|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   just
28.1.2009 12:41:15   
livia
Od justa uporabljam kremo materine dušice, Deo intim in Eucasol. Ker so se mi vsi trije izdelki lepo obnesli razmišljam o nakupu še kakšnega. Predvsem sem v dvomih med Ogljičevo kremo in Kremo Teatree. Po mojem se uporabljata nekje za iste stvari. Katero naj še kupim? Nasveti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: just
28.1.2009 12:47:49   
Anonimen
Za lazjo odlocitev si preberi tukaj navodila za vse kreme

http://www.sendspace.com/file/7nqid3



(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: just
28.1.2009 14:23:49   
CUKRČEK
Tea tree krema je fuuuul dobra. Jaz jo stalno uporabljam.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: just
28.1.2009 14:50:30   
misa4
Olje 31 je zakonuser posted image , ognjičeva kremauser posted image je pri nas nepogrešljiva, za rd se pa dobila eno zeliščno olje ki naj bi bil afrodizijakuser posted image ful lepo diši, da ga imam včasih namesto parfumauser posted image  samo ne vem kako se imenuje, nič ne piše

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: just
28.1.2009 18:56:08   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Za lazjo odlocitev si preberi tukaj navodila za vse kreme

http://www.sendspace.com/file/7nqid3





ne odpre navodil, piše, da je kapaciteta čisto zasedena. Če imaš ta navodila, ali mi jih lahko pošlješ prosim na ZS.

drugače pa uporabljam tee tree kremo in olje 31user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: just
28.1.2009 19:40:00   
m@j@
Jaz sem na začetku svoje samostojne poti kupila tee tree, se mi zdi, da je skoraj univerzalna.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: just
29.1.2009 0:58:49   
benika
Odvisno zakaj boš kremi uporabljala. Tea tree krema je namenjena celjenju raznih raz, odgrnin, celjenje pikov žuželk, deluje pa tudi kot antibiotik pri raznih vnetjih. Jaz jo npr. uporabljam namesto Canestena zase in ob vneti ritki namažem rudi dojenčkovo ritko. Ognjičeva krema pa je pri celjenju ran nadaljevanje kreme tea tree, primerna je za razne razpoke na koži, blaži opekline....

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: just
29.1.2009 5:46:46   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Odvisno zakaj boš kremi uporabljala. Tea tree krema je namenjena celjenju raznih raz, odgrnin, celjenje pikov žuželk, deluje pa tudi kot antibiotik pri raznih vnetjih. Jaz jo npr. uporabljam namesto Canestena zase in ob vneti ritki namažem rudi dojenčkovo ritko. Ognjičeva krema pa je pri celjenju ran nadaljevanje kreme tea tree, primerna je za razne razpoke na koži, blaži opekline....


Ja, tea tree krema je res fajn, tudi mi jo uporabljamo za te stvari. Imam še materino dušico, kupila pa bom še olje 31, ki je po opisih sodeč super.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: just
29.1.2009 6:01:39   
ZARA
Če bo kaj v pomoč.
http://www.justuk.net/just/pages/just.php?gclid=

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: just
29.1.2009 6:23:50   
Natyy
Definitivno krema tee tree in kapljice 31, pa krema body fresh.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: just
29.1.2009 8:53:28   
diva 4
Jaz sem pa pred dobrim tednom nabavila materino dušico in esenco olja evkaliptus . To dvoje bi se naj baje fino dopolnjevalo. Vendar bom verjetno oboje vrnila , saj smo vsi preveč občutljivi na vonjave.Pa , da ne bo pomote - uporabljam le majhne količine.Rečeno mi je bilo , da naj olja uporabim 3-5 kapljic. Jaz sem dala samo eno , pa smo vsi imeli glavobol. Tudi , ko naju je pošpricala za  pokušino z eucasolom je na začetku res bil prijeten ,svež občutek, čez pol ure pa glavobol in slabost.Ko sva se preoblekla in stuširala je bilo bolje user posted image . Je pa res , da tudi druge vonje težko prenašamo pri naši hiši. Tako , da uporabljamo samo nežne vonjave. Zato me zanima , če se to dogaja še komu.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: just
29.1.2009 14:54:49   
Dali*
a lahko ktera še prilepi cenik, ali pa napiše cene za materino dušico, olje 321, teetree in ognjič?

