|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:18:12   
Mišni
A tam res tako fuuul piha, da nič na mizi ne ostane?


Pa da so plaže vse s tistimi zajlami za kajte prepletene?

Ampak plaže so pa tako krasne.

A je tam kdo že bil in kako je?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:22:09   
Volga
Moj pravi, da je kot pragozd oz. kot pokrajina iz pradavnine. To v pozitivnem smislu. Ne, tam nismo bili stacionirani, smo se pa peljali čez. Ma, zgleda lepo, tako od daleč, drugače pa ne vem.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:24:01   
Mišni
Moj pravi, da je kot pragozd oz. kot pokrajina iz pradavnine.


To je meni ful dobro. Meni je fino, da je bolj ravnina, da niso "gore".

Samo za veter me skrbi, ker me ful nekaj strašijo kao eni "poznavalci". Zato bi rabila kakšno informacijo iz prve ruke. Pa da krenemo tamo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:30:46   
Mišni
Evo, tole je zame raj na zemlji, samo tu ni niti sladoleda, nič, njente, en sekret, pa ena prikola kot recepcija:

http://www.otok-pag.net/sveti_duh/camp/


user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:31:39   
pikecpokec
Eeeeeh, kdo ti je pa to natvezil user posted image ? Ni čisto res.

Mi smo pred leti dost hodili tja dol in če mene vprašaš, so tam ene najboljših lokacij kampov. Mi smo hodili v enega, ne vem imena, je pa med Kučištem in Vignjem (en kamp naprej od Antony boya). Tkole je bilo: lastnica je bila ena ženska, ki po moje ni spucala sekretov spljoh. Ko smo mi prišli (na začetku sezone-tam enkrat konec junija), smo najprej v WCje vrgli malo vode pa pometli, da je bilo vsaj približno. Ampak nas niti ni motilo ker smo itak sami poznani bili v kampu. Tetica je začela delat šele julija, ko se je že malo gostov nabralo user posted image . Ampak, poudarjam, to je bil ekstrem ker naslednje leto je bilo vse OK!

Kamp je v totalni senci (vsaj prvi dve terasi), na terasah, tik ob morju. vmes je samo ena lokalna cesta, po kateri se na vsake kvatre pripelje kak avto. plaža je kamenčkasta-tako mali okrogli kamenčki. Fajna.
Super je ker je vse tako blizu.

Piha pa tudi ne tako da bi ti vse odpihnilo iz krožnika. Dej nehi user posted image ! Piha malo na plaži, v kampu pa ne da bi jaz vedela. No, verjetno, kadar je res tisti ornk veter. Včasih je pa celo taka bonaca, da potem vsi tisti surfarji in kajtarji čisto živčno hodijo okroh in jamrajo in so tečni...user posted image

Zdej, za zajle od kajtov pa ne vem. Takrat ko smo mi bili dol, še to ni bilo popularno. Je pa res, da včasih surferji zasedejo skor celo plažo, ampak se da preživet. Sej je plaže kolikor hočeš.

V glavnem, meni so bile tiste počitnice vedno ene najboljših user posted image .

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:31:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Moj pravi, da je kot pragozd oz. kot pokrajina iz pradavnine.


To je meni ful dobro. Meni je fino, da je bolj ravnina, da niso "gore".

Samo za veter me skrbi, ker me ful nekaj strašijo kao eni "poznavalci". Zato bi rabila kakšno informacijo iz prve ruke. Pa da krenemo tamo.


Veter bi pa res znal biti, ker je bolj odprto vse skupaj. Kaj pa vem, no, na drugi strani Pelješca, na Korčuli vem, da vedno piha.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:32:38   
pikecpokec
Aaaa, sem naklofala!

