|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj dela država!
5.2.2009 8:34:47   
malecka_mateja
to je svinjerija, včeraj sem poslušala,da naj bi zmanjšali bolniške...in da prve dni sploh nebi bla plačana..mislim halooo.mi se borimo za večje plače pa še bek nam jemlejo.kao recesijski ukrepi ja **** sej skoz samo nam bek jemlejo da pa bi vsak sebi 1000 evrov stran vzel bi vsi lepo živeli.
že itak nimajo/nimamo nekater za preživeti in komaj pridejo čez mesec pol pa še to nardijo. pa vedno pri zdravstvu začnejo , ki je najbolj pomembno za vse!zakaj nebi pri sebi začeli pometat. ja so si kao znižali plače sam noben ne ve če je to res, pa včeraj je glih blo da nekaterim pa zvišali, pa ljudje kam bomo prišli.
še več bo nezaposlenih če bo tako naprej šlo.
nemorej vedno začet delavcem bek jemat če pa itak že nič nimamo.

kam to pelje?user posted image user posted image user posted image user posted image

še malo pa bom peticijo začela podpisovat user posted image user posted image da si svoje plače naj znižajo za 40% polp anaj probajo živet ko so navajeni vse na veliki nogi.pa verjamem da bi hitr podpise dobila.
ker to ni več normalno.




_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 8:47:05   
Gordana-3
res, plače se naj bi poslancem znižale za en plačni razred, povprečno za 160 evrov bruto. ne vem, kako bodo preživeli, če bodo dobili namesto 2400 2300 evrov. ob vsem ti lahko gre le na user posted image ...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 8:50:13   
malecka_mateja
gordana ampak veš kako je to naj bi se???user posted image enim pa so se že zvišale.pa kaj ti to pomaga če so se jim lani za 250 dvignile.
te pa naj oni živijo z 600 evri ali manj tako kot nekateri pa da vidimo!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 8:59:23   
Gordana-3
na nas bodo šparali, da si bo cvikl lahko kupil neko super pisarno za nekaj tisoč evrov, pa nek rezalnik papirja za 5000 evrov ...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 9:01:04   
malecka_mateja
itak to je nabolj pomembno, eni pa še za kilo kruha na konc meseca nimajo večuser posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 9:12:46   
lucika
jaz predlagam, da nehate gledat poročila...
pa se ne sekirat vnaprej na zalogo.

vsega boga so že predlagali, o ukinitvi časa za malico in potnih stroškov, pa ukinitev dodatka na delovno dobo...zdaj so tele bolniške...da ne govorimo o podaljšanju tedna na 65 ur. kolk je bilo ene jeze...

pa kaj si sploh mislijo.... če ne bodo plačali 3 dni, bom pa 7 doma...saj itak tudi zdaj ni nobenega, ki bi en dan bolniške jemal. al ja? vsaj zase vem, da sem doma, ko me ornk skuha, in takrat nisem drug dan ok... enkrat na leto me tole dohiti, na srečo...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 9:31:12   
babylove
Delam v Franciji.
Bolniška za otroka ne obstaja. Ali vzameš dopust ali pa plačaš varuško.
Bolniška za delavca prve 3 dni ni plačana.

_____________________________






(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 9:41:19   
LoCa
v franciji je še marsikaj drugače, tko da kr neki primerjat...ni glih smiselno.
je pa res, kolk se razburjaš, ne moreš nč nrdit. še v j.sektorju nam bojo plače znižali, eh, kot praviš, en plačilni razred je pa tako zanemarljivo malo za nekoga, k se kopa v kešu....folk se bo pa pol po svoje znajdu, da preživi, bo pa mela vlada spet nove probleme. ma ko jih j**e.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 9:48:29   
malecka_mateja
z drugimi državami pa res ne gre primerjat, sej majo francozi tudi lepšo plačo in tudi višji standart.

sej res nemoreš nič sam stavkat lahk gremo pred vlado pa peticijo začnemo zbiratuser posted image user posted image user posted image sam škoda kulice in papirjauser posted image user posted image user posted image

ne to je res žalostno obenem pa smešno, ker se norca delajo iz nas.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 9:52:54   
robinzon
Meni se je pa čudno zdelo, ko je bilo rečeno, ali pa sem narobe slišala, da naj bi država toliko in toliko privarčevala s tremi dnevi brezplačne bolniške. Saj boleznine grejo v breme delodajalca in ne države, razen  za otroke. Ti pa naj bi bili naše največje bogastvo, vsaj tako že skoz pravijo in izgleda, da bo res tako.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 10:42:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

jaz predlagam, da nehate gledat poročila...
pa se ne sekirat vnaprej na zalogo
.

vsega boga so že predlagali, o ukinitvi časa za malico in potnih stroškov, pa ukinitev dodatka na delovno dobo...zdaj so tele bolniške...da ne govorimo o podaljšanju tedna na 65 ur. kolk je bilo ene jeze...

pa kaj si sploh mislijo.... če ne bodo plačali 3 dni, bom pa 7 doma...saj itak tudi zdaj ni nobenega, ki bi en dan bolniške jemal. al ja? vsaj zase vem, da sem doma, ko me ornk skuha, in takrat nisem drug dan ok... enkrat na leto me tole dohiti, na srečo...


