|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupljene kašice
4.6.2008 22:07:45   
matea1
Danes sem moji pupi kupila Hipovo zelenjavno kašico (krompir in bučke). Pa sem jo poskusila in mi je bila bljak. Popolnoma brez okusa. Če ne bi prebrala, katera zelenjava je v kašico, ne bi nikoli uganila.

Zanima me, ali so vse kupljene kašice takšne?

Včasih, če si zdoma, je fino, če lahko daš nekaj že pripravljenega in nimaš skrbi, da bo otrok lačen (ker lahko daš v nahrbtnik). Drugače pa sem zagovornica domače kuhinje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupljene kašice
4.6.2008 22:09:21   
Strawberrie Cherrie
Zelenjavnih nismo kupovali nikoli. Samo sadne. Za na pot sem tudi jaz vedno kupovala sadne kašice.

(odgovor članu matea1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupljene kašice
4.6.2008 22:10:16   
sandra85
vse zelenjavne kupljene kašice so user posted image user posted image user posted image js nisem nikoli dala mojemu malčku teh kupljenih-razen sadne. enkrat sem kupila enih 5 glih za tak primer-za na pot in sem js samo probala, pa vseh 5 stran vrgla user posted image
tako da zdaj vedno raje skuham doma, dam v termo torbo in ima za na pot


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu matea1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupljene kašice
4.6.2008 22:12:13   
Tempera
Jaz sem enkrat kupila celo eno mesno user posted image user posted image user posted image , kolk je šele tista zanič.... Mi tud kupimo včasih sadno, drugih pa ne ...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupljene kašice
4.6.2008 22:12:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85


tako da zdaj vedno raje skuham doma, dam v termo torbo in ima za na pot



Kaj pa je primerno za v termo torbo?

Jaz zel. kašice nisem še nikoli kupila, niti ne mislim. Sadne pa, za na pot naprimer. Ampak redko.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupljene kašice
4.6.2008 22:13:06   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Zelenjavnih nismo kupovali nikoli. Samo sadne. Za na pot sem tudi jaz vedno kupovala sadne kašice.


enako

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupljene kašice
4.6.2008 22:13:56   
Marogica
TUdi sama sem bila takšnega mišljenja, da so kupljene zelenjavne kašice za bruhat.....dokler se moj drugi sine ni "spomnil", da on doma pripravljenje hrane ne bo jedel. Po enotedenskem kuhanju in metanju stran doma pripravljene kašice, sem jih začela kupovati. In čudež....moj otrok je vse pojedel. Tako smo prakticirali nekje 2 meseca, mogoče malo več, potem pa se je odločil, da je mamina kuhinja prav tako dobra.

Je pa res, da se ti na začetku zdijo grozne po okusu, sploh če jo probaš hladno. Topla je boljša.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kupljene kašice
4.6.2008 22:15:14   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85


tako da zdaj vedno raje skuham doma, dam v termo torbo in ima za na pot



Kaj pa je primerno za v termo torbo?

Jaz zel. kašice nisem še nikoli kupila, niti ne mislim. Sadne pa, za na pot naprimer. Ampak redko.

js mu dam zelenjavne ali zelenjavno-mesne kašice. lahko pa tut sadje daš v termosko...kaj pa js vem. sej do zdaj nismo šli na daljšo pot kot 2,5 ure  v eno smer. tako da ni problema, če je hrana v termoski te 2 urci.


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kupljene kašice
4.6.2008 22:22:58   
annie
Za na pot kupim sadno kašico. Sem pa tudi enkrat probala zelenjavno in je res čisto brez okusa user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 6:04:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kupljene kašice
5.6.2008 8:21:32   
kristinaj
na splošno so vse kašice zanič, sadne malo manj. jaz naši zelenjavnih nisem dajala ampak kupim od fruteka ta veliko sadno, če gremo kam na pot in doma jih imam par za rezervo....

(odgovor članu matea1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kupljene kašice
5.6.2008 9:56:18   
2 Sraki
Mi smo tudi kupovali samo sadne. Za na pot pa sem tik pred odhodom skuhala gres, polento ali riž z sadjem (redko zelenjava) vse skupaj dala v steklen lonček in ovila z cunjo. Temperatura je lepo zdržala brez problema cca. 3-4 ure in je bila ob hranjenju ravno pravšnja.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kupljene kašice
5.6.2008 10:02:34   
želva
Uf,user posted image user posted image user posted image kupljene zelenjavne kašice, vse smrdijo. Za na pot kupujem sadne kašice, paali kakšno skutko, pa še to redko.Mi imamo tako, da dopoldne okoli 12 je kosilo-zelenjavo, popoldne pa sadje, tako da če kam gremo, šibamo po kosilu in s sabo kašico sadja.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kupljene kašice
5.6.2008 10:02:59   
klarisima
Tudi mi smo vrgli zelenjavne proč, ker je delala take grimase da joj. Ko pa sem jo še jaz probala user posted image user posted image user posted image user posted image

Sadne pa obožujeva user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kupljene kašice
5.6.2008 12:45:53   
Solero
Najbolj nehvaležne teme so o okusih. Konkretnega odgovora ne boš dobila, kaj je drugim otrokom (in mamam) všeč ali ne, ti je pa itak vseeno.