Hvala

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: just
29.1.2009 22:14:10   
benika
Bo kr držalo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: just
29.1.2009 22:43:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Za lazjo odlocitev si preberi tukaj navodila za vse kreme

http://www.sendspace.com/file/7nqid3





ne odpre navodil, piše, da je kapaciteta čisto zasedena. Če imaš ta navodila, ali mi jih lahko pošlješ prosim na ZS.

drugače pa uporabljam tee tree kremo in olje 31user posted image


poslji mi mail na zs pa ti mailam

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: just
30.1.2009 0:48:05   
lev76
Jaz uporabljam body fresh, če malčica pade in se potolče, takoj gor kot obkladek. Za nadaljevanje rane tea tree,...Vsak večer redno materino dušico na prsa,ker ji omogoča lažje dihanje in kadar kašlja še lavando.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: just
17.2.2009 16:18:42   
Lana_s
Ognjičevo mazilo:

http://www.priskrbi.si/ognjicevo-mazilo.html

za rane in opekline pa je fajn tudi Energovital, ga tudi najdeš v tej trgovini (priskrbi.si). Moja Tina se je pri dveh letih opekla z likalnikom in sem ji teden dni mazala s to kremo. Rezultat je bil viden vsak dan in se ji nič ne pozna.


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: just
17.2.2009 22:45:50   
benika
Ognjič je res fenomenalno mazilo. Jaz sem mazala sinovo ustnico po operaciji zajčje ustnice in kdor ne ve, kaj je imel, brazgotine ne vidi. Pa so od operacije minili komaj 4 meseci.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: just
18.2.2009 14:06:29   
Lana_s
Hehe, kako dober podpis imaš. Se popolnoma strinjam user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
20.2.2009 11:48:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lana_s)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: just
20.2.2009 12:38:59   
Lana_s
Jaz kupim to ognjičevo mazilo  kar preko spleta, ker nimam časa po trgovinah hodit
http://www.priskrbi.si/ognjicevo-mazilo.html

in pa še to kremo
http://www.priskrbi.si/energovital-krema-v-tubi.html

ki dela čudeže pri celjenju ran.  Pri dveh malih otrocih je kakšna od teh krem skoraj nuja - sploh če sta tak nerodna kot mojauser posted image Zdaj, ko pa bosta več zunaj pa še posebej. Luka še malo nerodno hodi in je ravno prejšnji teden padel na obraz na betonu, ko je tekaluser posted image Sem mu z Energovital kremo namazala rano po nosu in nad ustnico in se mu v treh dneh ni več nič poznalo.

< Sporočilo je popravil Lana_s -- 20.2.2009 12:39:31 >


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: just
20.2.2009 13:22:41   
livia
Za kozmetiko od justa imajo pa zastopnike, ki prodajajo na domu. Piši jim na mail, pa ti dobo dali kontakt iz tvojega območja.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: just
25.2.2009 19:31:13   
SPORTINA
Poznam eno dobro, od kod si?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: just
6.4.2009 9:17:58   
livia
Še to me zanima, ali just prakticira predstavitve na domu (da povabiš več prijateljic) in kaj ima od tega gostitelj (kakšna je nagrada)?

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: just
6.4.2009 14:13:10   
benika
Justovi izdelki se načeloma prodajajo na predstavitvah. Gostiteljica si po predstavitvi lahko izbere izdelke v vrednosti 10% prodaje na predstavitvi (min. 104€ mora biti vrednost prodanih izdelkov). V kolikor višina prodanih izdelkov znaša 325€ ali več, je gostiteljica upravičena do super darila (ki je vsakič drugo) ali pa do izdelkov v vrednosti 10% od prodaje.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?