Če te še kaj zanima, vprašaj!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:33:41   
pikecpokec
Aja, gore pa so! Sv. Ilija je precej visok, celo padalci so tam vzletali.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:35:38   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Evo, tole je zame raj na zemlji, samo tu ni niti sladoleda, nič, njente, en sekret, pa ena prikola kot recepcija:

http://www.otok-pag.net/sveti_duh/camp/


user posted image



Zgleda fajn. Pa je kej sence?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 13:35:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Evo, tole je zame raj na zemlji, samo tu ni niti sladoleda, nič, njente, en sekret, pa ena prikola kot recepcija:

http://www.otok-pag.net/sveti_duh/camp/


user posted image



Tole meni ne potegne, mi je prevč pusto vse skupaj, čeprav imam rada pusto, samo na drugačen način.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 14:11:57   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Evo, tole je zame raj na zemlji, samo tu ni niti sladoleda, nič, njente, en sekret, pa ena prikola kot recepcija:

http://www.otok-pag.net/sveti_duh/camp/


user posted image



Tole meni ne potegne, mi je prevč pusto vse skupaj, čeprav imam rada pusto, samo na drugačen način.
Enako-sploh nič zelenja -nič senceuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa Pelješac?
13.6.2008 19:32:58   
darja72
Če imaš v mislih kamp pri Orebiću lahko računaš na veter, vrvice, srfe itd. Ampak ni kritično in, če se še dobro spomnim, srfači in kajterji hodijo v en kamp naprej, na desni strani ceste. Samo ni ob vodi, tako, da je potem ta ob morju bolj na udaru. Drugače je pa luštno, sence dovolj, sanitarije so bile tudi ok in v mesto Korčula imaš pogosto trajektno povezavo, sicer ne direkt v mesto, ampak "par" metrov stran. Tako, da se splača s sabo peljati kolo ali pa kar rolerje. Če te še kaj zanima, pa vprašaj. Aja, v tistem obdobju je bilo tam kranjksih fac na izvozuser posted image , kako je zdaj pa ne vem.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa Pelješac?
14.6.2008 10:55:42   
Mišni
Aja, v tistem obdobju je bilo tam kranjksih fac na izvoz


A daj nehaj! Ma da se pelješ 600 km in potem znane face tam srečuješ. Ma to pa ni glih fajn, no.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa Pelješac?
14.6.2008 10:58:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Evo, tole je zame raj na zemlji, samo tu ni niti sladoleda, nič, njente, en sekret, pa ena prikola kot recepcija:

http://www.otok-pag.net/sveti_duh/camp/


user posted image



Tole meni ne potegne, mi je prevč pusto vse skupaj, čeprav imam rada pusto, samo na drugačen način.
Enako-sploh nič zelenja -nič senceuser posted image



Da vsem skupaj odgovorim:

Ne, tukaj ni nič. Nič zelenja (v glavnem je bolj požgano vse skupaj), nobene sence, samo kakšna "škarpa" od ostanka ograde ovc. Res ni nič. Ko smo mi bili tam, ni bilo niti vode niti elektrike, no, zdaj menda to je (za par priključkov). Sekretov tudi ni bilo, smo hodili z motiko v vinograd, ki je nad "kampom". Po vodo smo hodili s čolni in sicer tja, kjer sladka voda teče s pečin, tam so izviri. Tu je res taka neokrnjena divjina. Meni je super.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa Pelješac?
14.6.2008 11:33:59   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: darja72

Če imaš v mislih kamp pri Orebiću lahko računaš na veter, vrvice, srfe itd. Ampak ni kritično in, če se še dobro spomnim, srfači in kajterji hodijo v en kamp naprej, na desni strani ceste. Samo ni ob vodi, tako, da je potem ta ob morju bolj na udaru.


Ne vem, kateria kamp si ti imela v mislih, saj tam jih je devet in prav zato me tudi mika. Da se pač voziš od enega do drugega in izbereš tistega, ki ti je najbolj všeč oz. kjer dobiš najboljše mesto.
Pa fajn mi je, ker se na poti lahko ustaviš na slapovih Krke (tam bi mi spali eno noč), pa ob dolini Neretve se pelješ, tam se tudi da kaj videt.