(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kupljene kašice
6.6.2008 23:43:46   
bonanza
ne vem,ne vem, a ker pač vam kot mamicam te zelenjavne kašice smrdijo pa mislte , da niso dobre in da jih tud en otrok ne bi jedu? user posted image user posted image user posted image , naša je od domačih mixov
pa do kupljenih kašic vse po vrsti. Najraje pa ima Hippovo zelenjavno rižotko in špinačko. By the way - stara bo 6 mesecev, pa poje cel lonček naenkrat, pa da ne boste mislile, da je kakšen debelušček - pri 65 cm in 6750g user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kupljene kašice
7.6.2008 0:17:51   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Zelenjavnih nismo kupovali nikoli. Samo sadne. Za na pot sem tudi jaz vedno kupovala sadne kašice.


Isto.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kupljene kašice
7.6.2008 6:11:56   
lorch
hej bonanza midve imava pa zelo podobne otroke: Tjaša je stara 6mesecev, velika 65cm in tehta 6745guser posted image
Poje pa prav tako zelenjavno, kot sadno. Je pa res ugotovila, da so sadne malo bolj dobre,ampak tudi če je doma pripravljeno je isto, kvečjemu je kaka kupljena še boljša, kot doma pripravljena. Vsaj otroku, meni niso dobre ker se mi zdijo brez okusa, ampak jaz nisem otrok in moj okus je drugačen, ker sem že naučena in navajena na okuse, dojenčkom pa ta "hrana brez okusa" čisto paše, ker še ne vedo, da je premalo slano ali sladko.
okus za to koliko slano oz. sladko mora kaj biti je priučen in to, da so kaše brez okusa je bolj naš problem, otrokom se v večini primerov sploh ne zdi tako.


< Sporočilo je popravil lorch -- 7.6.2008 6:14:00 >


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kupljene kašice
7.6.2008 8:04:04   
bonanza
lorch, tvoja Tjaša je 14 dni starejša od naše Lane user posted image - od kje pa ste, mi smo iz Nm. Ja, točno tako je kot si rekla, otrok ima povsem drugačen okus kot mi odrasli, samo pomislimo kakšnega okusa je recimo pire krompir, če ga pozabiš solit - popolnoma zanič, saj smo se tako kot praviš nekako priučili "dodelanih" okusovuser posted image

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kupljene kašice
7.6.2008 8:26:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Zelenjavnih nismo kupovali nikoli. Samo sadne. Za na pot sem tudi jaz vedno kupovala sadne kašice.


enako

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kupljene kašice
12.6.2008 11:11:47   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Zelenjavnih nismo kupovali nikoli. Samo sadne. Za na pot sem tudi jaz vedno kupovala sadne kašice.


enako



Enako!!

če pa pripravim zelenjavno kašico za zraven, pa pripravim kakšno brez krompirja. Uporabim polento ali zdrob, ali riž ali ajdovo kašo..... Ker vse te lahko kjerkoli pogreješ v vroči vodi. Za krompir pa pravijo, da ga ni dobro pogrevat.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kupljene kašice
12.6.2008 12:08:40   
L_una
Enako. Sadne ima rad in včasih poje več kupljene kašice kot doma pripravljene hrane. Zelenjavnih ne kupujem.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kupljene kašice
12.6.2008 14:34:07   
petrika
Tudi jaz mislim, da so večina vse takšne. Mi večina kupujemo sadne, če pa res kam gremo in se ne da pripravit, potem ne kompliciram in kupim tudi kakšno zelenjavno kašico, da jo ima za kosilo. Pa jo poje.

(odgovor članu matea1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kupljene kašice
12.6.2008 20:47:57   
ZmajTolovaj
Mi vzamemo za na pot jogurt, žemljo, banano ... ali pa jemo kje zunaj. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu petrika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kupljene kašice
12.6.2008 21:27:14   
aprilčica07
Sadne kupujemo in jih ima rad:) Zelenjavnih nisem še provala kupit, ker mu v glavnem vse doma pripravim. Za na pot pa vzamemo kašno sadno kašico, kašno banano, pudinge. Te sadne kašice sm tudi jst provala in moram rečt, da niso tako slabe, se jih kr da pojest  (frutek in tiste od hippa smo provali). 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?