|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:07:21   
JANAG
Vem, da obstaja komisijska trgovina za otroke. A za odrasle ni nikjer nič podobnega. Kaj pa naredite z še vedno lepimi kosi oblačil, ki jih ne rabite več- jih prerastete ali pa se zredite ipd.
A jih prodajate al kako??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:08:48   
Anonimen
Jaz jih šenkam. Dam vse moji mami na vas, ona pregleda, če je še kaj uporabnega ali za njih ali za kakšnega od sosedov in raztala. Kar ostane, gre pa v romsko naselje.

(odgovor članu JANAG)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:09:38   
Tashaia
Nimam pojma, kam zginejo user posted image ...same od sebe.

(odgovor članu JANAG)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
6.10.2005 13:17:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tashaia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:18:41   
Anonimen
Ponavadi jih komu dam(svakinji, mamici, tašči...)

(odgovor članu Tashaia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:27:12   
nejcko
Svoje dni, vem, da je obstajala v Ljubljani ena trgovina second hand z oblačili za odrasle. Mislim, da v BTC-ju, ne vem pa, če še zmeraj obstaja. Pa tudi nisem prepričana, če je odkupovala pri nas rabljena oblačila - mislim, da jih je uvažala iz tujine.

Drugače imaš pa še veliko možnosti - lahko daš oglas v Salamonca, na mon-u tudi nenehno prodajajo ženske svoje cunje, Bolha ...

Lahko pa jih daš na Karitas, RK, v kakšno romsko naselje, zveš za kakšno revno družino preko revij, kot so Jana itd.

Skratka, možnosti je še pa še ...

(odgovor članu JANAG)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:30:02   
Jančika_
Oba z možem sva majhna in najina oblačila vedno podariva internatu šole za otroke s posebnimi potrebami. Mož je tam pred leti civilno služil vojsko in gre 2-3x na leto malo pozdravit in počvekat, pa takrat nese s sabo še obleke in čevlje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:41:59   
anitaz
Vsaj 2-krat na leto nardim čisto v omari,in vse cunje dam mami,ki jih potem ona odnese njihovi čistilki (za hčerko) pa še eni družini,ki imajo sami premalo denarja...Je pa nekje second hand,se mi zdi da blizu RTV-ja v Lj. user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:46:17   
JANAG
ja na rr ni nikjer proda oblačila, pa še manj podari user posted image
Res mam ena dva res lepa kostimčka vsaj probala prodat, pa oblekco, ki mi jo je teta sešila k sem jo nosila na maturi "ja kaj vse spravlamo". Kake stvari pa bi res podarila kaki (očitno) ženski, ki jo res rabi...user posted image
Ok, očitno bom mogla še poslikat al kaj?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:50:59   
soncece24
če je kaj res fajnega, potem podarim kolegici al pa njeni sestri, če pa ni več ravno moderno, al pa strgano... pa nastavimo zraven smeti, pa vedno odpeljejo, mama je rekla, da se ji je enkrat prišu en zahvalit, ker je celo familijo oblekeluser posted image mi pa smo veseli, da je komu prav prišlo. pa še vedno nam vse smeti odpeljejo, tudi če ni v vrečah od snageuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu JANAG)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 13:56:13   
Anonimen
Jaz vse nesem v Humanine kontejnerje. Pa zaradi mene če jih tudi potem njhove tajnice nosijo, še zmerom bolje, kot da jih nihče.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 19:28:50   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jaz vse nesem v Humanine kontejnerje. Pa zaradi mene če jih tudi potem njhove tajnice nosijo, še zmerom bolje, kot da jih nihče.


Jaz naredim isto.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam pa oblačila starejših?
6.10.2005 23:10:07   
Anonimen
Second hand imas v Mali ulici pri Prometeju (vsaj bila je .. ceprav se mi zdi, da so oglasevali na stari RR kot trg. Utrinek al neki takega) in v BTCju pod Citroenom. V LJ afkors :)

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kam pa oblačila starejših?
7.10.2005 9:53:53   
ninocka
Kaksni (in kaj sploh so) ti Humanini kontejnerji in kje so postavljeni?

Jst nikol ne vem kam s temi stvarmi, na RK pa nocem nest, ker so ene par let nazaj zahtevali, da vsa oblacila, ki jih prneses, morajo bit ociscena v cistilnici. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
4.12.2014 15:28:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?