|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kampiranje na Hrvaškem
9.2.2008 7:58:21   
Anonimen
mene pa zanima, kje na hrvaškem je najbolje in najceneje kampirat!?
da so kampi čim bolje opremljeni in da je plaža super tud za dveletnika??
prosim za nasvete!!!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kampiranje na Hrvaškem
9.2.2008 9:17:38   
Anonimen
Kako pa to, da nisi teme odprla na podforumu Kampiranje?

Drugače pa mene isto zanima.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kampiranje na Hrvaškem
9.2.2008 9:39:33   
TONČI.
Kako pa to, da nisi teme odprla na podforumu Kampiranje?

Drugače pa mene isto zanima.


Splišni umrla bom od smeha. Mogoče pa podforuma že tako dolgo ne odprejo zato, ker bodo kar forumuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kampiranje na Hrvaškem
9.2.2008 10:31:52   
Carovnica Mica
Kako pa to, da nisi teme odprla na podforumu Kampiranje?

Drugače pa mene isto zanima.
[/quote]


do poletja bo sigurno podforumuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kampiranje na Hrvaškem
9.2.2008 12:42:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Carovnica Mica

do poletja bo sigurno podforumuser posted image


Ja, ali pa vsaj do jeseni mogoče. Samo katerega leta, to je pa sedaj vprašanje. 

(odgovor članu Carovnica Mica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kampiranje na Hrvaškem
9.2.2008 19:43:21   
cicido
Mi letos ze sesto leto gremo na Pag, v kamp Strasko, kjer imamo prikolico. Je zelo lepo urejen, tudi za dveletnike, mislim pa da ni najcenejsi. Imas pa notri vse; dve trgovini, baje bo letos nova restavracija, dva kafica, veliko otrosko igrisce na sipi z novimi igrali, tenis igrisca, lepo urejeni wc-ji, skratka zelo lepo.
Mi ze komaj cakamo april, da se gremo mal pogret.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kampiranje na Hrvaškem
9.2.2008 21:31:11   
muki1
Mi smo bili lani v Živogošču. Mala Duba.
Cene so ugodne. Kamp je v senci, plaža na ,,dohvat ruke,,. V kampu trgovina, gostilnica, prodaja sadja in zelenjave, spominki, do mesta( v bistvu zaselka, ena picerija, pa par gostilnic user posted image  ) se sprehodiš po kampu in si tam. Plaža je prodnata, ampak ni tisti čisto droben prod. Morje čisto kot solza. Do Makarske - večjega turističnega središča pa je enih 25 km.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kampiranje na Hrvaškem
9.2.2008 21:55:16   
muki1
user posted image
Od kampa do plaže te ločijo le stopnice.

user posted image

Vodica. Tudi sence je dovolj, če prideš pravočasno.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kampiranje na Hrvaškem
10.2.2008 19:50:08   
suzolinka
Dve leti nazaj sva bila na Hvaru, super Kampi in zelo poceni. Npr. avtocamp Mina ima super plažo za 2 letnike. Malo kamenčkov, ob strani skale, vmes še malo mivke. Je pa kamp tak na "hojladri"  (wcji so bolj stari, toda čisti), ampak vseeno prijeten. Drugače imaš pa 5 minut do čiste mivke. Do Jelse imaš pa tudi par minut hoje. Poleg Mine je še en camp, ki pa je malo bolj zrihtan, malo dražji (ampak baje na koncu lastnik zniža ceno) in večji, mislim da Holiday.

Hvar ima ogromno poceni avtocampov(in po vsej verjetnosti tudi na drugih otokih), eden je tudi pri Sučuraju, mislim, da Mlaska in tam je podobna plaža kot na Rabu (rajska plaža) le da je bistveno manjša. Ampak tam se nič kaj ne dogaja. Niti peš ne moreš nikamor.

Drugače mi je pa všeč tudi Čikat na Malem Lošinju, ki je sigurno primeren za 2letnike.

