|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
28.11.2008 8:14:42   
veselje07
...tako da poganjajo padale?
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
28.11.2008 8:19:24   
kea
Mislim, da je to čisto odvisno od vsakega posameznika, tako kot pri vseh drugih stvareh!user posted image
Moj je star 2 leti in 3 mesece pa še ne zna, sosedova punčka pa 2 leti in 7 mesecev, pa že nekja časa vozi tricikel!user posted image
Za vse pride svoj čas - še vsi so se naučili!!!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu veselje07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
28.11.2008 8:52:38   
bambam
Jaz sem mislila, da se naša nikoli ne bo naučila voziti se skolesom, ker hitro obupa če ji kaj ne gre. Pa je lepega dne, na najino presenečenje, začela poganjati pedala kot da jih že od nekdaj znauser posted image .Bila je pa stara skoraj  leta.

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
28.11.2008 9:31:26   
muška
Uf saj ne vem, moj večji je bil blazno hiter, tam okoli leta in pol, drugi pa okoli 2 let.  Večji je dobil pri 4 letih pravo kolo brez pomožnih koles in se v enem popoldnevu naučil vozit z njim. Potem pa sva čisto iz heca posadila na to kolo še malega (3 leta) in goni in se pelje tudi on - kolo brez pomožnih koles!  Seveda sva bila oba čisto frapirana in srečna in oh in sploh in mu šla kupit svoje kolo na pedala, tega pa ne zna vozit user posted image  . Je mož modroval, da je to zaradi tega, ker je to kolo manjše in mora bolj gonit, da lovi ravnotežje. Ne vem, faci sta v glavnem. Exstremista oba user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
28.11.2008 9:36:04   
Miss Piggy
Se nista nikoli naučila. Vedno sta ga poganjala kot poganjača. Ko smo starejšemu kupili pravo kolo, ga je takoj znal vozit. Mlajšega pa to čaka spomladi. 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
28.11.2008 10:14:17   
honey
Naš 3-cikla tudi ni znal nikoli vozit. Navadno kolo je obvladal pri 2 letih user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
28.11.2008 17:26:55   
skuštrana
Naš 3-cikla tudi ni znal nikoli vozit. Navadno kolo je obvladal pri 2 letih


Isto pri nas. Najprej je obvladala navadno kolo, šele potem tricikel user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
28.11.2008 17:35:44   
kaya2007
zakaj pa to? saj se vozi oba na enak sistem??

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
29.11.2008 10:59:52   
muška
Naša dva sploh nista imela tricikla. Iz vozička sta šla direkt na like a bike in iz like a bika na kolo na pedala (brez pomožnih kolesc ) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj se znajo samo peljati s triciklom?
1.12.2008 14:04:55   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
zakaj pa to? saj se vozi oba na enak sistem??


Tricikel je težje vozit, ker moraš poganjat naprej. Navadno kolo poganjaš navzdol.


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?