|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 16:16:31   
eva78
Pozdravljene!

Mene pa zanimauser posted image ,kdaj se bo kaj videlo,da je zrastel trebušček.
Sem šele v 8.tednu in zaenkrat še ničesar ne opazim, tudi pri zapenjanju oblačil ne. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 16:38:42   
Anonimen
Uf, meni se je začelo MALO (skorajda nič) poznati šele v 4. mesecu ... Videli so le tisti, ki so vedeli, da sem noseča, ker res ni bilo omembe vredno. Svoje kavbojke sem nosila full časa.. Še kasneje mi marsikdo ni verjel, ker je zgledalo kot da sem se malce zredila v trebušček.
Zdaj pa me ne moreš zgrešiti. user posted image

(odgovor članu eva78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 16:42:05   
Tiamo
šele v 5. mesecu, potem se se pa kar naenkrat skor razpočila in zatekla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 17:15:03   
Jatek
Meni se zdaj, ko sem v četrtem mesecu že pozna.
Opazijo pa samo tisti , ki vejo za nosečnost.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 17:17:55   
Maleal
Prvič v petem mesecu,drugič v četrtem.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
1.8.2007 17:20:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jatek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.8.2007 17:33:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 17:35:31   
digi
Nosečniške hlače sem si šla kupit, če se prav spomnim, v 14.tednu. V petem mescu mi je dala ena, ki je bila 7 mesecev noseča prednost, da bi lahko šla rodituser posted image , pa ja- v 3. mescu mi je itak mati že rekla, da kaka te sem, da je ona bila taka v 6. mesecu..... Ja točno pa sestra pri zdravniku me gleda pa reče v nevem kerem mescu že: a tu pa bosta dva?! No imamo samo enga.....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 17:47:11   
kepica
Prvič sem se mi je poznalo v 14. tednu, sedaj v 2. nosečnosti pa sem pri 7 tednih takšna, kot v prvi nosečnosti v 17. tednuuser posted image V galvnem, nobenih starih hlač ne nosim več, razen ene lanene, ki so se fino stegnileuser posted image Mi pa svi pravijo, da sta sigurno dva, ker sem vsak dan širšauser posted image

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 19:32:38   
NADA79
Meni tudi šele v 4. mesecu, pa nisem ravno "vitka"!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 19:37:59   
bella469
Ko sem šla v 12. tednu na nuhalno svetlino se mi je že kar videlo, od 3. meseca dalje sem morala nositi tudi nosečniške hlače (se ni dalo nič "švinglati" s kakšnimi hlačami z nizkim pasom, ker je očitnouser posted image  ležal zelo nizko, pa še posteljica je bila nizko spredaj...).

(odgovor članu NADA79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 19:56:13   
matejad
Meni se je začelo poznati konec 5.mesecauser posted image od takrat naprej pa samo še vzhajauser posted image
To je čisto odvisno od posameznice, kakšno strukturo telesa ima, kakšne trebušne mišice ima itd.

Enim se prej pozna, enim kasneje. Mi je bilo tudi smešno, ko sem med edinimi bila na nuhalni brez trebuščka (tako da so druge gledale, če se nisem kaj zmotilauser posted image ), na morfologiji, ko sma bila z mojim skupaj, pa mi je G rekla, kdo je zdaj noseč, jaz ali onuser posted image

(odgovor članu bella469)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 20:26:15   
2.2.
pri 6 mesecu

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 21:09:31   
lunca2
v 4.mesecu user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 21:29:15   
baja*
v 5. mesecu. No, sama sem videla že prej, sem pa komaj čakala, da bom imela kaj pokazati v javnostiuser posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 21:56:54   
jagoga
Pri prvi nosečnosti se spomnim, da sem še pri 19 tednu nosila svoje navadne elastične kavbojke in sem takrat počasi prešla  na nosečniške hlače. Zdaj v drugi, pa ne morem verjet, da pri 7 tednu že razmišljam, kako bi si oblekla kakšne bolj udobne hlače.  Vsak, ki ne ve, da sem noseča, me sprašuje, kaj je z menoj, da se zadnje čase tako na hitro redimuser posted image .