Jaz sem tukaj našla kampe, samo ko tale link odpreš, piše da ni podatkov. Nekaj ne štima, ampak se da poiskat.

http://www.avtokampi.si/search.asp






(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa Pelješac?
24.6.2008 22:16:43   
Babaloo
Mi smo bili blizu Orebiča že dvakrat. Enkrat v kampu Palme, ki je urejen kamp, vendar poleti skoraj ne dobi prostora, če ga prej ne rezerviraš!! Za šotore je super senca- pod palmami. Tam so WC urejeni. Plaža kar žez lokalno cesto s skoraj nič prometa.
Zraven je en večji kamp Perna. Tudi ta je v senci, ampak tu so problem sanitarije. Je pač več ljudi in...
Veter je res malo bolj močan kot drugod, saj je tam znan preliv za surferje. Ampak nam ni nikoli odneslo krožnikov z mize!
Moraš pa vedet. Če ni vetra, tudi surferjev v vodi ni, a ne!! Mi smo bili avgusta in ni bilo panike.
Sicer je pa super plaža- mali kamenčki- primerno tudi za male otroke.
Ne vem, če ne bomo letos spet tja zajadrali.
Je pa tam še več kampov, ampak največ sence je v Palmah in Perni.
Sicer je pa na Pelješacu zelo lepa pokrajina- veliko vinogradov.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa Pelješac?
25.6.2008 12:53:02   
Mišni
Najlepša hvala, babaloo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa Pelješac?
25.6.2008 12:59:21   
malika
v enega teh kempov katere omenja Babalo nas vabijo naši kolegi surferji in kajtarji, ker je baje noro dobro in za otroke baje rajska plaža. verjetno bomo šli. To, da bi pa tako pihalo, da bi ti vse iz mize odneslo pa še nisem slišala, pa naši hodijo dol že najmanj 10 let user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa Pelješac?
27.6.2008 11:47:57   
Mojca20
mi smo bili v kampu Palma. Kamp je super, plažice tudi, mi smo bili čist ob vodi, nasproti korčule. Na Korčulo večkrat na dan  vozi ladjica - vožnje kakih 15 minut.

Veter pa piha in sicer vsak dan začne okrog 13.00 ure in piha do 17.00 ure. To je zaradi kanala med Korčulo in Pelješcem.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pa Pelješac?
27.6.2008 11:55:54   
Mišni
O, hvala, Mojca.

A pa ste kaj naprej rezervirali ali ste kar tako dobili prostor?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pa Pelješac?
27.6.2008 12:04:30   
viv_
Mišni - če ti je všeč divjina oz. neokrnjena narava, pejte enkrat kamp Klin, Lepena. Je na sotočju Lepene in Soče. V kampu ni nič, samo trava, drevesa pa reka teče... Čez cesto je pa potem recepcija in WCji. Je pa res, da so okrog in okrog gore.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pa Pelješac?
28.6.2008 10:09:08   
Mišni
Hvala, viv, mogoče bomo pa res šli.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj pa Pelješac?
15.7.2009 9:53:09   
jaka.dan
Zelo lep kamp na Pelješcu je kamp Nevio, ki je le cca. 1 km od mesta Orebič. Kamp razpolaga z lastno prodnato plažo, kjer je na nekaterih predelih občasno tudi malo mivke, bazenom in otroškimi igrali, restavracijo s panoramskim razgledom.... Iz kampa je cca.300m oddaljen super market, wc-ji so super tudi za otroke in zelo blizu... skratka vse pri roki, kar pa je še najboljše je to, da je skrit v zalivu in se ne čuti toliko vetra kot npr. v Vignju, pihlja ravno prav, da ni pretirane vročine. Mi smo super zadovoljni. Več lahko vidite na www.nevio-camping.com

< Sporočilo je popravil jaka.dan -- 15.7.2009 9:57:09 >

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?