Mogoče tudi Premantura? Ampak do res lepih plaž je treba peš po Kamenjaku oz. s kolesom, čolničkom, ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kampiranje na Hrvaškem
10.2.2008 21:58:42   
muki1
Samo vprašanje, a ni ta kamp Mina čisto na soncu?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kampiranje na Hrvaškem
10.2.2008 22:06:20   
Primoza
ga Splišni, želja se je izpolnila, želim vam čimveč kakovostnih objav, pa poročajte o vaših potepih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kampiranje na Hrvaškem
10.2.2008 22:22:23   
Pi-kica 1
No, danes bom še jaz ploskala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kampiranje na Hrvaškem
11.2.2008 9:10:05   
viv_
Hrvaška turistična zajednica ima nek mali popis kampov po županijah. Na KK sejmu so dajali brošure.

Zelo dober za pregled kampov je tudi ADAC, imajo tudi stran na netu, kjer so opisi kampov s cenami in vso opremo.

Bom popoldan nalepila kaj več linkov.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kampiranje na Hrvaškem
12.2.2008 19:19:56   
suzolinka
Muki1 imaš delno prav. Imaš dva dela, eden je med visokimi borovci, drugi pa na soncu. Ker pa je kamp bolj majhen, moraš imet kar sreče, da dobiš parcelo v senci. Drugače je pa sosednji kamp Holiday v celoti v senci

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kampiranje na Hrvaškem
13.2.2008 7:46:57   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Muki1 imaš delno prav. Imaš dva dela, eden je med visokimi borovci, drugi pa na soncu. Ker pa je kamp bolj majhen, moraš imet kar sreče, da dobiš parcelo v senci. Drugače je pa sosednji kamp Holiday v celoti v senci


Hvala za info.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kampiranje na Hrvaškem
28.4.2008 11:14:45   
Anonimen
Kampiranje za majhne otroke je krasen kamp San marino - Rab - rajska plaža, zelo ugoden. http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=60 J
Dobili v kotu kampa na soncu v hudi sezoni proti večeru. Če bi prišli dopoldan bi sigurno našli kaj boljšega. Bili smo samo dve noči, zato se niti nismo zanimali za parcelo, čeprav je bilo ogromno parcel še frej, mislim, da je potrebna zanjo plačati rezervacijo, ne vem pa, ali preden prideš ali lahko na mestu samem. Pozanimaj se. Parcela pa ima vodo, elektriko. So pa parcele vse v senci, drugače je krasen kamp.
Več o kampih na Hrvaškem na strani AMZS.
http://www.avtokampi.si/default.asp?drzava=2
Kamp Straško je pa dokaj drag, za 2-letnico mi pa plaža ni tako v redu (čeprav za mene osebno še vedno najboljša plaža). Ko so otroci malo večji, je pa super.
Pa pazi, ker imajo nekje otroke zastonj samo do dveh let, nekje pa celo do 7 let. Lp

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kampiranje na Hrvaškem
6.6.2008 9:13:18   
jelka123
mene pa zanima kje si lahko urediš cci card-za kampiranje,z njo imaš nek popust v kampu-hvala

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kampiranje na Hrvaškem
23.7.2008 23:52:52   
pojona
Tako je zgledal naš kamp na Hvaru (od 7.7.-21.7.2008)


user posted image     naš šotor
user posted image    obala
user posted image        obala
user posted image       sončni zahod
user posted image       počitek


_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kampiranje na Hrvaškem
24.7.2008 16:08:16   
Mišni
Avtokamp Divna na Pelješcu:

Plaža:

user posted image

user posted image

user posted image


Kamp:

user posted image

user posted image



Naše domovanje:

user posted image


< Sporočilo je popravil Mišni -- 24.7.2008 16:10:43 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kampiranje na Hrvaškem
25.7.2008 20:18:37   
Pi-kica 1
To pa je naš tabor v Solarisu pri Poreču.

Avto pred razpakiranjem:

user posted image

user posted image

Spalnici
 
user posted image

Shramba
user posted image

Naš tabor
user posted image

user posted image

Sinko med počitkom
user posted image

< Sporočilo je popravil Pi-kica 1 -- 25.7.2008 20:24:59 >

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kampiranje na Hrvaškem
3.4.2009 12:41:45   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Avtokamp Divna na Pelješcu:

Plaža:

user posted image

user posted image

user posted image


Kamp:

user posted image

user posted image



Naše domovanje:

user posted image



Mišni.....a to vi redno hodite v Divno....
ravno včerajk sem gledala še od prjatlce fotke iz Divne.....ni mogla prehvalit lokacije in miru tukaj. Potem sem še malo na google earth preverila....
mojmu je fuul všeč...pa mislim da bomo letos kar semle odjadrali.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kampiranje na Hrvaškem
3.4.2009 13:17:46   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2
Mišni.....a to vi redno hodite v Divno....
ravno včerajk sem gledala še od prjatlce fotke iz Divne.....ni mogla prehvalit lokacije in miru tukaj. Potem sem še malo na google earth preverila....
mojmu je fuul všeč...pa mislim da bomo letos kar semle odjadrali.


