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?