|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kajenje v nosečnosti
9.5.2011 10:13:05   
Anonimen
je katera na forumu, ki je noseča in kadilka?  Koliko pokadite na dan?
Sama sem kadilka in kar ne morem prenehat, kot tudi nisem mogla v prvi nosečnosti. Imam pa slabo vest ko ga prižgem. Je še kakšna taka?
lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 10:34:26   
Anonimen
še ena taka. v prvi nosečnosti sem kadila,sicer sem zmanjšala. sedaj sem noseča in kadim,spet ful manj.

tiste ki ne kadite prosim vzdržite se komentarjev, niso potrebni!!!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 10:35:42   
Anonimen
pokadim nekje 5 cigaret dnevno.mogoče kdaj več. pri kavi mi paše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 10:36:52   
Anonimen
ravno zato pišem pod anonimna, ker so ponavadi obsojanja. S kolko na kolko si zmanjšala?
Je blo s ta prvim otrokom vse ok? Pri meni je blo vse ok.  Si probala prenehat?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 10:37:05   
josephine27
sama nikol nisem kadila. je pa moja dobra prijateljica in tud med nosečnostjo ni mogla prenehat je sicer zmanjšala na minimum. zdraven kave se mu ni mogla odreči. po moje je pomembno da se potrudiš kolkor lahko. 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 10:44:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ravno zato pišem pod anonimna, ker so ponavadi obsojanja. S kolko na kolko si zmanjšala?
Je blo s ta prvim otrokom vse ok? Pri meni je blo vse ok.  Si probala prenehat?


s prvim je bilo vse Ok. eno škatlo imam sedaj nekje 4 dni. prej sem pa tudi škatlo na dan skadila,običajno škatlo na dva dni.
sedaj zjutraj pri kavi kadim,pa kava po kosilu. pa zvečer nekje. odvisno.
koliko pa ti skadiš?

nisem nehala ker mi paše. ampak mojemu G vse povem in se ful pomeniva,ne zatiskam si oči oz. ne lažem nobenemu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 10:54:07   
nana13
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ravno zato pišem pod anonimna, ker so ponavadi obsojanja. S kolko na kolko si zmanjšala?
Je blo s ta prvim otrokom vse ok? Pri meni je blo vse ok.  Si probala prenehat?


s prvim je bilo vse Ok. eno škatlo imam sedaj nekje 4 dni. prej sem pa tudi škatlo na dan skadila,običajno škatlo na dva dni.
sedaj zjutraj pri kavi kadim,pa kava po kosilu. pa zvečer nekje. odvisno.
koliko pa ti skadiš?

nisem nehala ker mi paše. ampak mojemu G vse povem in se ful pomeniva,ne zatiskam si oči oz. ne lažem nobenemu.


Jaz mam eno prib. 3 dni. Pri kavi itak paše, pa ko so kakšni kadilski obiski, se rada spozabim. Vidim njih in potem avtomatsko še jaz prižgem.
Tudi jaz povem G., samo mi ful teži, tudi v prvi nos. Pri prvi nosečnosti mi je celo rekla, da če bi bila moj partner, da bi me zaradi tega pustila.  ???????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 11:03:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ravno zato pišem pod anonimna, ker so ponavadi obsojanja. S kolko na kolko si zmanjšala?
Je blo s ta prvim otrokom vse ok? Pri meni je blo vse ok.  Si probala prenehat?


s prvim je bilo vse Ok. eno škatlo imam sedaj nekje 4 dni. prej sem pa tudi škatlo na dan skadila,običajno škatlo na dva dni.
sedaj zjutraj pri kavi kadim,pa kava po kosilu. pa zvečer nekje. odvisno.
koliko pa ti skadiš?

nisem nehala ker mi paše. ampak mojemu G vse povem in se ful pomeniva,ne zatiskam si oči oz. ne lažem nobenemu.


