|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj?
21.2.2005 22:53:04   
žiža
Jutri naj bi z mojo damico odšle na Roglo, k očkotu. Zdej je pa pr nas res začel v iber snežit, tam v tistem koncu pa menda še bolj. Joj res ne vem a je varno it na cesto. Sej greva šele okol enih, pa pelje tud ena kolegica, ampak me taki čudni občutki dajejo. A katera ve kakšna je kej cesta do Rogle. Moj pravi da je čist fajn :ups: samo jez moškim komentarjem glede cest ne zaupam preveč. Zanj je čist dobr, dokler res nekje ne obtičiš :zmeden:
Jaz sem tolk panična sedaj ko mamo :duda: kadar je treba na cesto.
Še spat ne morem it
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj naj?
21.2.2005 22:57:37   
vesnaRR
Za cesto je načeloma dobro poskrbljeno, samo verige je pa treba vseeno znat uporabljat. Če tam zdaj na ful sneži, mislim da do jutra ne bodo pucali - to namreč ni avtocesta;)
Mimogrede, že na ostalih cestah je baje štala, tako da če ni nujno nujno nujno počakaj. Očka ne bo nikamor zbežal...ne bo mogel:)-

Lp, Vesna

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj naj?
21.2.2005 22:57:40   
buča
Ravno sem prišla iz službe(KR),in je situacija na cesti katastrofalna.Sama veš,če je varno.Pri nas ni,pa sneži kt pr norcih.;)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj naj?
21.2.2005 22:59:16   
Jančika_
Jaz sem bolj :zajcek:, pa ne bi šla.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj naj?
21.2.2005 22:59:37   
NENAJANI
Jaz se ponavadi ravnam po občutku! Če bi imela slab občutek verjetno ne bi šla!!! Kar se pa cest tiče, počakaj do jutri in sama presodi situacijo!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.2.2005 23:05:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj naj?
21.2.2005 23:15:49   
frutka_
Raje ostanita doma. Boš mirne duše.
Raje z malo igarajta kot pa da se celo pot sekiraš ali je prav ali ne.

Ostanite doma in tvegaš najmanj pa še živčki bodo mirni. Mala pa itak od Rogle no bo imela nič.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj naj?
21.2.2005 23:19:43   
JASNA D
Kot bivša "domačinka" oz. prebivalka tistih koncev, bi ti odsvetovala. sicer Konjičani in Zrečani proti celjanom in Bistričanom (, ki so jim sosedje) pridno in lepo čistijo ceste, ampak od Zreč gor proti Rogli, pa ni ravno šala mala peljat v takih razmerah. Sploh pa za tiste, ki imajo strah. JAz bi na tvojem mestu ostala doma, vsaj en dan, da se ceste spucajo.

LP, Jasna

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaj naj?
21.2.2005 23:20:21   
mehurčica
Smo se kar dosti prevozili na treninge na Roglo, ko sem še trenirala. Ko je bil sneg, smo seveda dajali ketne gor.

Po moje je boljše, da počakaš. Jaz bi.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaj naj?
22.2.2005 6:24:59   
Lunca1
S ketnami ste jo verjetno čisto pomirile:)-. Moja sestra je danes raje prespala pri naju, ker je bila taka štala na avtocesti. pa bi morala samo še od Kranja do radovljice. Jaz ti odsvetujem. Če se prav spomnim je bil na Rogli znak za obvezne verige. No jaz zase vem, da jih ne bi znala zmontirat, no ja mogoče v eni uri ali dveh.:)-

lp Lunca

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kaj naj?
22.2.2005 8:31:46   
žiža
Kar se keten tiče :zmeden:
Samo ga je a zapadlo....
No sedaj čakam da kolegica pride iz Radeč, potem bova pa vidle kakšno bo stanje na cestah ob 12ih in na podlagi tega se bova odločile. Do Zreč mislim da nebi smelo biti težav. Ker bi danes itak v Zrečah ostale.
no za vsako ceno pa sigurno ne bomo rinle na cesto.
je pa res da se mi je včeraj zvečer zdelo vse tako grozno, danes je že boljš.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kaj naj?
22.2.2005 8:49:55   
india
Tudi jaz ti svetujem da kak dan počakaš, saj oči ostane gor, a ne? Nima smisla, nervozna vozit nekam, kejr cesta ni ravno najboljša, pa vsi tisti ovinki in senčne lege niso ravno najlepši kadar so pod snegom!

:miska:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kaj naj?
22.2.2005 9:15:41   
JASNA D
Če pa greš samo do Zreč, ti pa mirne duše povem, da to pa ni problem - do Tepanja po AC, od Tepanja do Zreč pa ni več kot 10 km lepo splužene in posoljene ceste. Sem se sama več let tam vozila, pa ti povem, da ne bo probema! Sam gor na Roglo pa zna biti bolj hudič - čeprav moram povedat, da sem bila dostikrat prijetno presenečena!

LP, pozdravi mi moje domače kraje!

Jasna

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kaj naj?
22.2.2005 9:18:06   
tjaga
Kaj pa če narediš tko kot je Jasna napisala, pod Roglo naj te pa tvoj počaka, pa te gor odpelje (nisem vseh postov brala, pa ste mogoče kakšno bolj pametno idejo že dobile).

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kaj naj?
22.2.2005 9:19:23   
HuAnita
Žiža, pa jaz sem tam skoraj doma;)
Ceste so ok, jih redno plužijo, se jim gre za denar in goste:)-.
Mi pa zvečer piši na privat, pa bom še enkrat preverila, imam kolege na radiu Rogla, pa bom dobila info. iz prve roke.
Lp,
hu:hudicek:Anita

PS Do CŠOD boste pa zagovoto prišle.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kaj naj?
22.2.2005 10:19:46   
žiža
Ja smo se odločle da do Zreč gremo. Potem bomo pa vidli, al bomo v Zrečah ostali, al nas bodo pa moški gor zvozili. menda pa celo sonce že gor sije :bravo:
jaz tud mislim da tolk že poskrbijo da bomo do CŠODja pršle, sej se ja otroci vozijo vsak dan pa tisti cesti.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?