Ne, lani smo bili prvič, letos gremo pa v Grčijo. Je pa tako v tejle Divni, da konec juija je res milina, v zaletku julija tudi še, potem se počasi tako nažoka, da je pa že kar malo manj miline.user posted image  Sodelavka je šla na moje priporočilo lani avgusta tja, pa ni bila prav zaradi gužve nič kaj navdušena. Ker na to plažo, ki je bila na tehle slikah zadenje dni v juniju res totalno prazna, se potem hodijo kopat kaj pa vem iz kje še vse in je kar polna. Posebno Čehov je bilo res veliko. Pa tako hodičevo so glasni.

Kdaj pa je bila tvoja kolegica? Mogoče smo se pa kaj videli. Ena skupina mladih z otroci je bila iz Tržiča tisti čas tam, teh se spomnim. Ena je bila nosečka.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kampiranje na Hrvaškem
3.4.2009 19:36:56   
pikapolona2
ne ne moja kolegica je iz MB...taka suha rjavolasa velika.....mislim da je bila na začetku julija...imela je zlatega prinašalca in samo eno punčko. Sta bili sami.

Ampak sej to je kriza klele na jadranu....k ni nikjer konec julija mal bl frej.

A se spomneš kakšna je bila cena?

Kam pa greste v Grčijo...boste kampirali...a računaš na manj gužve?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kampiranje na Hrvaškem
3.4.2009 20:30:30   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

ne ne moja kolegica je iz MB...taka suha rjavolasa velika.....mislim da je bila na začetku julija...imela je zlatega prinašalca in samo eno punčko. Sta bili sami.

Ampak sej to je kriza klele na jadranu....k ni nikjer konec julija mal bl frej.

A se spomneš kakšna je bila cena?

Kam pa greste v Grčijo...boste kampirali...a računaš na manj gužve?



Ne, z zlatim prinašalcem ni bilo pa nobene, to se ti je pa zmislila.user posted image  Ne, ampak res, nas je bilo tako malo, da res čudno, da je ne bi opazila.

Cena je bila ... ene 22 evrov na dan za 2 odrasla, 1 otrok (6 let), šotor, avto, elektrika.

Drugače je pa še en kamp tam blizu, un je blizu Trpanja, samo sem pozabila, kako se že reče. Tisti je sicer malo sumljiv, da se pa sploh vsi iz apartmajev v Trpanju (tam pristane trajekt) tam ne kopajo. Pa na živce mi je šlo, ker je bila med šotori in krasno plažo makadamska cesta in se mi zdi, da se to ful praši, ker so bile že takrat, ko skoraj žive duše ni bilo nikjer, oljke in ostalo grmovje nekam bele, zaprašene so bile videti. Tam je bilo še ceneje.

Ja, v Grčiji bomo kampirali, ampak pojma še nimam, kje. Najprej smo mislili na Peloponez, zdaj pa malo kampe okoli Soluna gledam, samo se mi zdijo precej skomercializirani. Cene pa tudi sploh niso navite, malo čez 20 evrov pride za nas. O.K., v enih kampih tudi čez 40, samo tam nas ne bo. Gremo pa mi vedno takoj na začetku julija (bi šli že konec junija, ampak imajo študentke, ki mene nadomeščajo v službi, takrat še izpite), takrat pa še ni gužve.

A ti pa ne moreš, da ne bi šli že prej? Ker je res ogromna razlika.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kampiranje na Hrvaškem
3.4.2009 20:47:12   
pikapolona2
bla bla..mogoče sem datum pomešala...jo še enkrat vprašam kdaj je bila.

Ne mi žal ne moremo prej...ker moj dela v firmi ki ima kolektivca....žal. Je pa tko da pred tamalo sva imela en mali gumenjak in nama je bilo praktično vseeno kje sva bila...sva se itak zjutraj napokala v čoln in odplula v kak samotni zaliv kjer sva bil anato sama......zdej pač to ne gre več

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?