|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:11:51   
Anonimen
Ima katera idejo?  Stara bo 27. let.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:20:41   
muki1
Po mojem, da sestro moraš sama tako dobro poznati, da veš kaj ji kupiti, kaj si želi, rabi...
Jaz sem svoji kupila enkrat copate za tek, potm bon za H&M,parfum, komplet srečk, enkrat uro, hmmmm, potem sem ji dala dobropis, da mi ni rabila dolga vračat user posted image user posted image user posted image . Ona je meni spodnje perilo, enkrat knjigo, plačala mi je kozmetičarko, darilni bon v Műllerju...Ne spomnim se več.
V igri so še kakšen CD, karta za koncert, masaža, frizer, sladkarije, skupna slika v okvirju......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:24:16   
Jančika_
Ti je že Muki fajn napisalauser posted image .

Moj predlog: pelji jo na koncert/v gledališče/kino, ne ji samo karte dat, to se mi zdi zelo lepo.

Jaz sem bratu letos podarila karte za kino (bone). Je bil zelo vesel.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:27:31   
Anonimen
Problem je ker je ona v LJ jaz pa v MS. Tako, da boni, frizer, masaže ne pridejo v poštev. Tudi CD-ji ne, ker si vse speče. Parfum ima svoj vedno isti. V bistvu ima vse.

A, če kupim bone v MB v H&M, jih lahko vnovči v LJ?




(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:38:13   
Jančika_
No, potem bi bilo pa sploh lepo, če bi nekam šli skupaj, ko tako narazen stanujeta.

Glede bonov pa ne vem, po moje bo najboljše, da pokličeš v H&M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:38:35   
muki1
Mislim, da so boni vnovčljivi povsod, ja...
Isto situacijo imaš Urška kot jaz, moja sestra tudi v Ljubljani.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:38:48   
Ninica
Tudi v Mullerju imajo bone in mislim, da jih lahko vnovči v katerikoli Mullerjevi trgovini po vsej SLO, enako verjetno velja za H&M

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:44:47   
Joe
Gibanico!!!! Mjask!!! user posted image

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 20:49:36   
Anonimen
Hvala glede bonov.

Glede tega, da bi pa kam šli pa malo težko. Jaz sem 3 t pred rokom, v LJ ne morem, pri nas v MS pa ravno ni koncertov ali kaj podobnega. Poleg tega ima roj. dan na Dan mrtvih. Žurka odpade. Ena sestra je pokopana, druga ima roj. dan.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 22:07:11   
Dejča
Verjamem, da je problem v pravi ideji, saj si sestri najbrž dala že vsa možna darila na svetu. Tudi moja živi v LJ, toda si s tem nisem delala težav. Ko nas je prejšnji vikend povabila v Dolenjske Toplice, sem ji predhodno organizirala vrsto storitev (razvajanj) v wellness centru in ti moram povedati, da je bila NAVDUŠENA. Marsikaj se že da urediti na daljavo (tudi plačati preko neta), tako da ne bi smelo biti nobenega problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
24.10.2005 23:25:19   
Annny
Za mojo sestro ti lahko povem, da ima rada, če ji izberem kakšno cunjico po mojem okusu..bonov ne mara..sto ljudi, sto čudi.
Pa pomisli na to, če ima sestra kake hobije itd.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
25.10.2005 10:12:59   
Reja
Darilni bon za skupni izlet v Gardaland? Moja sestra je bila tega zelo vesela.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
25.10.2005 11:19:11   
ninocka
Sam ne ji kupt bonov za Palmers! Moja sestra se po enmu letu ni nc pametnega pr njih nasla (pa ni lih neki ful zbircna, sam res majo nc od nc robe).user posted image

Mogoce se pa lahko skupi s starsi zmente in ji kupte digitani fotoaparat (ce ga se nima)...da se lahko poslikate, ko pride na obisk, ce zivi v LJ.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj kupiti sestri za rojstni dan?
25.10.2005 11:42:11   
Anonimen
Problem je v tem, da ima že vse. Tudi digitalca. Hobija nobenega. Zdaj zaključuje 3 faks, ima dobrega moža, bajto, da te kap.

Edino kar nima, pa si močno želi je user posted image . Pa jima ne rata.

Gardaland. Ta je pa dobra. Najboljše, da še tam rodim. To bo pa res lepo darilo.

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?