|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kg po porodu?????
20.2.2007 11:30:52   
ajči
drage mamie zanima me kako kaj vaši kg po mesecu dni po porodu in kako hitro zgubite kakšen kg če dojite namreč dojim in me zanima da ne hujšam preveč čeprav ne namerno ravno sem pojedla pol kokoške in kuhan krompir????
kako so vaši kg skopneli????

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 11:40:29   
Olivija
pri meni je ostalo 14 odvečnih kilogramov in znebila sem se jih v 9. mesecih (ca.1,5 kg na mesec), sem pa začela po malem 6 tednov po porodu. Na mleku se ni nič poznalo, mislim količinsko. Vem, da ni priporočljivo med dojenjem hujšati, ampak res sem imela dost tistih nosečniških hlač in sem si res želela svojo staro postavo nazaj user posted image .

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 11:53:49   
asso
Uf, jaz sem brez hujšanja zgubila vse in še več... Sedaj 5 mesecev po poroda sem na -5 kg s tem, da non stop neki jem, predvsem pa ogromno sladkega...


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 11:58:24   
coolbabe
blagor vam jaz sem pa skor 8m po porodu pa imam še vedno +2kg user posted image dojenje nima učinka lih no


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
20.2.2007 12:03:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 12:24:22   
anckabancka
Po prvem porodu sem vse kile izgubila v parih tednih, pa sem se zredila 14 kg. Sedaj drugič sem se zredila enako pa 4 kilce še vztrajajo (7 tednov po porodu). Izgleda, da se bo tokrat potrebno malo potruditi...

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 12:26:32   
SašaR
Punce blagor vam. Jaz sem 12 M po porodu in so še vedno 3 viška. Ne gre in ne gre dol. TUdi dojenje ni nič pomagalo, pa čeprav je bilo kratko.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 12:28:42   
lenika
Jaz sem dokler sem dojila na hitro vse kg izgubila. Ko se je mali odstavil, pa sem se na hitro za 4kg zredila. Pa je sedaj ravno prav, ker sem bila pred nosečnostjo presuha.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 12:39:30   
pinkiponki
Blagor vam!!!! Jst sm po prvem porodu imela še 6 viška (ko sm prišla iz porodnišnice), pa sem jih zgubila do 8m, ampak se mi zdi, da vse bolj naenkrat, ker mi par mesecev ni in ni šlo nič dol. zdej drugič, mi je pa po porodu ostalo še 10+ (ena velika žalost), in teh 10kg vztraja in vztraja še 5m po porodu, niti za deko se ne premakne, pa polno dojim - tele moje mlekarne me pomoje tut mal nesejo. Je pa res, da se ne ukvarjam z nobeno rekreacijo, tisto pravo, ker zaenjkrat še ne znese pri dveh tko majhnih otročkih. Da je kriza še tolk večja, se pa junija še poročim in pojma nimam, kaj naj počnem do takrat. Bo že!

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 13:06:13   
lukec
Jaz sem po porodu izgubila vse -2kg pa nisem ravno lahke sorte. Nisem hujšala, šlo je dol samo od sebe, sem pa polno dojila. Prvih 6. mesecev sem lahko pojedla kar sem hotla in se nisem zredila niti gramauser posted image . Potem pa mi je to prešlo v navado, uvajati smo začeli gosto hrano in pri 15 mesecih sem nahala z dojenjem. Takrat so se kilogrami začeli spet nabiratiuser posted image . sem imela le še tri manj kot med nosečnostjo. Zdaj pa tudi te počasi spravljam dol, ampak z veliko večjo muko kot po porodu. Manjkata mi še -2kg pa bom tam kjer sem bila pred zanositvijo.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 15:29:46   
eminci
Jaz sem pa po porodu se vedno ista kot prej! Nisem dobila niti ene kile vecuser posted image user posted image user posted image , sploh se nisem zredila!!! user posted image user posted image user posted image  Tako da telovadbe ne rabim, v bistvu samo malo rekreacije za misice, lepo a ne??? 

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kg po porodu?????
20.2.2007 19:54:54   
Strawberrie Cherrie
Sem na +1kg, malo sumim krofe, ker sem prišla pri 6tednih na svojo staro težo user posted image
Ampak za trebuh bo pa še mnogo potrebno, preden bo takšen kot prej - čeprav je skočil nazaj, ni več mišicuser posted image

(odgovor članu eminci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kg po porodu?????
21.2.2007 12:10:40   
hebeba
sem 6 tednov po porodu in imam še +2kg, da bom na teži ki sem jo imela preden sem zanosila. Rada bi jih izgubila -4kg, potem bi imela zares idealno težo. Ampak to samo če bo, bo. Če ne pa sta tista dva tudi čisto dovolj. Sem bolj suhe sorte. Trebuh mi je šel že po 3 tednih in imam zdaj celo še bolj ravnega kot pa pred nosečnostjo - zahvaljujoč fitnesu in dobrim trebušnim mišicam, res sem delala za njih user posted image user posted image . Zdaj pa komaj  čakam, da bom spet začela migat tako kot sem nekoč, mi zelo manjka!