Tudi jaz pokadim približno isto kot ti in tudi meni G. tečnari s tem, vsakič ko pridem na pregled.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 11:09:19   
Anonimen
meni pa ni nekaj tečnaril.ko sem rekla da sem zmanjšala je rekel da potem s tem sama sebe okoli prinašam,ne spomnim se že kako. ampak tudi v materinski nisem imela zapisano.ker v porodnišnici mi je rekla, aha kadilka niste?! pa sem rekla da sem,in potem je rekla,no če do sedaj ni napisano,ne bova midve pisale.

no saj danes imam prvi pregled pa se vidiva.sigurno bo debata o čikih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 11:11:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

meni pa ni nekaj tečnaril.ko sem rekla da sem zmanjšala je rekel da potem s tem sama sebe okoli prinašam,ne spomnim se že kako. ampak tudi v materinski nisem imela zapisano.ker v porodnišnici mi je rekla, aha kadilka niste?! pa sem rekla da sem,in potem je rekla,no če do sedaj ni napisano,ne bova midve pisale.

no saj danes imam prvi pregled pa se vidiva.sigurno bo debata o čikih.


Pričakujem isto debato, ko grem na pregled naslednjič.  :)
Srečno!!!  :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 11:22:32   
ribica12
Pozdravljene vse na tem forumu. Sama sicer nisem nikoli kadila, je pa moj mož kadil 20 let. Pred 2 leti je bil na Centru za odvajanje od kajenja in od takrat ne kadi več. Pravi, da uporabljajo akopunkturo vendar namesto igel uporabljajo elektriko.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 11:28:00   
butt3rfly
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

je katera na forumu, ki je noseča in kadilka?  Koliko pokadite na dan?
Sama sem kadilka in kar ne morem prenehat, kot tudi nisem mogla v prvi nosečnosti. Imam pa slabo vest ko ga prižgem. Je še kakšna taka?
lp


1. mal poglej po forumu, ta tema je bila že tisočkrat prežvečena.
2. je res potrebno "izzivat" s takšno temo, ko je jasno, da se hitro lahko sprevrže v pravi chicken fight?
3. vsak ima pravico komentirat in se mi zdi mal nesramno od anonimne, da bo določala, kdo lahko oz. kdo ne piše, če ne misli nič slabega in misli dat samo kakšn nasvet(nisi admin!).
4. zakaj že ANONIMNOST?
5. upam, da ne boš trdila, da te napadam.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 11:34:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

je katera na forumu, ki je noseča in kadilka?  Koliko pokadite na dan?
Sama sem kadilka in kar ne morem prenehat, kot tudi nisem mogla v prvi nosečnosti. Imam pa slabo vest ko ga prižgem. Je še kakšna taka?
lp


1. mal poglej po forumu, ta tema je bila že tisočkrat prežvečena.
2. je res potrebno "izzivat" s takšno temo, ko je jasno, da se hitro lahko sprevrže v pravi chicken fight?
3. vsak ima pravico komentirat in se mi zdi mal nesramno od anonimne, da bo določala, kdo lahko oz. kdo ne piše, če ne misli nič slabega in misli dat samo kakšn nasvet(nisi admin!).
4. zakaj že ANONIMNOST?
5. upam, da ne boš trdila, da te napadam.....

Opravičevala se ti ne bom, če sem postavila še enkrat tako vprašanje. To je tvoj problem, če ti pač to ne paše. Ne vem zakaj sploh odgovarjaš na take teme potem in se vključuješ v "chicken fighte". Zgleda skoraj tako, kot da bi ti iskala zdraho.
Da se nekadilke vzdržite komentarjev, nisem napisala jaz.
Anonimnost, mogoče ravno zaradi takih pripomb. Mislim, da ni napisano,... prosim za grajanje in obsojanje.
Kaj pa lahko drugega trdim, po takem komentarju?

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 11:44:27   
butt3rfly
če bi si vzela 5 min časa, bi vidla, da pod točko 3 nisem tebe mislala. si pa res napadalna, ej. verjetno se zato skrivaš pod anonimnostjo? zakaj se vsaka takoj občuti napadeno in grajano??? če pišeš na forum, pričakuj tudi odgovore. in če je moj bil žaljiv, pol pa sploh nevem, kaj ti človek lahko še sam reče.... mah, nima smisla. lep dan ti želimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 11:55:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

če bi si vzela 5 min časa, bi vidla, da pod točko 3 nisem tebe mislala. si pa res napadalna, ej. verjetno se zato skrivaš pod anonimnostjo? zakaj se vsaka takoj občuti napadeno in grajano??? če pišeš na forum, pričakuj tudi odgovore. in če je moj bil žaljiv, pol pa sploh nevem, kaj ti človek lahko še sam reče.... mah, nima smisla. lep dan ti želimuser posted image

Napadalna? Odgovarjala sem na tvojem nivoju, torej...
Zakaj se vsaka počuti napadeno?      1. mal poglej po forumu, ta tema je bila že tisočkrat prežvečena.
2. je res potrebno "izzivat" s takšno temo, ko je jasno, da se hitro lahko sprevrže v pravi chicken fight?