Se strinjam s poudarjenim.
To so ukrepi, ki se jih ekonomisti zavedajo že desetletje in več. Že takrat nam je na predavanju ekonomistka govorila, koliko je država že zapufana in kako bomo mogli še skromno živeti. To je bilo že takrat vse v načrtu, vendar se še ni uresničilo zato, ker se je lahko tako furalo naprej. Ko pa pride do krize, je pa treba sprejeti te ukrepe, kar je zadnji čas in seveda je tista vlada zato tudi najgrša. In omenila je še, da naši otroci bodo še bolj v "zosu". Ekonomisti so vse vedeli.
Pa kakor sem seznanjena, so ukrepi države samo navodila EU.
Moti me pa zelo, da gre toliko denarja kmetom za razne subvencije, hrana se draži in draži, kmetje pa samo še bolj jamrajo, kako je hudo. Ko pa delavec pojamra, dobi pa v roke knjižico.

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 10:49:59   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

jaz predlagam, da nehate gledat poročila...
pa se ne sekirat vnaprej na zalogo
.

vsega boga so že predlagali, o ukinitvi časa za malico in potnih stroškov, pa ukinitev dodatka na delovno dobo...zdaj so tele bolniške...da ne govorimo o podaljšanju tedna na 65 ur. kolk je bilo ene jeze...

pa kaj si sploh mislijo.... če ne bodo plačali 3 dni, bom pa 7 doma...saj itak tudi zdaj ni nobenega, ki bi en dan bolniške jemal. al ja? vsaj zase vem, da sem doma, ko me ornk skuha, in takrat nisem drug dan ok... enkrat na leto me tole dohiti, na srečo...


Se strinjam s poudarjenim.
To so ukrepi, ki se jih ekonomisti zavedajo že desetletje in več. Že takrat nam je na predavanju ekonomistka govorila, koliko je država že zapufana in kako bomo mogli še skromno živeti. To je bilo že takrat vse v načrtu, vendar se še ni uresničilo zato, ker se je lahko tako furalo naprej. Ko pa pride do krize, je pa treba sprejeti te ukrepe, kar je zadnji čas in seveda je tista vlada zato tudi najgrša. In omenila je še, da naši otroci bodo še bolj v "zosu". Ekonomisti so vse vedeli.
Pa kakor sem seznanjena, so ukrepi države samo navodila EU.
Moti me pa zelo, da gre toliko denarja kmetom za razne subvencije, hrana se draži in draži, kmetje pa samo še bolj jamrajo, kako je hudo. Ko pa delavec pojamra, dobi pa v roke knjižico.


se strinjam z vsem napisanim sam naj politiki začnejo skromno živet, ostanek pa naj namenijo za pufe nas pa nsj pri miru postijo..sam to bi vsi radi!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 11:04:58   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pa kakor sem seznanjena, so ukrepi države samo navodila EU.



dobrodošli v EU kapitalizem! saj to so si vsi želeli!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 11:40:19   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Meni se je pa čudno zdelo, ko je bilo rečeno, ali pa sem narobe slišala, da naj bi država toliko in toliko privarčevala s tremi dnevi brezplačne bolniške. Saj boleznine grejo v breme delodajalca in ne države, razen  za otroke. Ti pa naj bi bili naše največje bogastvo, vsaj tako že skoz pravijo in izgleda, da bo res tako.


enako sem se spraševala jaz?

Spet pesek v oči, kot vedno.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 11:47:03   
kaya2007
neee nooo, pahorjeva leva vlada pa tega res ne bo naredila!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 12:04:19   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

neee nooo, pahorjeva leva vlada pa tega res ne bo naredila!



¸pesek v očiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naša vlada je najboljša ona bo dvignila penzije....delavcem pa bo zato bek vzelauser posted image user posted image user posted image user posted image

to je res že smešno

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 12:08:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Meni se je pa čudno zdelo, ko je bilo rečeno, ali pa sem narobe slišala, da naj bi država toliko in toliko privarčevala s tremi dnevi brezplačne bolniške. Saj boleznine grejo v breme delodajalca in ne države, razen  za otroke. Ti pa naj bi bili naše največje bogastvo, vsaj tako že skoz pravijo in izgleda, da bo res tako.


enako sem se spraševala jaz?

Spet pesek v oči, kot vedno.



Ni spet tako pesek v oči......

Predlog, da bolniška prve tri dni ne bi bila plačana je le eden izmed ukrepov, ki jih ZZZS (preko ZZZS pa naj bi to zahtevali delodajalci) predlaga vladi......med drugim tudi to, da bi najdaljšo bolniško odsotnost, ko se še prejema nadomestilo, omejili na največ eno leto....

