|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kenguru
5.11.2004 10:40:29   
A.
Živjo!
mene pa zanima, kateri kengurujček je po vaših izkušnjah najboljši in kje ste ga kupile. Se že vnaprej zahvaljujem za informacije.
Sončen pozdrav s Primorske!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kenguru
5.11.2004 10:46:44   
KIRA
jaz imam sicer še starega od mojega 18 ltnega brata, pa v bistvu drugega ne rabim. če bi ga pa kupovala, bi pa kupila takega, ki ima 3 ralične položaje, da je mala lahko obrnjena tako kot želi. saj sem si enega že nagledala, ampak je bil drag (Tomy Zanzibar), pa sem se odločila za starega, čeprav je malo obrabljen..

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kenguru
5.11.2004 10:54:50   
pravljica
jaz imam tud tistega, kjer je lahko obrnjen otroček samo proti mojem telesu...pa ni blo fajn...ne vem če smo ga dvakrat rabli

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kenguru
5.11.2004 11:02:09   
malika
Jaz imam Tomy Roma. je malo cenejši od zanzibarja in se lahko nosi v obe smeri :bravo: Uporabljali smo ga zelo dosti in tako je res dal dušo.Kupila sem rabljenega, prodajajo ga pa tudi v BC(poglej na oglase)

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kenguru
5.11.2004 12:05:22   
puncica
maxi cosi vendar je sposojen, a je vredu moti me ker se ne more otroka obrnt od sebe, je pa fajn, ko ima trdo podlago, tako da leži ko gleda proti tebi.
Ga ful uporabljamo in sem srečna da ga imam, ker drugač pa res čisto nič ne bi mogla nardit:bravo:

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kenguru
5.11.2004 13:02:37   
Tipi
Mi imamo Tomy rodeo in smo zelo zadovoljni. Se pa otrok lahko nosi v obe smeri. Smo hoteli kupiti Tomy roma, ko je bil v akciji v BC, a jih je prej zmanjkalo. Edina razlika med njima je v tem, da pri rodeu lahko odpneš spodnji in zgornji del, pri romi pa samo zgornji del.

Ko boš kupovala kengurujček bodi pozorna na to, da se otrok lahko nosi v obe smeri.

Kengurujček pa je stal nekaj manj kot 10.000.

lp:sloncek:

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kenguru
5.11.2004 13:13:49   
Ajsha
Živjo!

Naša bejba se zelo rada nosi v babybjorn Active carrier. Lahko se nosi v obe smeri, do teže 12 kg. Ima oporo za križ, zato je res super. Mi ga veliko uporabljamo, kadar gremo kam na izlet in nimamo vozička s seboj. Stane pa 90 €.

LP!

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kenguru
5.11.2004 13:45:35   
A.
Hvala vsem. Se mi zdi, da so Tomy-ji najbolj popularni, sama se pa bolj navdušujem nad Maxi-cosi. se bomo še malo razgledali in seveda prečekirali cene. Sicer bi to morala biti zadnja stvar, ki me zanima, ampak glede na vse stroške, ki se nam obetajo... Vsekakor neprimerljivi z veseljem.:kava:

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kenguru
5.11.2004 16:25:15   
kimi
jaz imam od chiccota sem ga kupila od ene iz foruma in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kenguru
5.11.2004 21:48:39   
bebica
imamo tomy rodeo in je super.:bravo: edino pri rokicah ga je malo težje zapeti. ne vem pa, kako so ostali narejeni, tako, da ne bom nič šinfala.
:duda: je v njem pravi direktor.

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kenguru
7.11.2004 22:43:35   
Anja167
Hauck-ov je porazen! :((:((:((

(odgovor članu A.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?