Vsem mamicam želim, da kilogramčki čimprej skopnijo in da boste zadovoljne s svojim telesom s kilogramčkom več ali manj!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kg po porodu?????
21.2.2007 12:15:29   
Maxica
V drugo sem se malo več zredila, nekako 15 kg. Polno dojim že 4 mesece, nič se ne pazim pri hrani in imam še +3, ki jih nameravam izgubiti v naslednje pol leta, upam, da prej, no. Sedaj ko se bo začelo malo bolj vozičkati na svežem zraku, pričakujem, da bo šlo bolje. V prvo sem pa tudi v nekako 9 mesecih izgubila še eno kilo več kot sem jih pridobila v nosečnosti, zgolj z dojenjem in vozičkanjem.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu hebeba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kg po porodu?????
21.2.2007 21:03:46   
Shorty_
10 tednov po porodu sem na zlati 0user posted image  mela sem že -2kg pa sem se spet mal poredila. POlno dojim in nič ne merkam kaj jem

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kg po porodu?????
22.2.2007 19:10:26   
LUNA06
Jaz sem skoraj 8 tednov po porodu še na +5 kg.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kg po porodu?????
23.2.2007 10:18:04   
lidijat
8 tednov po porodu na + 6, bila na +4 pa so bili vmes krofi pa kr neki. Nič mi ni prav za oblečt, tam okrog trebuha so ful šlaufi ostali. Z marcem grem kr na dieto, če verjamete user posted image .

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
23.2.2007 12:35:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidijat)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kg po porodu?????
24.2.2007 20:59:54   
Anonimen
Sem dojila, a sem izgubljala le kakšnega pol do kilogram na mesec, nič več. Pa cel kg je bil šele takrat, ko sem zaćela intenzivno plavati, nič prej.

(odgovor članu ajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kg po porodu?????
24.2.2007 21:16:50   
triša
Mislim da sem jaz rekorderka med nosečnostjo sem se zredila 25kg user posted image in sedaj po 9m mi je ostalo  še 10 kg. Tako da sem morala totalno celo garderobo zamenjat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kg po porodu?????
24.2.2007 21:31:42   
pikicaa
V nosečnosti sem se redila za za 18kg. V 6. mesecih sem izgubila vse. Zdaj po 9. mesecih pa sem še na -3kguser posted image user posted image user posted image . Mene dol nese nespanje. Pojem pa vola in pol.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kg po porodu?????
24.2.2007 21:33:44   
Anonimen
Tako da sem morala totalno celo garderobo zamenjat.


To so pa pozitivni stranski učinki kilogramov   user posted image  user posted image

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kg po porodu?????
25.2.2007 9:22:14   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Uf, jaz sem brez hujšanja zgubila vse in še več... Sedaj 5 mesecev po poroda sem na -5 kg s tem, da non stop neki jem, predvsem pa ogromno sladkega...



Enako pri meni.. v nosečnosti sem se zredila za 27kg, sedaj jih imam-2kg... ne pazim kaj jem, sladko je vedno na jedilniku... dosti dosti vozičkanja, pa malo telovadbe pa gre....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kg po porodu?????
1.3.2007 20:29:43   
5erca
Ko sem šla rodit sem jih imela +27kg, takoj po porodu sem zgubila 15kg tako da je ostalo še +12kg sedaj pa sem 8tednov po porodu in imam še vedno +7kg morem pa rečt, da ne dojim ker moj malček ni in ni želel mojega mleka.user posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kg po porodu?????
1.3.2007 22:50:39   
***pika***
Imela +14, po porodu oz. po 10 dneh v porodnišnici mi jih je ostalo še +5, zdaj po 4m, bi bilo pa fino če bi še zadnji kg šel dol. Gre približno po kg na mesec, polno dojim, jem pa po občutku. Na srečo, me je par dni po porodu minil nosečniški tek in jem tako kot pred nosečnostjo.

Ja, trebušne micice so pa še malo švoh - trebuh sicer že solidno noter držim, ampak če bi pa mišice spustila, ga pa lahko brez muke raztegnem na velikost, kot da sem kakih 5m noseča user posted image

(odgovor članu 5erca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?