Upravni odbor ZZZS je pripravil sveženj ukrepov, s katerimi naj bi preprečili primanjkljaj v zdravstveni blagajni. Med drugim predlagajo spremembo zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju. Ta predvideva črtanje pravice do pogrebnin, posmrtnin in potnih stroškov iz obveznega zdravstvenega zavarovanja; uvedbo sistema primerljivih zdravil in krčenje pravice do nadomestila plače v času bolniške odsotnosti z dela.
 
 

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 12:37:15   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Meni se je pa čudno zdelo, ko je bilo rečeno, ali pa sem narobe slišala, da naj bi država toliko in toliko privarčevala s tremi dnevi brezplačne bolniške. Saj boleznine grejo v breme delodajalca in ne države, razen  za otroke. Ti pa naj bi bili naše največje bogastvo, vsaj tako že skoz pravijo in izgleda, da bo res tako.


enako sem se spraševala jaz?

Spet pesek v oči, kot vedno.



Ni spet tako pesek v oči......

Predlog, da bolniška prve tri dni ne bi bila plačana je le eden izmed ukrepov, ki jih ZZZS (preko ZZZS pa naj bi to zahtevali delodajalci) predlaga vladi......med drugim tudi to, da bi najdaljšo bolniško odsotnost, ko se še prejema nadomestilo, omejili na največ eno leto....

Upravni odbor ZZZS je pripravil sveženj ukrepov, s katerimi naj bi preprečili primanjkljaj v zdravstveni blagajni. Med drugim predlagajo spremembo zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju. Ta predvideva črtanje pravice do pogrebnin, posmrtnin in potnih stroškov iz obveznega zdravstvenega zavarovanja; uvedbo sistema primerljivih zdravil in krčenje pravice do nadomestila plače v času bolniške odsotnosti z dela.
 
 


IN TO NAJ BI BILO NORMALNO?ups črke



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 13:26:15   
liliana
Socialni kapitalizem ne more večno obstajati.....

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 13:30:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Upravni odbor ZZZS je pripravil sveženj ukrepov, s katerimi naj bi preprečili primanjkljaj v zdravstveni blagajni. Med drugim predlagajo spremembo zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju. Ta predvideva črtanje pravice do pogrebnin, posmrtnin in potnih stroškov iz obveznega zdravstvenega zavarovanja; uvedbo sistema primerljivih zdravil in krčenje pravice do nadomestila plače v času bolniške odsotnosti z dela.
 
 


Mene pa zanima, kdo plačuje direktorje v ZD-ovih, ko imajo tako vrtoglave dohodke?

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 13:34:36   
kalbo
Važno je, da bodo mel nekateri še več in eni še manj. Teli naši vladajoči, pa raznorazni Bavčarji in Šroti, pa Kramarji pa vsi poslanci se ne zavedajo, da ko bo enkrat mera polna bo usekal. In ko se bo narodu utrgalo je konec.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 13:34:51   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Upravni odbor ZZZS je pripravil sveženj ukrepov, s katerimi naj bi preprečili primanjkljaj v zdravstveni blagajni. Med drugim predlagajo spremembo zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju. Ta predvideva črtanje pravice do pogrebnin, posmrtnin in potnih stroškov iz obveznega zdravstvenega zavarovanja; uvedbo sistema primerljivih zdravil in krčenje pravice do nadomestila plače v času bolniške odsotnosti z dela.
 
 


Mene pa zanima, kdo plačuje direktorje v ZD-ovih, ko imajo tako vrtoglave dohodke?


tudi mene!user posted image user posted image
pa kdo ministrom daje plače....user posted image user posted image ja mi

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 13:35:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Socialni kapitalizem ne more večno obstajati.....


Tako nekak ja.

Pa zadnji čas bi bil da se nehate primerjat z zahodno evropo. Ker nismo primerljivi. Tako kot z afriko nismo. Zanimivo da se z njimi nihče ne primerja. Al pa z bosno recimo, ker nam je glih bližje. Al pa ukrajino....

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 13:36:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Važno je, da bodo mel nekateri še več in eni še manj. Teli naši vladajoči, pa raznorazni Bavčarji in Šroti, pa Kramarji pa vsi poslanci se ne zavedajo, da ko bo enkrat mera polna bo usekal. In ko se bo narodu utrgalo je konec.


Narodu se ne bo utrgal. Ker smo leni. Vidiš koga na ulicah? Sam doma pa po gostilnah (pa forumih) se znamo pizdt.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj dela država!
5.2.2009 13:37:24   
nejcko
Saj do tega je/bo moglo enkrat priti ... žaluser posted image
Ljudje bomo bolni hodili v službe in širili vse sorte bolezni med ljudmi, tisti, ki ima kakšno hujšo bolezen, npr. raka, je najbolje, da si da po enem letu štrik za vrat - in ZZZZ bo imelo koj manj stroškov (čeprav hkrati ne pomislijo, da tudi manj vlagateljev), ko boš pa mrtev, te bodo pa itak zagrebli ko psa, če ne boš imal nič prišparanega za pogreb ali ne boš imel ravno bogate žlahte.

Pozdravljen, srednji vekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?