|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 9:58:59   
ksenjicka
kakšni znaki so?

- jaz sem 5 dni po ovulaciji - ne vem ali sem jo res imela, dnevi so bili pravi, me je tudi malo špikalo.
- od takrat pa opažam povečan beli tok zadnja dva dneva je zelo gost in bel, pa še peče me zelo in imam kar nekako vneto ta malo.
- kaj bi to lahko bilo? Pred spanjem sem si dala svečko in se namazala s canestenom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 10:03:51   
rija
ob pravem času sem si naredila testuser posted image

tako preprosto je to!

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 10:04:33   
rija
aja....če ne veš....pravi čas je po izostanku menstruacije.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 10:09:02   
katra55
Naredila sem test. Pred tem nisem imela kakih posebnih znakov, le prsi so me bolele in trebuh sem imela napihnjen.

Če imaš gost bel izcedek in te peče ter imaš vnetje je to znak za glivice in ne nosečnost.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 10:11:46   
Najaa
V prvi nos. se mi je še pred izostankom M vrtelo, bilo slabo... v drugi ni bilo posebnih znakov, le zamuda M, tretjič pa tudi ne.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 10:14:07   
Hator
Jaz sem že od odvulacije anprej čutila občasno špikanje, pred izostankom M so me bolele joške, tako da sem bila skoraj sigurna, da sem noseča, pa še BT sem imela povišano. In res je test pokazal user posted image  user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 10:14:22   
Maxica
Ko mi je obakrat menstruacija zamujala več kot teden dni, sem naredila test, ki je bil pozitiven.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 10:21:37   
Olivija
pri meni je dolgo trajalo do testa, ker sem itak imela zelo neredne menstruacije in če bi čakala na zamujeno menstruacijo, bi bila že v 6. mesecu. user posted image  

Znaki:
- napihnjenost
- bolečine med tekom
- ogromna prsa
- krči, podobno kot pred menstruacijo - ravno zaradi tega sem mislila, da ziher nisem noseča. user posted image
- pri drugi nosečnosti, špikanje v levem delu trebuha, verjetno tam okoli jajčnikov.

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 10:59:14   
Lorencia
naredila test po izostanku M.

Če pogledam zdaj nazaj, sem imela dosti bolj boleča prsa...vendar tudi pred M. so bila bolj občutljiva, tako da nisem polagala posebne pozornosti na prsa. Vse ostalo je bilo brez sprememb.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 11:09:52   
nuala
Vedela sem, ker je test pokazal +.
Ker imam neredne menstruacije ni bilo "izostanka" in sem test delala nekako 6 tednov po zadnji menstruaciji.
Posebnih znaki so bili pri meni napete prsi, povečane prsne bradavice, kovinski okus v ustih in ni mi več pasala kava. Ti znaki so se pojavili še preden sem delal test.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 11:19:56   
pomar*ANČA*
vedela sem, ko sem naredila test, po testu so se pa začeli znaki nosečnosti

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 11:32:14   
severnica77
Pred opravljenim testom in  user posted image  se mi je nekajkrat zavrtelo pa ne bi niti pozornosti polagala na to, če me ne bi začele boleti prsi in še vedno sem dvomila, ker prsi so me bolele tudi pred M. Vendar pa mi nekaj ni dalo miru in se tri dni pred M naredila test, ki je pokazal +


(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 12:03:35   
Anonimen
Meni se je parkrat konkretno zagabila kava. Pa nisem reagirala na to. Potem pa me je bolel trebuh tako kot med M in to že pred dnevom, ko bi morala dobiti. Potem sem naredila test, ki je pokazal user posted image .

(odgovor članu severnica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 12:22:43   
lananai
Jst bi še danes ne vedla, da sem noseča, če bi ne naredila testa in ne imela menstruacije. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 12:30:10   
copka
Mi je zamujala en teden in je moj navijal naj naredim test. Ker imam vcasih zmesane cikluse, sem jaz trdila, da bom sigurno se dobila M. No, pa nisem, saj je tudi test pokazal +.

Sele potem sem imela krce, kot tiste menstrualne, pa bolece bradavice, slabosti... prej pa nic.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 12:36:23   
čipka
vedela sem, ko sem naredila test, po testu so se pa začeli znaki nosečnosti


enako

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 13:04:05   
Anonimen
Nisem imela apetita!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenjicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 13:20:15   
acitak
skos sem bla na wc, user posted image  je zamujala, kislina me je pekla v zelodcu, prsi malo bolele, spikalo me je k pri menstruaciji, 4 dni po zaostanku pa je bil znak user posted image ...sedaj sem v 33 t

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 13:30:58   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ob pravem času sem si naredila testuser posted image

tako preprosto je to!


user posted image in čist enostavno...user posted image sam polulaš se...user posted image user posted image user posted image
Pa nobenih drugih znakov ni bilo. Kasneje...trebušček...user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 14:06:01   
Anonimen
Močan PMS ki je kar trajal in trajal....Od ovulacije naprej. Potem pa valda čudežna palčka, ki je narisala plusek.user posted image

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 14:24:46   
mojčika
Enako kot bi imela dobiti M, samo da je ni bilo. Dan preden sem se odločila, da bom delala test, sem sanjala svoj + in res je bil, prej sem nanj čakala 13 mesecev.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 14:33:21   
Anonimen
v prvi user posted image nič druga kot izostanek M, sedaj v drugo pa sem opazila da je moj delolte postal malo lepšiuser posted image in seveda test v obeh user posted image .

(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 15:27:25   
Blueeyes
meni je zamujala (ampak to ni nič takega, kee nikoli nisem imela redne cca na 28 dni...), pol sem pa en dan bruhala in kava se mi je zagravžala (prej sem jo vsako jutro pila), tako da sem šla hitro v lekarno po en test... ki je bil seveda pozitiven

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 19:33:00   
blackcoffee
nisem vedela, da moja podzavest to že ve..
ravno v tistem mesecu sem si kupila kremo proti strijam, saj so mi še iz najstniških let ostale strije na zadnjici in sem pomislila, da bi lahko krema pomagala in morda zgladila nastale strije. user posted image
kremo sem izbrala s tistih polic, ki so dodobra založene z vsemi mogočimi stvarmi za dojenčke in mamice... user posted image
(o vsem tem sem šele kasneje delala analizo v svoji glavi...)
kot zanimivost moram povedati, da se kreme tisti mesec sploh nisem dotaknila!!
M. mi je izostala za en dan. to pa pri meni nekaj pomeni, saj imam M. skoraj na minuto točno!
zjutraj, ko sem šla lulat, sem čutila špikanje (pa tudi ena dva dni prej me je špikalo.. bili so vsi znaki na prihajajočo M.) in z lulanjem bi morala pricankljati tudi M. pa ni. evo...
no, potem sem čez tri dni še naredila test in bil je pozitiven. žal pa nisem bila bolj pozorna na telesno dogajanje ali morebitne spremembe, saj mi na kraj pameti ni padlo, da bom zanosila.
pač se s tem sploh nisem obremenjevala.




(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako ste vedele, da ste noseče?
17.11.2008 19:56:06   
K_a_t_i
Melo me je, da bi vsaki 2 uri požrla celo kosilo user posted image . Ko se mi je posvetilo, da bom verjetno mamica, mi je user posted image že 14 dni zmujala user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?