Ja, če nam kadilkam napišeš da smo neumne, d itak škodimo otroku in sebi,... nam to kej ekstra ne pomaga. To nam je že vsem dobro znano.

Imaš prav, nima smisla,... lep dan tudi tebi.  user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:15:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

če bi si vzela 5 min časa, bi vidla, da pod točko 3 nisem tebe mislala. si pa res napadalna, ej. verjetno se zato skrivaš pod anonimnostjo? zakaj se vsaka takoj občuti napadeno in grajano??? če pišeš na forum, pričakuj tudi odgovore. in če je moj bil žaljiv, pol pa sploh nevem, kaj ti človek lahko še sam reče.... mah, nima smisla. lep dan ti želimuser posted image


mene si mislila. se ne skrivamo ampak je lažje pisati anonimno.
sploh pa ne vem zakaj se dotikaš te teme, ki je namenjena noseče-kadilke, nič o tega v kombinaciji nisi. pejt kam drugam in se tam sproščaj.
kakor vzameš, napadeno-grajano, saj je vseena figa.

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:20:02   
Anonimen
Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:29:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

december.pa ti?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:32:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

december.pa ti?



September.  Premišljujem kako bi se povezale, da se ne bi anonimnost razkrila.  :)  Ideja?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:36:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

december.pa ti?



September.  Premišljujem kako bi se povezale, da se ne bi anonimnost razkrila.  :)  Ideja?

brala si mi misli. nimam ideje. potem bi v miru lahko debatirale.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:39:03   
Anonimen
Poveži se z Nana13, preko nje bo šlo.  Zgoraj jo imaš, malo višje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:39:29   
Anonimen
še ena... sicer sem tudi jaz omejila, ampak imam škatlico za 2 dni, mogoče mi uspe da pridem na tri dni. kadim pa najlažje ki se jih da dobiti, se tolažim z tem, da je tudi to nekaj... tudi prvič sem kadila, in je otroček normalno razvit. pravijo da so otročki kadilk manjši in lažji. prvi je imel krepko čez 4 kr in 56cm. tudi tokrat nama napovedujejo težkega otročka- sama sva zelo suha in drobna.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:43:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

še ena... sicer sem tudi jaz omejila, ampak imam škatlico za 2 dni, mogoče mi uspe da pridem na tri dni. kadim pa najlažje ki se jih da dobiti, se tolažim z tem, da je tudi to nekaj... tudi prvič sem kadila, in je otroček normalno razvit. pravijo da so otročki kadilk manjši in lažji. prvi je imel krepko čez 4 kr in 56cm. tudi tokrat nama napovedujejo težkega otročka- sama sva zelo suha in drobna.

user posted image


Zanimivo...  user posted image     Mene so strašli, da bo prej rojen, da bo ful lahek,...  sem bila tudi v porodnišnici skoraj en mesec zaradi tega. Na koncu se je rodil d dobrimi 3 kg in točno na datum.  Vse je blo ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 12:46:03   
petekjan
Prebiram tole temo in vidim, da se vse skrivate za anonimnostjo. Zakaj? Po mojem ni potrebe po skrivanju.
Kajenje je težka odvisnost in če vam ne zasmrdi v prvem trimesečju (oz. dokler trajajo jutranje slabosti) potem boste res težko prenehale z njim.
Pohvalno je, da ste zmanjšale število pokajenih cigaret.
Bi pa pripomnil, da bi bilo smiselno jemati nekatere vitamine in antioksidante (kateri so dovoljeni v nosečnosti), da zmanjšate škodljiv vpliv cigaretnega dima na otroka in na vas.
Če vas pa točno zanima o čem govorim mi pa pišite na zs.


_____________________________

Lep pozdrav, Janko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kajenje v nosečnosti
9.5.2011 13:09:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

december.pa ti?



September.  Premišljujem kako bi se povezale, da se ne bi anonimnost razkrila.  :)  Ideja?

brala si mi misli. nimam ideje. potem bi v miru lahko debatirale.


Kam si šla?  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?