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 22:48:01   
*lenc@*
V %. mesecu se pa začne poznat, ja.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj prične rasti trebušček
1.8.2007 22:48:23   
*lenc@*
sorry, v 5. mesecu. ;)

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj prične rasti trebušček
2.8.2007 8:44:03   
pina-1
v prvi nosečnosti sem imela terbušček že od 6t dalje....
sedaj, v drugo, pa se mi je še prej poznal. zjutraj se še lepo skrije, popoldne pa že smuknem v nosečniške hlače.... meni se že tako vidi, da ne morem več skrivat, pa sem v 10t

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj prične rasti trebušček
2.8.2007 8:47:41   
Svet
Jaz sem noseča 8 tednov, druga nosečnost, pa se mi trebušček že malo obljeuser posted image . V prvi se mi je začelo poznati šele v 5 mesecu, sedaj, pri drugi pa se očitno že začenja. Srečno! Nikar ne želi, da se ti pozna, ker te trebuh potem zelo ovirauser posted image .

Lp!

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj prične rasti trebušček
2.8.2007 8:58:05   
sasa78
V PRVO 22 TEDEN,
V DRUGO 12 TEDEN - KO SEM BILA 22 TEDNOV JE BILO ZGLEDAT ŽE ZA 40 TEDEN. SEM BILA KOT TRODELAN OMARA user posted image user posted image user posted image user posted image .

DRUGAČE PA VSE OK!!!!

UŽIVAJTE V user posted image  IN BOŽAJTE BUŠIJE, KAJTI JAZ SEM GA 2 MESECA PO PORODU TAKO POGREŠALA DA JE BILA GROZA.user posted image user posted image  SAMO TIST OBČUTEK VALDA
KAJ PA VEM

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj prične rasti trebušček
2.8.2007 10:07:47   
tinkatonka
Meni se je videlo tam okrog 4 meseca ampak nisem ravno med najbolj suhimi. Sem pa jaz nosila izrazito spredaj in je bilo kar težko v 8 in 9 mesecu trebuh okrog prenašat. Tako da upaj, da se ti pozna čim kasneje. Oziroam pazi, da se preveč ne zrediš. Jaz upam da pri drugemu (ko bo enkrat), ne bom tok pridobila (18kg).

Pa lepo in zdravo nosečnost.

Lp Tina 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj prične rasti trebušček
2.8.2007 10:40:36   
pikica*
V prvi nosečnosti sem bila ravno nekje pri 20t na morju in ena znanka sploh ni skontala, da sem noseča, čeprav sem stala poleg nje v kopalkahuser posted image .  Ampak se mi je že malo poznalo. Zdaj,  vdrugi nosečnosti se je začelo počasi poznati nekje pri štirih mesecih, čeprav zdaj, pri skoraj 20t še vedno nosim čisto navadne hlače. Sem mislila, da bo trebuh hitreje rasel, ampak bo očitno podobno kot v prvi nosečnosti. Je pa res, da sem bila jaz bolj ekstrem, ker so me še v porodni sobi čukasto gledali kako majhen trebuh imam. No, saj ni, da bi se zaradi tega kaj pritoževalauser posted image . Sem pa zadnjič malo gledala slike iz prve nosečnosti in sem se še sama čudila kako majhen trebuh sem imela, ko sem šla rodit.

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj prične rasti trebušček
2.8.2007 10:44:33   
klepetka
prvič v 6.mesecu,drugič v 4.mesecu,zdaj pa že ko sem šla na NS se je prav dobro videlo.Sedaj pri 4 mesecih sem pa že taka kot sem šla taprvega otročka rodituser posted image .

_____________________________



(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj prične rasti trebušček
2.8.2007 10:46:21   
prymorka
MENI JE ŽE V TRETJEM MESECU ;))
poglej albumček moj user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?